• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    Bojový sport nebo divadlo? Masová zábava, oblíbená především v zámoří je kombinací obojího. Názory, připomínky, odkazy, komentáře a informace od těch co ho milují i nenávidí.
    rozbalit záhlaví
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Díky.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    tady je to většinou o něco dřív + možnosti downloadu
    Wrestling - Watch Online and Discuss Indian TV Serials and Bollywood - DesiRulez - Non Stop Desi Entertainment
    http://www.desirulez.net/wrestling/

    občas si vytáhnu rotoped a při TV jezdim, ale každou čtvrt hodinu lézt dolu mě nebaví :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Na wrestlingwebu. Máš i nějaký další?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: na jakym webu se na to vůbec koukáš?
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: No já si říkám, krásný ráno, sluníčko svítí, tak si před povinnostma pustím RAW. Neměl jsem to dělat :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Ještě sem nekoukal, ale podle reakcí asi nebude o co stát :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Dělá si WWE prdel? Dnešní RAW bylo docela parodie na wrestling. Jedinej slušnej zápas, ... A ješt pár dodatků-prohraje už konečně pan Clay? Dostane vůbec někdy Dolph push co by si zasloužil? Krucinál, ten dnešek mi hnul žlučí.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: A ještě to byl první straight edge :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Dneska jsem trochu lustroval historii - ať zas někdo napíše, že wrestilng je americkej nesmysl - jedním z nejuznávanějších profesionálních zápasníků své doby byl Gustav Frištenský - čech jak poleno - který se mimojiné živil zápasením v cirkusech - což vlastně byl praděda pro wrestlingu...

    http://www.bojove-sporty.cz/magazin/osobnosti/legenda_fristensky

    zmiňovaný Charles "Charlie" Cuttler pak v roce 1915 prohrál zápas o World Heavyweight Championship s Joem Stetcherem, který se stal první široce známým šampionem.
    http://en.wikipedia.org/wiki/World_Heavyweight_Championship_(Original)


    http://gustavfristensky.com/index.asp
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Já vím že to nepůjde, ale celkem by se mi líbil feud Henry x Lesnar. Bohužel, dva heely proti sobě nepustí. Mimochodem-proč prostě Čendula na WM nedostal heelturn, ... tohle je fakt peklo.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI: tak naštěstí se tohle nepotvrdilo...

    Jinak, hezká rvačka v RAW - ale chudák Cena to zase odnese tím, že bude pokračovat v roli Supermana
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Genialita kreativního tmu nezná mezí :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ty hovada dokonce inzerujou i na Over the Limit...
    WWE Championship Match - CM Punk (c) vs. Chris Jericho
    World Heavyweight Championship Match - Sheamus (c) vs. Daniel Bryan

    opravdu záživně to dělají...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    inzerovaný zápas pro extreme rules:
    WWE Championship Match - CM Punk (c) vs. John Cena

    nechápu.... :(
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: podle prowrestling news má smlouvu na minimálně 2 výskyty v shows za měsíc - to není mnoho, ale je tam uvedeno taky, že v případě oboustranného zájmu by tam mohl být častěji - doufám, že jo, ale jestli se teď jen začne hádat s Cenou, tak to asi bude nuda...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Přesně. A Rawko zkouknutý-bodejť, co taky dělat marod. No ještě že je zpátky Brock :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Mně Cena vůbec nevadí - je to dříč a na svoje rozměry má i normální pohyby (kromě běhu) - žádnej robot jako Scott Steiner nebo Zeke Jackson. Pravda, že posun jeho charakteru dál od toho dobračení by mu asi prospěl, ale WWE by přišla o prachy za licence na jeho fotky na dětskejch cereáliích.
    V neděli fakt oddřel celej zápas a Rock se trošíčku vezl. Takže se mi konec nelíbil, ale otázka je, nakolik to souvisí s tím, co se stalo na konci RAW :) - i když, kdyby na konci přišel oslavovat a dostal F-5, tak by to asi bylo pochopitelnější - no tak si porazil Rocka, ale ještě jsem tu já...

    Tag team jsem neviděl - asi škoda - myslím, že by Primo a Epico nebo i Rosa jako manažerka měli dostat víc prostoru u mikrofonu a rozjet taky nějaký příběhy Tag team divizi, jinak to nemá cenu...

    12 men match - jo - to dopadlo tak jak mělo - usměvavej GM pro obě show by byla cesta do záhuby...

    Brodus už by potřeboval nějakej pořádnej zápas, klidně i prohrát, třeba podvodem, ale prohrát - rozjede feud jak prase... Zigglera na něj.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Mě to nedalo a hodnotil jsem na wrestlingwebu:
    Tag Team match v pre-show: Celkem pěknej zápas. Primo s Epicem obhájili, ovšem nejhezčí moment zápasu předvedl Tyson když strhnul "tower of doom".
    World HW Title: Děláte si ze mě srandu? 18 sekund? Běžte už s celým Sheamusem do háje. (jo, nemám rád supermany)
    Kane vs. Orton: Zápas, kterej mě bavil. Na to, jak je Kane velikej, tak měl i tempo, oba se předvedli a hlavně, ... vyhrál ten, od koho jsem to nečekal a samozřejmě z toho mám radost jak malej Jarda.
    IC Title: Bohužel. Už jsem myslel, že Cody obhájí, ale vyhrál někdo, koho s gimmickem dělají obra s chováním malýho dítěte, kterýmu sebrali antidepresiva. (Jak mám "obry" rád-a to i Khaliho-tak jedinej, koho těžko snáším je Show jako face)
    HIAC: Paráda. Pozvolnej rozjezd a následně velmi pěknej závěr. Plus za ty rozhovory HHH s HBK. Opravdu zápas co sebral IMHO celej večer.
    12 Men: Śaškárna která naštěstí dopadla jak měla. To znamená že tým kašpárků prohrál. Eve jsem kop do Broski Balls celkem záviděl, taky bych si kopnul
    WWE Title: Ehhh, máme snad dalšího adepta na supermanskou ligu? Zápas pěknej, ale jestli budou pokračovat v tomhle, tak na Punka spadne šedesátitunový závaží a on stejně s úsměvem odkráčí. Pardon, ale tohle writeři taky trochu přehnali, ne?. Nicméně po začátku, kde jsem se bál co s Jerichem udělají to pak nabralo dost kulervoucí tempo.
    Brodus Segment: Pobavilo. A upozornilo, že bychom měli mít rádi svoje maminky
    Rock vs. Cena: Jak se tak "budoval" feud k ME na WM, tak se u mě přízeň posouvala k Johnovi. Ten tady odtahal celej zápas, kterej prakticky neměl tempo. John Rocka ničil a když už jsem si na konci myslel, že ho dorazí a možná přijde i heelturn tak, ... prásk. Děláte si ze mě srandu? Mohli by udělat ty zápasy aspoň trochu, ... uvěřitelný. A snad ze mě bude nakonec člověk, co mu nevadí Cena :D (top2 v hatu jsou u mě stejně momentálně Randy a Sheamus)

    A na Raw jdu teď, když to chválíš, tak se těším.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Ale o to lepší RAW :) zatím nic neprozradím :)

    K WM28:
    zápas - průběh - výsledek
    Bryan vs. Sheamus - nehodnotim - spokojenost
    Kane vs. Orton - podprůměr, čekal jsem víc, ale zápas byl za světla - spokojenost
    Show vs. Cody - podpůrměr - spokojenost (i když se těším, co bude dál s Codym)
    Divas - hůza - nezájem
    Taker vs. HHH - Top match večera - spokojenost
    Jericho vs. Punk - nadprůměr, co pobavil - nechápu vítězství Punka - Jericho snad ještě nic nevyhrál - hlavně, že konec světa, jak ho známe... :(
    Rock vs. Cena - nadpůrměr, ale i tak trochu za očekáváním - prohru Ceny nechápu - tak se ukázalo, že machýrek z attitude ery porazí největší současnou hvězdu - jako by si WWE sama plivla do tváře - docela by mě zajímalo, jaký příběhy se kolem toho rozjedou.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    zklamání...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam