• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIWrestling - WWE, TNA, ROH a další *** WM XL je za námi - spoiler alert
    Bojový sport nebo divadlo? Masová zábava, oblíbená především v zámoří je kombinací obojího. Názory, připomínky, odkazy, komentáře a informace od těch co ho milují i nenávidí.
    rozbalit záhlaví
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Chrápu :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Veľký push pre Marka Henryho | Art of Wrestling - česko-slovenský zpravodajský web
    http://www.artofwrestling.cz/velky-push-pre-marka-henryho/

    Divím se, že s to ještě nekomentoval :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Uvědomil jsem si, jak moc mi chybí Teddy a jeho tag team matche :D

    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: četl jsem reference, asi se fakt kouknu :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    VLK_PETR: A fajn bylo hlavně díky divákům, ... jakživ jsem neviděl takovýhle diváky!! :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    O kvalitách WM vypovídá to, že jsem při WHC zápase usnul a už se neprobudil :D RAW bylo naopak celkem fajn.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    dneska asi zkouknu RAW a pak se vracím k TNA
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    hrozná holomajzna
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Tady Ti jí můžu hodit v plným rozlišení :D

    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Ikonka Damien Sandow? Thumbs up :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Už jsem se tam i vyjádřil :) Chápu, že čistokrevní IWC guys budou asi trošku nasraní :D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Poznáme budúcnosť Marka Henryho v WWE | Art of Wrestling - česko-slovenský zpravodajský web
    http://www.artofwrestling.cz/pozname-buducnost-marka-henryho-v-wwe/

    to je dobrá zpráva hlavně pro Tebe
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Ale, ... včerejší RAW a má chant od publika jako hovado. To je fakt tak oc over?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: naprosto souhlasím
    našel jsem i video (;
    john cena - bad bad man - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=0DTWGmcEY4Q&feature=youtube_gdata_player

    Vince se podle mě bojí, že přijde o dětský diváky a merchandising.

    Ryback sucks
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Pořád si říkám, jestli by náhodou nebylo od věci dát Čendulovi heelturn. Theme song by určitě byla: http://www.youtube.com/watch?v=_K6TcATg_aw A ještě jedna věc-co proboha lidi vidí na Rybackovi? Oboje zkusím nadhodit i na AoW, ale tam ještě nejsem tak zavedenej. I když včera už se se mnou bavili :D
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Smutný? Ani ne, ... IMHO žádný překvapení.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    tak jsem začal sledovat OVW - smutný je, že je to občas kvalitnější než současná WWE
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: WWE opravdu chtěla novýho Goldberga - o tom není pochyb, ale absolutně se jim to nepovedlo.
    Jeho squash zápasy s místními wrestlery mu spíš ublížili. Jako by na rosteru nebylo dost jobberů. Teď podle mě nevědí co s ním.
    V OVW měl Rayback fakt pozici terminátora - nezastavitelnýho stroje. Nebyl ani face ani heel. Prostě jen všechny ničil a bylo to zajímavý. To co s ním provedli je hrůza - navíc jeho schopnosti v ringu opravdu nejsou nic moc.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    BUCKOWSKI: Tak já doufám, že se to rozjede. A vidím tam i některé z toho "B" fóra. Ad Scholars-oba by mohli mýt IMHO v ME, ale, ... WWE logic. A nejvíc se obávám zápasu Henry vs Rybotch. Henryho zbožňuju, to se o mě ví, a o to víc nesnáším Rybacka. Ani jeden není génius v ringu, ale Henry je monstrum, ... kdo chytne Kofiho v letu tak, jako on v Raw? Zato Ryback, ... jo, zlepšil se, ale pořád mě nepřesvědčil. Navíc jako face je naprosto mimo-monstra nemůžou vystupovat jako face wrestleři.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VLK_PETR: Oba patří mezi mé oblíbence, ale slovo "team" mi u nich zatím moc nesedí. Na titantron by spíš měli dát jejich team move set, kterej ale bohužel zatím nemají.

    VLK_PETR: Diskuse je tam rozhodně bohatší než tady :) Ale hlavě má, narozdíl od jiného českého serveru, ta diskuse i úroveň. Fórum je zatím chudé, protože je tam úplně nově - minulý týden vzniklo místo zaniknuvšího CZSK Wrestling fóra.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam