• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    INXS: achtak! tak nic kdybyste jeli nekdo z dejvic stavte se :)
    INXS
    INXS --- ---
    PIKKMA: inex jede hledat rovnou z práce, Bony jí sem bude doručen.
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    můžu taky vytisknout letáky (možno i barevně), ale pohybuju se Roztyly - Ořechovka, dnes jedu na anglinu na Floru - počítám, že tam už to letákama bude pořešený.. Kdyby ne, tak je můžu někde rozhodit.. ?
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    Pomohlo by kdybych vyvěsila nějaké letáky (černobílé) v okolí Vinohradské ulice? Pojedu z práce domu autem z Flory. Můžu začít lepit na Floře, pak na Nám. Jiřího z Poděbrad a dál dolu po Vinohradský...
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    TOY_BOX: muzu vytisknout cernobile a predat nekde na Zizkove cestou z prace
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    TOY_BOX: já taky můžu v práci tisknout.. jen to musí někdo vyzvednout.. dnes se pohybuju trasa metra po půl sedmé radlická - dejvická
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    jo s vytisknutim nejni problem jen este vyresim jak je k vam dostat, dneska moc casu nemam..
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    PIKKMA: jestli chces pmoct, pls vytiskni co nejvic letacku s odmenou 5 tis korun pro nalezce. tech pet tacu nabizim samozrejme ja... sdruzeni dogpoint se jeste jednou omlouvam :(
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    kdybyste chteli neco vytisknout muzu v praci a inex to muze nabrat estli tam pojede :)
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    hodim to tam cestou z prace
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    no, tam jsem nebyla, ale koupim si cartridge a vytisknu dalsi letaky. behem noci mi doslo vsechno... papiry i inkoust. zatim
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    mozna uz si to udelala, ale letacek by se moh dat do Canina prodejny na Olsanaku, slecny sou takovy akcni
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    jj ma na sobe cerveny voditko a bledemodrej obojek s rolnickou. ta zvoni, kdyz bezi, takze v noci je poznat, kde je (kdyz se klepe, napriklad strachy, zimou, rolnicka zvoni). je pravdepodobny, ze je zalezla nekde ve tme, POD NECIM, bojim se, ze pod autem a bojim se, ze ji nejaky zajede :(
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    cca za hodinu vyrážíme hledat na vinohrady a okolí
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    muzu zhruba po paty, prosla bych horni zizkov, od paruky k pecim, a z prace to vezmu pesky, co kdyby, asi utekla i s tim cervenym voditkem, ze?
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    INXS: hele to rozhodne neprijde. trochu si zvykla na moje psy (a to s ni byli celou dobu) ale stejne, kdyz byla nekde zalezla a prisli k ni, zacala vrcet. boji se vlastne vseho - svetla, hluku, lidi, hlasityho rozhovoru, bouchnuti dverma...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HYSTERIA: sdilim
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    INXS: já mohu až v pátek a to doufám už bude v teplíčku doma..
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Někteří dobrovolníci už jsou teď na žižkově nebo se po obědě chystají, že to projdou:(
    já dnes bohužel nemůžu, jsem mimo prahu:(
    INXS
    INXS --- ---
    TOY_BOX: jak se chová k ostatním psům, přišla by mi k bonymu? dneska končim v pět s bonym, sem ochotná někam dojet a jít hledat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam