• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    Organizace Dogpoint vznikla se záměrem vybudovat depozitum pro opuštěné a týrané psy. Naším cílem je fungující komplexní centrum pro péči o psy, které bude poskytovat špičkový přístup nejen ke zvířatům, ale i k lidem.Stále se snažíme vzdělávat a posouvat naše možnosti.
    Čím více odpovědí na problematiku, nejen opuštěných psů, získáváme, tím více otázek vyvstává.


    OFICIÁLNÍ WEB
    FACEBOOK

    Č.Ú. pro finanční pomoc : 2500155876/2010 (transparentní účet)
    pokud chcete přispět na určitého pejska, či určitou věc, připište to prosím do poznámky. děkujeme
    rozbalit záhlaví
    DAIA
    DAIA --- ---
    TOY_BOX: mas muj obdiv! Libi se mi, jak o ni pecujete, krasny. Chtela bych to taky umet, ale nezvladnu mit v DO ani morce:) davej vedet dal...
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    TOY_BOX: No, to je taky fakt, aby pak nebyla zmlsaná. Já doufám, že ta moje pak nebude ohrnovat rypáček nad Acanou :DD Tak uvidíš hele, můžeme se domluvit na předání "vzorku" granulek v poště, tady asi budu dostávat mínusky - ani nevím za co ;)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    WERUMI: dekuju. hele nezkousela, ja se ji snazim moc nezmlsat, abych to prilis nekomplikovala budoucim majitelum. takze zere bankrotovu eukanubu na stridacku s granulema pro seniory, co nam dali z dogpointu a kdyz mame konzervu, tak ji do toho micham konzervu (kterou vyzere a zbytek necha)
    ale cokoli nam das, je samozrejme fajn (pokud teda pro to nebudu muset pres pul prahy:)
    BROTHER::)
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    TOY_BOX: k tomu papaní Tvé svěřenkyně - nezkoušela jsi třeba granule Royal Canin? Jsou hodně voňavé a známej právě vyprávěl, jak na ní nalákal taky jednu "mlsnou" tlamičku, která nechtěla moc papat ;) a doporučoval nám je, když jsme s ním byli ve velkoskladě a neměli ty "naše".

    Ještě asi půl pytle máme, tak kdybys chtěla třeba ozkoušet, jestli by ji nejely, Nazik se ráda podělí a můžu ti třeba kilčo dvě odsypat ;) (zadax samo)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    TOY_BOX: ta vase pece je az dojemna, hezky :)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    jo a jinak, kdybyste to nahodou chteli vedet, takhle je pelisek ve tvaru domecku nejpohodlnejsi :o)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    PETRA_CHATEAU: gratuluju, uplne se mi zastavilo srdicko, kdyz jsem si predstavila, ze ten malej vlcak se ztratil!

    ja mam zpravy o limosce. je to sice porad kost a kuze, ale zda se mi, ze trochu posilila (coz lze citit hlavne, kdyz ji odnekud taham=) aby porad nebyla zalezla pod posteli (coz asi splnuje jeji potrebu bezpeci), privezla jsem ji od babicky kocici pelisek, protoze jsem tusila, ze to je presne takovej malej tmavej prostor, ve kterym by mohla bejt spokojena. no spokojena - to nevim :) ale kazdopadne nebojuje uz straslive s voditkem, ze chce pod postel a vetsinu casu tam schovana odpociva nebo pozoruje. je to nejvetsi pozorovatel! zacala jsem ji vencit pripojenou na kratky voditko k bankrotovi, coz ma tu vyhodu, ze slajduje na voditku za nim, a ne za mnou - bankrot s ni nedela zadny cavyky a prekvapive casteji vedle nej hezky cape. dnes poprvy jsem u ni videla neco jako radost, to kdyz oba moji psi bezeli k vytahu, ze se jde ven, zdalo se mi, ze na chvili uplne zapomnela, ze je to vlastne deprivant z limuz a boji se vseho, a zaklepala hlavickou a bezela vesele s nima :) takze mam tez radost. namoceny granule zere, sice ne moc, ale kazdej den do sebe neco dostane a zitra ji koupim zase nejakyho masaka. pokracujem v krasojizde, drzte limosce palce tento tyden ji ceka kastrace!
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: mám geniálního psa
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    :):) to je sikulka. Aspoň je vidět ze jste pro ni opravdove doma vy;-)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    Tak Lola se našla, došla si domů do Vršovic po svých :)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: jo a ještě má na sobě červené kšíry
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    POZOR!!!!!
    dnes se v Kunratickém lese mezi Roztyly a Chodovem ztratila LOLA z dogpointu
    Slyší na jméno, je to malý vlčáček.
    Ztratila se dnes v 11h prosím sdílejte!
    Kdybyste měli jakékoliv informace volejte 731 589 970 !!!!!

    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    HYSTERIA: to slyšim hrozně ráda, respekt, že jste to s ní nevzdali! hned jak mi přijde výplata, tak vám na ni pošlu nějakou korunku :)
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    HYSTERIA:

    DOGPOINT: práce s Kelly 25.2. - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=mN2TV0RkLZQ
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HYSTERIA: vsak tak sem to myslela:) No sem fakt zvedava, jak to s ni dopadne.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MATHEA: těžko říct, ona venku nemá problémy s lidma... ale tak budeme doufat, že se vybije a bude klidnější pak doma.. :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HYSTERIA: Vypada fakt nadsene, tohle by potrebovala tak 2-3x do tejdne a dalo by se s ni i vychazet v klidu, co?:D
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Dnes jsme byli s Kelly opět na konzultaci u p. Žďárského z Luckybull teamu. Tentokrát měla Kelyšová celou pozornost jen pro sebe a musíme říct, že se chovala vzorně a všechno jí skvěle šlo. Vypadala i velmi šťastně a nás to také velmi bavilo.
    Skákala do výšky pro peška, tahala pneumatiky a nakonec si vyzkoušela i obrany. A protože jí to tak krásně šlo, tak přikládám tapetu fotek :)







    JOHNANDERTON
    JOHNANDERTON --- ---
    Neznáte někdo člověka, kterej dělá v Malešicích na Počernický z bytu v paneláku psí útulek?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Olí našla dnes večer nový domov u paní Zuzky v Čelákovicích:)

    GIO
    GIO --- ---
    Olí je super..
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: Mně v tom teda přijde trochu jak prcek v tatínkových botách - vynikne v tom, jak je vlastně drobná a žouželoidní, ale svůj půvab to má - je to roztomilé :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam