• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    Bojový sport nebo divadlo? Masová zábava, oblíbená především v zámoří je kombinací obojího. Názory, připomínky, odkazy, komentáře a informace od těch co ho milují i nenávidí.
    rozbalit záhlaví
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: S jeho postavou se není čemu divit. Ale v pondělí dobře zvladnul to RKO. I když bych radši viděl na zemi Ortona.
    Tvorba supermanů je děs. Nechápu ten styl přesvědčenýho dobra a přesvědčenýho zla. Dva heelové nebo facové taky můžou mít feud. Hlavně heel charaktery stojej za prd. Jako postavit heel na tom: "I am vegan. Don't eat meat." Snad to trochu probudí Jericho.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Tak ty dnešní storylines jsou zlo, ... plus tvorba supermanů(ne že by to tu dřív nebylo, ale dneska je to o to horší). Tak ono dřevěný pohyby-co bys s jeho proporcema nechtěl-highflyer to nebude :D Ale je pravda, že ty pohyby jsou u něj zrovna dost zvláštní-takže je pomalejší než ostatní "monstra".
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Mě je ho líto. Jeho dřevěný pohyby jsou hrozný a je vidět, že lip to ani dělat nemůže. Ale myslím, že v heel Tag teamu s Jinderem Mahalem by byl fakt velkej potenciál. Škoda, že současný storylines jsou tak trapný.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Teď mě napadá otázka-co si zdejší úzké osazenstvo myslí o Khalim? Já že všude čtu jaký je to poleno, ale mě paradoxně baví.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---


    dobrej piledriver
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Y2J bude určitě heel - teď už na něj hodně bučeli, když zas nic neřekl - ale už by mohl někoho napadnout - třeba Zacka - to by zajistilo dost negativních reakcí - i když ten byl teď zataženej do feudu Cena x Kane...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Hlavně se taky jeden pobaví reakcema na ten gimmick-každej čekal monstrum, zvíře a teď brečí :D Pravda, heelů je zoufale málo, ale co bys chtěl, ... PG. A Y2J bude doufám heel.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Brodus hodně překvapil - taky bych to viděl na takovýho toho heel chcípáka, co bude hodně podvádět - takovej mi tam chybí - je tam jen Vicky, Dolph a Swagger, ale myslím, že i ty podváději dost málo, aby je lidi doopravdy hatovali...

    Taky se těšim na Chrise Y2J - i když to zrušení PG by bylo lepší...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Gimmick Broduse mě upřímně pobavil :D
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Konec PG je hodně bláhový přání :(
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Kdopak se to dneska vrátí do RAW?

    - Jericho
    - Undertaker
    - Lesnar
    - Goldberg
    - konec PG
    - nebo něco jiného?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Hele, našel jsem weekly shows ROH - koho baví víc to, co se děje v ringu, než příběhy, tak je to jasná volba:
    ROH - Watch Online and Discuss Indian TV Serials and Bollywood - DesiRulez - Non Stop Desi Entertainment
    http://www.desirulez.net/roh/
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    king of the ring match:
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    WrestlingWeb.cz | Další promo k návratu Kanea a záhadné video
    http://www.wrestlingweb.cz/novinky/537-dalsi-promo-k-navratu-kanea-a-zahadne-video
    diskutovat na serveru z linku mě nebaví - ale kdo si myslíte, že se vrátí 2.1.2012?
    Taker? Jericho? Brock Lesnar?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BYDK: pud sebezáchovy se u něj moc pozorovat nedá ;-)
    BYDK
    BYDK --- ---
    BABBA: Cactus Jack je dobrej hovadak. :D
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Ve dvou asi dost těžko :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Co třeba nějaká anketa? Udělal bych třeba theme song - otázka je, kolik lidí sem chodí a jestli to má smysl...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BABBA: No - Mick Foley by se měl brzy vrátit - jakou bude roli, to je otázka, ale rozhodně nikdy mu nedělalo problém sebepoškozování. S tím, co on dokázal, by mohl být prezidentem v zemi EMO lidí.
    BABBA
    BABBA --- ---
    Cactus Jack vs. Randy Orton, Backlash 2004 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=wWVxgj45Imw&feature=related
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    TNA Bound For Glory 2011 16th October 2011 - 10/16/11 - HDTV - Watch Online / Download - Watch Online and Discuss Indian TV Serials and Bollywood
    http://www.desirulez.net/pay-per-views/308146-tna-bound-glory-2011-16th-october-2011-10-16-11-hdtv-watch-online-download.html

    tohle je z Bound for Glory (PPV od TNA), kde má v 6 a 7 videu fight a rozřešení feudu se Stingem.

    Na čtvrteční impact jsem se ještě nedíval
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam