• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Po opravdu dlouhý době jsem se podíval na RAW a byl jsem mile překvapen. Ten odstup pomohl.

    Po měsíci na dovolený, kdy jsem wrestling neviděl vůbec jsem naopak docela zklamanej z TNA a z toho, co se tam za ten měsíc odehrálo za čistku... :(
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Zkoukni. Baví mě, jak jsou na AoW rozdílný názory. Zplodil jsem něco jako parodii na recenzi. Začínám mít jasno v tom, že třeba s takovým Krupym se shodnu málokdy :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    :)
    Zkouknu - teď jsem pozadu - TNA jsem neviděl posledních 14 dní, OVW poslední 3 týdny a WWE jsem neviděl ani nepamatuju :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Extreme rules doporučuju ke zkouknutí. Dá se, ... ale fakt mě vytáčí Sheamus a jeho manýry. Jestli se takhle chová face, tak já jsem papež. Občas mám nutkání nabrat 40 kilo, zajít do wrestlingový školy a ukázat panu řediteli vápenky zač je toho loket :D (joke)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    VLK_PETR: A do zítra zkusím sehnat jeho rozhovory před letošní WM. On umí být zábavnej, obzvlášť když se bere s nadhledem.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: TNA začínám sledovat, ... ale musím se dostat do storylines. Čistě objektivně z toho mám lepší pocit než z WWE, ale, ... už mám hluboko zakouslý superstars z WWE.

    Co mě na rozhovorech bavilo-on ten člověk chce provokovat-a podle reakcí lidí mu to jde. Má svůj názor a stojí si za ním(jo, taky s ním na 100% nesouhlasím). Ale věty jako: "Osmileté dítě kupující si figurky wrestlerů nezajímá jak moc dobře pracujete v ringu, to zajímá jak vypadáte," by se daly tesat. Nebo rozhovor po Benoitově smrti, kde obdivuju, že se udržel-tu moderátorku bych odkázal do oněch míst a ještě sprostě.

    http://www.youtube.com/watch?v=DAwApr7yc64 Figurky.
    http://www.youtube.com/watch?v=2utnI82Nru4 Otravná píča(jinak to napsat nejde) ve zpravodajství a relativně ledovej klid.

    Ad prohlášení: Do A&E ještě nevidím. A jóga a alkohol, ... částečně asi souhlas-kdyby Hall sám nechtěl, tak mu nějaká jóga asi nepomůže-ale to se dostáváme jinam.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Jak řikám - před patnácti lety byl Nash můj oblíbenec. Bohužel mi teď víc než jeho pohyby vadí jeho mluva - skoro už mu není rozumět, jak huhlá.

    Ty prohlášení si uvědomuju 2 z poslední doby:
    1) Hlásil, že v Aces & Eights nemá cenu přidávat midcardery, ale myslím, že problém byl uplně jinde a navíc Bishoff jr. i Brissco uměj vyvolat emoce u publika
    2) Hlásil na DDPho a jeho jogu, když si DDP vzal pod křídla Scotta Halla. Že nějaký ohýbaní nepomůže alkoholikovi, že se všichni zbláznili. Už před měsícem jsem viděl video, na kterym je Hall střízlivej, asi o 10 kilo zhubnul a je schopen artikulovat líp, než za posledních 5 let.

    Nejsem proti Nashovi vysazenej - třeba jsou ty rozhovory dobrý. Rád změním názor, tak pošli linky.

    Vím, že TNA tě zatím moc neoslovilo, ale brzo začne storyline s "Blueprintem" Mattem Morganem. To by tě díky jeho rozměrům mohlo bavit, i když on se teda - na svou výšku - hýbe až moc dobře.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Který prohlášení máš na mysli? Návrat byl slabší, ale zápas s Hunterem pro mě koukatelnej byl. (já mám slabost pro lidi, co se hýbou podobně jako já :D Takže i přes to, že jsou to dřeva mám rád Khaliho i Nashe :D).
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Nashe jsem měl rád v době nWo. Big Sexy byl král - tehdy uměl dokonce i mluvit.
    Jeho návrat do WWE byl pro mě fiasko. A některý jeho prohlášení z poslední doby nezněly moc moudře.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Tak jsem nakoukal rozhovory s Nashem. Ten člověk není vůbec blbej, ... ale na AoW se s tím moc tasit nemůžu, vím jak má Nashe IWC ráda :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Toho jsem měl rád už v dobách WCW - sice high-flyer, ale v jeho podání to vypadá jako chvat/úder s efektním trikem a né jako akrobacie
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Jak jsme na AoW rozebírali highflyery, ... až na yjímky je nějak nemusím. Ale třeba tohle je jedna veliká výjimka. Liger je geniální. http://www.youtube.com/watch?v=YpV2Eufwr-o
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Chrápu :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Veľký push pre Marka Henryho | Art of Wrestling - česko-slovenský zpravodajský web
    http://www.artofwrestling.cz/velky-push-pre-marka-henryho/

    Divím se, že s to ještě nekomentoval :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Uvědomil jsem si, jak moc mi chybí Teddy a jeho tag team matche :D

    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: četl jsem reference, asi se fakt kouknu :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    VLK_PETR: A fajn bylo hlavně díky divákům, ... jakživ jsem neviděl takovýhle diváky!! :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    O kvalitách WM vypovídá to, že jsem při WHC zápase usnul a už se neprobudil :D RAW bylo naopak celkem fajn.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    dneska asi zkouknu RAW a pak se vracím k TNA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam