• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    BYDK
    BYDK --- ---
    BUCKOWSKI: Alberto Del Rio, ten gay. :D Jak vzdycky prijede tim autem... hehe

    BABBA: Jo, jo, Rey je dobrej. :)


    Kazdopadne je docela tezke si vybrat.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BYDK: Zajímavý dotaz... :)

    Pro mě bude asi strašně těžký vybrat pár jmen:

    Sting, Kurt Angle, Goldberg, Chris Benoit, Randy Orton, CM Punk, Miz, Kane, začíná mě bavit Alberto Del Rio :), Diamond Dallas Page, Bret "Hitman" Hart a určitě jsem na spoustu jmen zapomněl :)
    BABBA
    BABBA --- ---
    BYDK: Randy Orton, Undertaker, Rey Mysterio
    BYDK
    BYDK --- ---
    Takova otazecka: Vas nejoblibenejsi wrestler?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Ve včerejší show RAW probíhal DRAFT - změna show (RAW, Smackdown) některých wrestlerů. Hezky se to zamotalo :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ECW - to byly časy brutality - když to koupil McMahon, tak to kuli PG ratingu ryhle ukončili
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    BABBA: něco teda přehnaný :)
    BABBA
    BABBA --- ---
    nasel sem celkem zajimavy video
    YouTube - ECW Extreme Moments
    http://www.youtube.com/watch?v=vxVo5K3y4P8&feature=related
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BABBA: On to v RAW říkal osobně - takže to neni zase takový, že by byl v ohrožení života, ale prostě už nesmí zápasit. V běžnym životě ho to moc neovlivní, ale magnetický rezonanci našli nějakou prasklinku a při zápase by si mohl přivodit vážné zranění.

    Trochu bych mu přál pořádnou rozlučku, ale zase jeho poslední zápas byl na Wrestlemanii a obhájil tam titul. Loučí se na vrcholu.
    BABBA
    BABBA --- ---
    BUCKOWSKI: tak to je husty. doufam ze bude ok
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Info:
    Možná někdo z Vás, kdo sleduje wrestling zná jméno Edge. Tento kanadský wrestler v pondělní show RAW ohlásil nečekaně konec kariéry (něčekaně, protože měl již naplánovaný zápás na příští PVP). Z důvodu zranění krční páteře mu bylo doporučeno okamžitě ukončit aktivní wrestlingovou kariéru.

    Další přestup do Legend. Rated-R Superstar - The Edge :(
    BYDK
    BYDK --- ---
    Wrestling je na oko maso. Je to paradni bojova sou! Je to hlavne pro pobaveni divaku. Libi se mi to, byt to neni "realne". Ma to svou myslenku, ktera je odlisna od "opravdovych" bojovych sportu.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BABBA: četl jsem, ale nesouhlasím s autory článku - jsem přesvědčen, že pokuty nejsou real. Že to bylo vydáno jako tisková zpráva, aby bylo vidět, že to WWE řeší.
    Průběh zápasu má jasný scénář a navíc je jasně vidět, že Taker měl před hlavou ruku.
    BABBA
    BABBA --- ---
    WrestlingWeb.cz - Novinky - Triple H a Undertaker dostali od WWE pokutu
    http://www.wrestlingweb.cz/clanky/novinky/triple-h-a-undertaker-dostali-od-wwe-pokutu.html
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BABBA: já sleduju na dailymotion, přes http://www.wrestlingweb.cz

    Je tam RAW, Smackdown, Superstars, NXT a dokonce i PVP - vždycky se to tam objevuje 1 den po odvysílání v USA a někdy i dřív :)

    Už je tam i ta wrestlemania, ale ještě jsem ji neviděl
    BABBA
    BABBA --- ---
    BUCKOWSKI: nevis jestli se da sledovat wwe nekde na netu?docela bych se podival na tu wrestlemanii
    BABBA
    BABBA --- ---
    tohle je husty:
    YouTube - Stone Cold Steve Austin Destroys William Regal
    http://www.youtube.com/watch?v=H5uakJRl0JA
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak wrestlemania se nám rychle blíží.

    Nějaký názory, nápady nebo snad dotazy? :)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    BUCKOWSKI: Jen si myslím, že si moc nepomohl. Buď si vybudoval aspoň špetku respektu a dají mu pokoj, ale spíš si myslím, že to za rohem schytá od pěti kamarádů toho malýho škvora.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KONOPASLIK: když sem to video viděl celý, tak musím jen souhlasit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam