• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    nechápu, proč stáhnou na měsíc Claye, kuli jeho skills v ringu, aby ho pak vrátili na 10 vteřin dlouhej zpas
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    navíc půl hodiny byla jenom opakovačka z RAW...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Je fakt vtipný, že ti geniální storywriteři přivedou zpět "maskované monstrum" a pak z něj nechaji dělat otloukánka.
    Doprdele - já to snad dovopravdy přestanu sledovat...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: no - tak to sme na tom podobně :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Když ve mě se to hne a neudržím se postu sem(obzvlášť když v prostředí, kde se pohybuju jsem jedinej, koho wrestling zajímá a známí z toho mají dost často srandu).
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Je to tu zas - Spoiler alert :)
    Sakra - v úterý ráno, v pátek dopoledne a po PPV ani v pondělí ráno sem prostě nesmim :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    To už s tím Ortonem nemyslí vážně, ... chudák Kane.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    neni to těžký - moc jich tam neni :)

    Já to sleduju nahodile, ale myslim, že se v tom už orientuju dost
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Asi začnu sledovat TNA víc. Jen se budu muset trochu dostat do wrestlerů, co tam působí.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    souhlasím, že WWE je poslední dobou poměrně nezáživná záležitost
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Jako jo, když ze sebe Santino nedělá kašpara tak OK, ale Swagger se mi s titulem líbil víc(bohužel nedostával moc prostor). A ano, myslím Sheamuse kterej konečně dostal na budku(sic v TT, ale dostal)-vždyť naposledy ho porazil snad Henry ještě v době, kdy byl Hall of Pain inductor. O mistrovi RKO se radši nebavím, jen co slyším "Voices" tak vypínám půl mozku :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak jsem koukal na domény a zkratky
    World Association Wrestling by bylo použitelný - jen musíme sehnat sponzora a pár wrestlerů na rozjezd. :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI: aha - tak nic - čekal jsem aspoň jeden pořádnej zápas - Truth toho moc nevydržel... A nástup s RKO byl hroznej... :(

    Ať už se to zpropadený TNA probere a začne objíždět celý státy, protože to WWE potřebuje konkurenci jako prase drbání.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    máš na mysli ten tag team?
    Santino si titul zaslouží :) Teď koukám na Kane vs. R-Truth
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Tak jsem viděl včerejší raw, ... chce se mi brečet. Ale aspoň prohrál nejnovější ze superman ligy.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    včera jsem se konečne podíval na Hromy a blesky (Ready to Rumble)

    ... no dobrá ztráta času :( Možná ještě v originále by to šlo, ale překlady jmen wrestlerů a finisherů to dostaly ještě pod bod mrazu.

    Co dodat - oficiální text českého distributora uvádí, že se to odehrává v WDW Monday Nitro :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    No - vzhledem k tomu, že před pár měsíci to byla neporazitelná mašina je to fakt vtipný - ale můžou to svádět na zranění nohy...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Tak to vypadá, že z Henryho je zase jobber pro supermany.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Myslím, že to nedávný prohlášení Nashe, že v RAW ho teď není třeba, je docela lichý. Jak moc by byl potřeba Nash a nWo :)

    Jasně si pamatuju, jak často proti sobě v době WCW nastupovali wrestleři, který neměli feud. Prostě to byl match a až v průběhu zápasu přišla nějaká interference. Midcardi měli pravidelně zápasy i s hvězdama a nový hvězdy tak rychle rostly. Tohle mi dneska chybí.
    Jak by se mi líbil třeba zápas Sheamus vs Mason Ryan, do kterýho by u konce skočil Miz a sejmul Sheamuse - reakce Ryana - několik scénářů a) napaden taky b) pin a vítěztví c) nezůčastněnej odchod a hned by z toho byla možnost pro heel nebo i face rozvoj charakteru.
    Místo toho musí Big White furt vyhrávat a to patřil donedávna mezi moje favority...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    VLK_PETR: A v podobný lize je i Show.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam