• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    king of the ring match:
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    WrestlingWeb.cz | Další promo k návratu Kanea a záhadné video
    http://www.wrestlingweb.cz/novinky/537-dalsi-promo-k-navratu-kanea-a-zahadne-video
    diskutovat na serveru z linku mě nebaví - ale kdo si myslíte, že se vrátí 2.1.2012?
    Taker? Jericho? Brock Lesnar?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BYDK: pud sebezáchovy se u něj moc pozorovat nedá ;-)
    BYDK
    BYDK --- ---
    BABBA: Cactus Jack je dobrej hovadak. :D
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Ve dvou asi dost těžko :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Co třeba nějaká anketa? Udělal bych třeba theme song - otázka je, kolik lidí sem chodí a jestli to má smysl...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BABBA: No - Mick Foley by se měl brzy vrátit - jakou bude roli, to je otázka, ale rozhodně nikdy mu nedělalo problém sebepoškozování. S tím, co on dokázal, by mohl být prezidentem v zemi EMO lidí.
    BABBA
    BABBA --- ---
    Cactus Jack vs. Randy Orton, Backlash 2004 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=wWVxgj45Imw&feature=related
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    TNA Bound For Glory 2011 16th October 2011 - 10/16/11 - HDTV - Watch Online / Download - Watch Online and Discuss Indian TV Serials and Bollywood
    http://www.desirulez.net/pay-per-views/308146-tna-bound-glory-2011-16th-october-2011-10-16-11-hdtv-watch-online-download.html

    tohle je z Bound for Glory (PPV od TNA), kde má v 6 a 7 videu fight a rozřešení feudu se Stingem.

    Na čtvrteční impact jsem se ještě nedíval
    BYDK
    BYDK --- ---
    Jojo, uz je tu kluk jeden.:) Hulk Hoogan... Tady ho uvidite...http://www.desirulez.net/tna-impact/310045-impact-wrestling-|-october-20th-2011-|10-20-2011|-hdtv-|-watch-online-download.html

    V sestym dilu ma bojovat, ale bohuzel nelze prehrat to videjko. :(
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Já musel relativně brzo vstávat, tak jsem to sjel nonstop. Tak IMHO se WWE stává dost čitelná(udělal jsem si tabulku před Vengence a trefil jsem všechno :D).
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    přímej přenos Vengence? To bych asi nedal :) akorát teď vim, jak to dopadne, to nemám radost :)

    Doporučuju se podívat na Bound for Glory (TNA) - celkově mě feudy v TNA bavej víc. Jen třeba nechápu, co tam furt dělá Rick Flair - na toho důchodce se nedá dívat.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    VLK_PETR: Vida, velký kluci aspoń zbourali ring a došlo i na rasismus-Big Show se veze, zato Henry musí pěšky :D
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Ty kráso, já nemusím být jasnovidec, ale zápasy plešky jsou furt stejný, ... dostává pekelně do tlamy a najednou RKO out of nowhere, ... škoda, Cody to zvládnout mohl, le já zapomněl, že bojuje s jedním ze supermanů.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Smackdown byl pro mě smutnej...

    Největší tragédie je Ezekiel Jackson v ringu - já chápu Vince, že chce "velký chlapy", ale co je moc, je moc. Vždť jeho moveset obsahuje asi 3 chvaty...

    Ještě, že se dá sledovat TNA.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak Artofwrestling.cz už je definitivně out - škoda - dalo se tam diskutovat, wrestlingweb má mít od 10.10. novej design, ale lidi co tam lezou jsou hádající se malý frackové...

    Hulk Hogan se tedy vrátí do ringu - Bound for Glory TNA
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    No uvidíme - před nějakym časem se objevilo info, že když nedostane push, tak v WWE skončí a toho se Vince asi lekl.
    Je fakt, že má proporce hodný šampiona - ve srovnání třeba s Christianem, kterej by měl býl leader v Cruiseweight kategorii, ale to by ji tam ty blbouni museli vrátit.

    Asi se budu opakovat :) zlatý WCW
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Vida, tak i HIAC Henry ustál :D Asi o ten push brečel dost usilovně :D A vypadá to, že se konečně rodí nějaká ta zajímavější storyline.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Tak ono celá WWE se řítí do průseru IMHO. Henryho mám rád, ale teď je z něj další ze superman clubu, ... (ale na Cenu a Hortona zatím-díkybohům-nemá).
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak, on údajně Henry vyhrožoval, že odejde, když nedostane Push - takže ho dostal, ale asi nebude šampionem na dlouho.
    Konec tohodle SD, se dal vytušit, zvlášť, když to bylo v St. Louis, odkud Randy Orton pochází.
    Osobně si myslim, že WWE má hodně špatný scénáře Henryho zápasů. Nedávno to byl průměr a najednou dominuje. Kdyby aspoň dělal v zápase nějaký Heel prasárny, když se otočí rozhodčí. Ale on je prostě najednou neporazitelnej...

    Zlatý WCW, pamatuju si, jak sem se jako malej vztekal, když byl maint event přerušenej nějakym heelem a já sem musel čekat tejden, abych zjistil, jak to dopadne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam