• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    HYSTERIA: umi to krasne!
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    nuf ta je rozkošná!
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Tak tady jedna Kelly, moc povelů neumí, ale procvičujeme. S hračkama se s ní zatím dýl hrát nedá, jen ve chvilkových iontervalech, pak se hodně rozjede a je protivná... Takže pomalu, ale jistě. Už by opravdu potřebovala svého pána, doufáme, že se brzy někdo najde...


    Dogpoint : Kelly druhý den po operaci, stimulace pomocí výcviku - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=G0awLs_qe-U&feature=youtu.be
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: nějaké už jsou na cestě :)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    hezký logo :) to už si řiká o trička!
    STHENO
    STHENO --- ---
    HYSTERIA: wow! uz to nie je ta gulicka chlpata. Piskot by ju uz asi tiez nespoznal. :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    poslala nám fotku majitelka fenečky SUSHI, kdo si pamatuje... pěkně roste, už má krásných 12 kg..


    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Tak nové perfektní a prostorné dvojkotce máme již vyrobené! Dnes se odeslal z účtu doplatek a pan výrobce nyní jen čeká na signál, že je možnost nám je dodat na nové místo. Moc děkujeme všem, kteří nám přispěli a díky kterým jsme mohli kotce (dvojkotce!) zakoupit!
    https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2500155876
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    ZRK: nechápu... Fakt tě nechápu.
    ZRK
    ZRK --- ---
    HNDZCK: Já se fakt snažila...:(
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    ZRK: ukamenovat ne, ale aspoň proplesknout bys zasloužila.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZRK: píšu ti do pošty
    ZRK
    ZRK --- ---
    Snad to tu nebude moc OT, ale Endžínka odsud musí co nejrychleji, bohužel. Tak snad mě za to neukamenujete...:(

    [ ZRK @ Sophia a její kamarádi ->> nabidka opustenych ctvernozcu vseho druhu ]
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    KACJU: jako hele ja tvy pocity uplne sdilim. celkem nejhorsi zazitek posledni doby pro me bylo, kdyz jsem koupala druhyho psa, kteryho jsem si vzala z utulku (z mnozitelskyho vrhu, kterej majitele celej nechavali zajit hlady nekde u lysy nad labem. byl zablesenej samozrejme cervi) a pod tou vodou bylo teprve videt, jaka je to kostra. do ty doby vypadal celkem normalne, ale najednou v ty vane mi to vsechno doslo, ze lidi jsou fakt svine. jako ten pes se dava dohromady, ale nektery veci uz asi ani spravit nepujdou, treba to, jak se boji uplne vseho i listi na ulici a porad ma hrozne slusne receno rozhozeny traveni, bude prej trvat mesice, nez se mu spravi traveni, ktery bylo zastaveny tou podvyzivou takze streva podle veterinare zacaly atrofovat a tak podobne.
    premejslim, ze bych zpetne ty lidi nejak nasla a rekla kamosum, aby jim rozbili hubu. protoze co jinak s tim...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Nový domov dnes našla štěňátka ENGI a MAX:) zbývá ještě jedno, ale to ej již zamluvené:)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Tak Kelly je již po kastraci, mám jí doma na zotavenou, zatím vypadá v pořádku, uvidíme jak zítra, doufám, že nenastanou žádné koplikace. Zatím spí a je moc hodná

    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    MIKEYLA: Paráda, hned večer poslechnu:)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    tady hážu lepší odkaz na dokument:), je to i s hudbou..a neustřižené...

    Dogpoint - kde život začíná - Náboženství (Český rozhlas)
    http://www.rozhlas.cz/nabozenstvi/dobravule/_zprava/989143
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    113KW: už mi kvůli tomu psala včera simča, večer budu mít čas, tak ti napíšu do pošty a dáme to do kupy :)
    113KW
    113KW --- ---
    cau lidi, budu delat projekci na [ Dogs and kids wanna play! / partyparty / 13.1.2012 / CR - Praha - Klub Matrix ] a asi by bylo dobre tam promitnout fotky pejsku k adopci, (mohla bych se domluvit, priject s kamerou a udelat i par zaberu jich...) muzete mi nekdo poslat seznam jmen pejsku, stáří (nebo jake udaje chcete aby se promitaly) a fotky - treba pres ulozto ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam