• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Připomínáme, že dnes od 15:00 se koná benefiční blešák :)

    více info v odkazu :)
    Benefiční blešák a koncert pro Dogpoint | Dogpoint o.s. - depozit pro opuštěné a týrané psy
    http://www.dog-point.cz/beneficni-blesak-koncert-pro-dogpoint
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    LANTHAL: taky se mi o ni zdálo, že se našla..

    Bohužel se nemůžu připojit k aktivnímu hledání, protože se s přítelem střídáme doma u našeho pacienta, která je po operaci. Ve "volný" chvíli a když hlídá přítel, musím do práce :( teď momentálně taky zadírám, ehm, teda, hned začnu, co to dopíšu.

    MOC DRŽÍM PĚSTI, ABY SE V POŘÁDKU NAŠLA CO NEJDŘÍVE!!!
    KRISTALKA
    KRISTALKA --- ---
    Taky na ni myslim ....
    Ma smysl vyvesit letaky i ve Vysocanech? Sla jsem nedavno v noci ze Zizkova pres Krejcarek do Vyoscan a nepotkala jsem zivou nohu.
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    TOY_BOX: se mi o ní dneska zdálo, že se našla ... moc držim palce
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MEY: chuděrka, držíme palce
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOY_BOX: neztracej viru..ona se najde.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    ja to v necem nechapu... prece ten pes neni neviditelnej, aby se po nem takhle slehla zem? volala jsem na technicky sluzby - podle nich ho prejetyho nikde nesbirali (i kdyz je samozrejme mozny, ze se to stalo a nedoslo k propojeni informaci). v utulcich neni, prijde mi, ze o nem vi celej zizkov (alespon se nam stavaj takovy situace jako ze lidi se potkavaj a navzajem se informujou uz informovany) hledam ho kazdou noc aspon dve nebo tri hodiny, vy taky, a stejne nic .(
    jsem z toho uplne rozebrana, nemuzu spat kvuli predstavam jak si nekde uhryzava nozicku zamotanou do voditka, aby se dostala z hrobu na olsanskejch hrbitovech :( jako obrecela jsem ji uz tolikrat, ze ani nevim. achjo.
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    TESSS: tam to vedeli jako prvni...
    TESSS
    TESSS --- ---
    TOY_BOX: zkus R1, jednak jsou vstricny a sidli na Flore
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    jasny. dala jsem info na radiu blanik...
    LANNA
    LANNA --- ---
    TOY_BOX: www.dog-point.cz, at to lidi zbytecne nedohledavaji
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    no prave on rikal, ze obcas je zavolaj i do prahy tak at jim to poslu. znas to tonouci se stebla chyta O_o
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MEY: Držíme! Průběžně informuj prosím...


    TOY_BOX: je to pan Dvořák a odchytovka se jmenuje LARY, to umisteni maji v jine vesnici tady u prahy, ale jmeno si presne nepamatuju. On bohuzel ale takovehle pripady neresi (leda by ten pes byl nekde, odkud nemuze utyct a dal by se treba uspat)..:(
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    ... profitaxi a czechpraguetaxi, ještě zkusím modré anděly. kdyby vás napadl ještě nějaký jiný dispečink, klidně tam taky zavolejte. (AAA taxi to nechtěli)

    textove info (aby se dalo zobrazit na displejich taxikarum) je:

    Dne 20. 3. se jednu hodinu po půlnoci v Radhoštské ulici na Žižkově ztratila malá kříženka knírače a jezevčíka. Jedná se o pejska vážícího 5 kilogramů, černé barvy, se světlejšími fousky a tlapkami. Má krátké uši a krátkou, ostříhanou srst. Na sobě měla bleděmodrý obojek s rolničkou a vytrhla se i s červeným vodítkem. Pochází z týraného chovu, proto se bojí lidí, světla i hluku. Je pravděpodobné, že se někde skrývá a vylézá až v noci, je ale možné, že se ze Žižkova přesunula i poměrně daleko. Pokud ji uvidíte, nevolejte na ni, snažte se ji nevyplašit a kontaktujte nás i během noci na telefonních číslech 775 517 711 nebo na 776 7373 74 nebo přes stránky útulku www.dogpoint.cz.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    ja jsem zavolala na odchytovou stanici v larech, nekdy resi i prahu a jeji okoli a dala vedet popelarum na zizkove a vinohradech a dispecinkum taxiku.
    MEY
    MEY --- ---
    Držte nám palce! Viky je čerstvě po kastraci, bohužel nastaly, podle slov veterináře, dost velký komplikace. Viky nám přestala na 15 minut dýchat, museli ji resuscitovat a strašně krvácela! K tomu má něco asi na mozku (přesně už ale nevím co, protože jsem nedokázala pořádně vnímat), dál měla zánet v očích v dost silnym stadiu a museli je vyškrabávat (to je ted ale malichernost, škoda jen, že jsme na to předchozí paní doktorku nekolikrat upozornovali a mohli to dávno léčit)). Držte palce prosím, ať je v pořádku až se probere!
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    a na Vitkove
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    tisknu a lepim na Masarycce, U Bulhara, Pribenicka, kolem Husinecke,spodek Konevovy
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    cernobila verze pro tisk
    http://toy.b.sweb.cz/limonadaCB.jpg
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---

    prosim o sireni jakymkoli zpusobem, idealne vytisknute a rozlepovanim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam