• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    :)

    Co s týká debat, tak bych doporučil jedno fórum, ale právě skončilo :)
    Spojilo se jedním webem, který pravidelně čtu a bude se tam přesouvat.
    Art of Wrestling - česko-slovenský zpravodajský web
    http://www.artofwrestling.cz

    TOP 5 wrestlers - celkově - aktivní - neaktivní - živí - mrtví ...

    Bez pořadí:
    Bret "The Hitman" Hart, Goldberg, Sting, Kurt Angle, Austin Aries

    mrzí mě, že nezbylo místo na Edge, ale bohužel měl nejlepší období v době, kdy jsem wrestling nesledoval...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: To můžeme tak nějak všechno postupně. Už mi zase u piva kamarádi říkali, že je moc obtěžuju, tak si asi musím vybít tyhle debaty na internetech.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    :) to je hodně široký pojem - favorite 5 co?
    all-time
    současnost
    ženy
    finisher
    move
    ...
    ..
    .
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    No, ... a protože se o tom nemám s kým bavit, tak co takhle nadhodit něco jako "fave 5"? Já jestli splňujeme ty typický "IWC" normy :D (já asi ne, se svojí slabostí pro monstra)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: joker driver je naprosto vynikající
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Je to jako zakázat ve fotbale skluzy... Ano - můžeš toho druhý zranit, ale kuli tomu to rozhodně neděláš - navíc narozdíl od skluzu - tady spolu Ti dva komunikují a maji to natrénovaný...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    CM Punk hit John Cena with a big piledriver in the match, a move banned by the WWE. The sources backstage said that the only reason there was no disciplinary action taken was because it was CM Punk and John Cena performing the move.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Tak ale tombstne používají dva "staříci", kteří už vědí, co dělají. Kane a Taker jsou jedni z nej "in-ring workers". Ale vůbec, celá tahle PG sranda a zákazy chvatů, ...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    já vlastně jako nechápu, proč je to zakázaný - že je to nebezpečný? - nebezpečnejch chvatů je hodně, wretleři maji bejt profíci, aby to zvládli...
    Navíc - tombstone piledriver je povolenej - blbost
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Vincek si může :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: McMahoon byl naštvanej...
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Opravdu jsem v RAW viděl piledriver? A Cena měl opravdu dobrej zápas?
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Taky se bojím, že tam skončí. :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    :)
    hodně dobrý

    Na druhou stranu - už se těším na Jacoba Hagera v TNA :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: I was going to Wrestlemania...Until I got high I was gonna be the champ...Until I got high Now I'm jobbing to 3MB and I know why (Why Swag?) Because i got High, Because I got high I was Gonna make Del Rio tap....Until I got high I was Gonna Be a star....Until I got high Now I'm compared to Jeff Hardy and I know why Because I got high! Because I got high I was gonna Be Save America Until I got High I was Finally winning matches....Until I got high Now I'm trying to wrestle for TNA and I know why! Cause they'll let me get high Let me get high Let me Get Hiiiigh

    A ještě odkaz pro pana Hagera :D http://www.youtube.com/watch?v=WeYsTmIzjkw
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: No - vylekal si mě, že je po kufříku. Cash-in neproběhl. Koukám, že s Del Riem jako face charakterem a Rodrigezem bude asi sranda. .)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: to je kus vola... Kdyby si to brko dal až na hotelu, když už to musí mít...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Novej Swagger zatím působí dobře - a push na WM - co víc by si mohl přát?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam