• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Jdu si to pustit. Z Prahy nejsem, ale jezdím tam - teď hlavně na fotbal. Bydlím v Benešově, což není daleko.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: No jsem zvědavej, co mi na WM povíš. Mimochodem, jsi pražskej, nebo nejsi? Já že bych si někdy rád popovídal třeba nad pivem. Pokud se teda nějak rozumně uzdravím.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    já sice nemusim jít spát kuli nemoci, ale ráno musím do práce - počítám s tím, že zítra odpoledne a večer mě nikdo nezastihne asi ani na mobilu :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Ták, sice marodím a měl bych spát, ale WM mi asi spát nedá :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    http://h9.abload.de/img/henryu9zno.gif Tenhle gif vystřiženej z botchmanie pobavil :D
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Já právě něco z FCW viděl a Rodriguez nebyl tak špatnej. Jen se děti zblázní že blbeček z obleku bude něco umět-pokud z něj neudělají kašpara jako na RR.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak on Rodrigez normálně absolvoval FCW, takže je to reálný, ale uvidíme, kam by se to zapojilo - Del Ria jsem čekal v týmu Johny.
    Ale tým Teddy bude asi stát pěkně za prd - Santiono, Kofi, R-Truth - nic moc teda zatím
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Mimochodem-jsem zvědavej na A-Traina a zvěsti o tag teamu Del Rio+Rodriguez+možnej návrat Viscery na WM28.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    V neděli byla TNA Victory Road. Teď na to čumim. Sere mě, že mají tak malou sledovanost. Dixie Carter by měla dostat show z Floridy.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    jako by tam na tohle nebylo dost mid-cardů :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Zrovna Henry mě baví a oni z něj udělají panáka na finishery. My god, ...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Já ten zápas nedokoukal, já ho nedokoukal, já to ještě neviděl :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Chudák Henry, chudák Henry, chudák Henry, ...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: No mě vadí, jak je Amerika konzolová. Fakt bych si něco střihnul. Jinak lehčí spoiler, Smackdown mě celkem bavil.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Smackdown Vs. RAW byla dobrá série. WWE v tom pokračuje - na Wii je to sice nejhorší varianta - neumožňuje download dalších charakterů - ale je to (aspoň pro mě) docela hratelný.
    Na PC taky něco bývalo - předchůdci Smackdown vs. RAW, nebo můžeš zkusit nějakej emulátor PS1 nebo možná i PS2
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Škoda že mám jen PC. Nějakou wrestlingovou hru bych si dal. Třeba stvořit sebe jako wrestlera(akorát bych si musel přidat tak třicet, čtyřicet kilo :D).
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Teď jsem na WWE ještě víc nasranej - kámoš mi totiž vrátil Wii, tak jsem si pustil WWE '12 a já si zkusil Road To Wrestlemania a zjistil jsem, že ta storyline Sheamuse a UK - jakkoli je divná a zmatená (třeba to že Sheamus je z Irska a ne Severního Irska) - tak je i zábavná. Tak proč to nejde v TV?
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Rozhodně, ale ona ta logika dnešní WWE je taková, ... dost pošahaná.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Žádnej jeho zápas snad netrval dýl než minutu a to třeba Mahal má asi schopnosti na delší působení v ringu - stejně jako DiBiase a A-Ry, který (pokud si dobře pamatuju) s Clayem prohráli podobnym způsobem.

    Celkově mi A-Ry hodně chybí. Ten měl na to, aby se zapojil do storyline takřka s kýmkoli.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Taky nechápu. Plus mi to přišlo tak nějak, ... pořád stejný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam