• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: na jakym webu se na to vůbec koukáš?
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: No já si říkám, krásný ráno, sluníčko svítí, tak si před povinnostma pustím RAW. Neměl jsem to dělat :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Ještě sem nekoukal, ale podle reakcí asi nebude o co stát :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Dělá si WWE prdel? Dnešní RAW bylo docela parodie na wrestling. Jedinej slušnej zápas, ... A ješt pár dodatků-prohraje už konečně pan Clay? Dostane vůbec někdy Dolph push co by si zasloužil? Krucinál, ten dnešek mi hnul žlučí.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: A ještě to byl první straight edge :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Dneska jsem trochu lustroval historii - ať zas někdo napíše, že wrestilng je americkej nesmysl - jedním z nejuznávanějších profesionálních zápasníků své doby byl Gustav Frištenský - čech jak poleno - který se mimojiné živil zápasením v cirkusech - což vlastně byl praděda pro wrestlingu...

    http://www.bojove-sporty.cz/magazin/osobnosti/legenda_fristensky

    zmiňovaný Charles "Charlie" Cuttler pak v roce 1915 prohrál zápas o World Heavyweight Championship s Joem Stetcherem, který se stal první široce známým šampionem.
    http://en.wikipedia.org/wiki/World_Heavyweight_Championship_(Original)


    http://gustavfristensky.com/index.asp
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Já vím že to nepůjde, ale celkem by se mi líbil feud Henry x Lesnar. Bohužel, dva heely proti sobě nepustí. Mimochodem-proč prostě Čendula na WM nedostal heelturn, ... tohle je fakt peklo.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI: tak naštěstí se tohle nepotvrdilo...

    Jinak, hezká rvačka v RAW - ale chudák Cena to zase odnese tím, že bude pokračovat v roli Supermana
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Genialita kreativního tmu nezná mezí :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ty hovada dokonce inzerujou i na Over the Limit...
    WWE Championship Match - CM Punk (c) vs. Chris Jericho
    World Heavyweight Championship Match - Sheamus (c) vs. Daniel Bryan

    opravdu záživně to dělají...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    inzerovaný zápas pro extreme rules:
    WWE Championship Match - CM Punk (c) vs. John Cena

    nechápu.... :(
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: podle prowrestling news má smlouvu na minimálně 2 výskyty v shows za měsíc - to není mnoho, ale je tam uvedeno taky, že v případě oboustranného zájmu by tam mohl být častěji - doufám, že jo, ale jestli se teď jen začne hádat s Cenou, tak to asi bude nuda...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Přesně. A Rawko zkouknutý-bodejť, co taky dělat marod. No ještě že je zpátky Brock :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Mně Cena vůbec nevadí - je to dříč a na svoje rozměry má i normální pohyby (kromě běhu) - žádnej robot jako Scott Steiner nebo Zeke Jackson. Pravda, že posun jeho charakteru dál od toho dobračení by mu asi prospěl, ale WWE by přišla o prachy za licence na jeho fotky na dětskejch cereáliích.
    V neděli fakt oddřel celej zápas a Rock se trošíčku vezl. Takže se mi konec nelíbil, ale otázka je, nakolik to souvisí s tím, co se stalo na konci RAW :) - i když, kdyby na konci přišel oslavovat a dostal F-5, tak by to asi bylo pochopitelnější - no tak si porazil Rocka, ale ještě jsem tu já...

    Tag team jsem neviděl - asi škoda - myslím, že by Primo a Epico nebo i Rosa jako manažerka měli dostat víc prostoru u mikrofonu a rozjet taky nějaký příběhy Tag team divizi, jinak to nemá cenu...

    12 men match - jo - to dopadlo tak jak mělo - usměvavej GM pro obě show by byla cesta do záhuby...

    Brodus už by potřeboval nějakej pořádnej zápas, klidně i prohrát, třeba podvodem, ale prohrát - rozjede feud jak prase... Zigglera na něj.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Mě to nedalo a hodnotil jsem na wrestlingwebu:
    Tag Team match v pre-show: Celkem pěknej zápas. Primo s Epicem obhájili, ovšem nejhezčí moment zápasu předvedl Tyson když strhnul "tower of doom".
    World HW Title: Děláte si ze mě srandu? 18 sekund? Běžte už s celým Sheamusem do háje. (jo, nemám rád supermany)
    Kane vs. Orton: Zápas, kterej mě bavil. Na to, jak je Kane velikej, tak měl i tempo, oba se předvedli a hlavně, ... vyhrál ten, od koho jsem to nečekal a samozřejmě z toho mám radost jak malej Jarda.
    IC Title: Bohužel. Už jsem myslel, že Cody obhájí, ale vyhrál někdo, koho s gimmickem dělají obra s chováním malýho dítěte, kterýmu sebrali antidepresiva. (Jak mám "obry" rád-a to i Khaliho-tak jedinej, koho těžko snáším je Show jako face)
    HIAC: Paráda. Pozvolnej rozjezd a následně velmi pěknej závěr. Plus za ty rozhovory HHH s HBK. Opravdu zápas co sebral IMHO celej večer.
    12 Men: Śaškárna která naštěstí dopadla jak měla. To znamená že tým kašpárků prohrál. Eve jsem kop do Broski Balls celkem záviděl, taky bych si kopnul
    WWE Title: Ehhh, máme snad dalšího adepta na supermanskou ligu? Zápas pěknej, ale jestli budou pokračovat v tomhle, tak na Punka spadne šedesátitunový závaží a on stejně s úsměvem odkráčí. Pardon, ale tohle writeři taky trochu přehnali, ne?. Nicméně po začátku, kde jsem se bál co s Jerichem udělají to pak nabralo dost kulervoucí tempo.
    Brodus Segment: Pobavilo. A upozornilo, že bychom měli mít rádi svoje maminky
    Rock vs. Cena: Jak se tak "budoval" feud k ME na WM, tak se u mě přízeň posouvala k Johnovi. Ten tady odtahal celej zápas, kterej prakticky neměl tempo. John Rocka ničil a když už jsem si na konci myslel, že ho dorazí a možná přijde i heelturn tak, ... prásk. Děláte si ze mě srandu? Mohli by udělat ty zápasy aspoň trochu, ... uvěřitelný. A snad ze mě bude nakonec člověk, co mu nevadí Cena :D (top2 v hatu jsou u mě stejně momentálně Randy a Sheamus)

    A na Raw jdu teď, když to chválíš, tak se těším.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Ale o to lepší RAW :) zatím nic neprozradím :)

    K WM28:
    zápas - průběh - výsledek
    Bryan vs. Sheamus - nehodnotim - spokojenost
    Kane vs. Orton - podprůměr, čekal jsem víc, ale zápas byl za světla - spokojenost
    Show vs. Cody - podpůrměr - spokojenost (i když se těším, co bude dál s Codym)
    Divas - hůza - nezájem
    Taker vs. HHH - Top match večera - spokojenost
    Jericho vs. Punk - nadprůměr, co pobavil - nechápu vítězství Punka - Jericho snad ještě nic nevyhrál - hlavně, že konec světa, jak ho známe... :(
    Rock vs. Cena - nadpůrměr, ale i tak trochu za očekáváním - prohru Ceny nechápu - tak se ukázalo, že machýrek z attitude ery porazí největší současnou hvězdu - jako by si WWE sama plivla do tváře - docela by mě zajímalo, jaký příběhy se kolem toho rozjedou.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    zklamání...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Jdu si to pustit. Z Prahy nejsem, ale jezdím tam - teď hlavně na fotbal. Bydlím v Benešově, což není daleko.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: No jsem zvědavej, co mi na WM povíš. Mimochodem, jsi pražskej, nebo nejsi? Já že bych si někdy rád popovídal třeba nad pivem. Pokud se teda nějak rozumně uzdravím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam