• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    a z nového domova nám přišla zpráva od Jahůdky, nyní Lotty:)
    Takhle vypadala http://www.dog-point.cz/jahudka a tohle z ní vyrostlo:

    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    nové fotky fenečky DEEDEE!!! :)

    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    TOY_BOX: Slušnej rozdíl...
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    no jako to vam byla tak vyzrana kniracka, ze si to nedovedete predstavit.
    pan ji prej nasel uvazanou a vyhladovelou (ehm tak rekla bych ze jestli byla tahle kniracka vyhladovela, tak uz nevim) na smichove. ze ji odvazal a odved, kdo vi, jak tam byla dlouho.

    limonade na obrazku podobna moc nebyla, zejmena teda nemela ani obojek, ale ksiry, jen to cerveny voditko by souhlasilo. nicmene si teda uz myslim, ze je limoska u nekoho doma, jak jsem videla tohodle pana. rikal mi hned, chudak pejsek, to si ho ted budu muset nechat, presvedcila jsem ho s vypetim sil, ze mozna ma majitele a at ho posle do troji. mela by se tam behem odpoledne objevit, tak uvidite sami. v troje mi naopak zase rekli, ze zadnej knirac se nepostrada. fakt komedie todlencto.
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    tak bohuzel, byla to nejaka kulatoucka kniracka, predali jsme MP do Troji, snad se svemu panu vrati...
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    no ty jooo, drzime pesti
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    tak pozor! volal pan ze nasel limonadu uvazanou na smichove! ted za nim TOY_BOX sla, tak uvidime. doufejme ze nekde neukradli psa kvuli odmene...
    PRGA
    PRGA --- ---
    MATHEA: podsunout? o tu se musej přece lidi rvát, vždyť je krásná a ještě štěně :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HYSTERIA: Bylo by vice fotek? Zkusim ji podsunout znamymu:)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    DEE-DEE

    Datum (rok) narození: 4.12.2011
    Velikost: Štěně (mrně)
    Charakteristika: Deedee je kříženec labradora a ovčáka, v dospělosti lze tedy očekávat velký vzrůst.
    Je to velmi milá fenečka, klidná, mazlivá. Doma nic neničí, nemá problém ani s ostatními pejsky.
    Je to štěně, které se teprve bude všemu učit a jakou si ji vychováte, taková bude.
    Je ji velmi dobře na zahradě, uvítá tedy rodinu s domečkem a zahrádkou.


    MARTIC
    MARTIC --- ---
    RODWY: tak nad touhle vetou sem se taky doslova zarazila. labrador, takovej mirumilovnej a vdecnej pes a nechce prijmout partnera sve panicky. ono to bude spis "podle sebe soudim tebe", ale jak rika hysterka, asi radeji no comment!
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    RODWY: hele my už to nekomentujeme, ono to nema cenu totiž...
    RODWY
    RODWY --- ---
    HYSTERIA: ?nechce přijmout partnera své paničky!
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MAX

    Datum (rok) narození: červenec 2008
    Velikost: Velká
    Příběh: Maxík bohužel nechce přijmout partnera své paničky, proto nemůže ve své stávající rodině nadále zůstat.
    Charakteristika: Max je čtyřletý hnědý labrador.
    Je to tvrdohlavý pejsek, který zvládá základní povely a moc miluje společnost, lidi i děti.
    Maxík je pravidelně očkovaný, odčervený a s sebou do nového domova dostane i pěknou výbavičku (vodítko, obojek, misky, hračky).
    Kontakt: Veronika Němcová tel: 733 722 518


    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    TOY_BOX: na troju koukam kazdy den...
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    vcera jsme vylepili 500 a 500 letacku (od id JETLEBA a id ISCH - dekuju) 500 jsme dali my s kamaradem a s telkou, dalsich 500 dostal hejsek. dolepili jsme pod rigrace dolu a hejsek na druhou stranu k zelivskeho.

    hejsek mi zvednul naladu, ponevac mi povidal, jak se mu ztratil pes, kteryho uz taky vobrecel a po mesici mu ho prived bracha, ze si ho nejaka zenska nechala a ze sla nakupovat, tak ze ho odvazal a prived mu ho.

    chtela jsem vas poprosit, jestli byste nekdo se mnou nemonitoroval troju, asi jak se udelalo hezky, pribejvaj tam psi kazdyho pul dne a bojim se, abych ji nahodou neminula. (asi se to stat nemuze, ale jistota je jistota.)

    jinak jsem vas chtela poprosit, pokud lepite letacky, nelepte je na reklamni plakaty zavedenych firem, jedinej telefonat, kterej jsem vcera mela byl pan z nejaky firmy (typu JCDECAUX) kterej me upozornil ze vyse odmeny za limonadu rovna se vysi pokuty kterou bych mohla dostat za nelegalni vylep. rekla jsem mu, at mi nevyhrozuje pokutama, ze uz jsem dost tak nestastna, a on si to rozmyslel, ale davam na vedomi.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Něco ze čtvrtka z Mělníka a mezinárodního Dne vody :)

    Minireport - Den vody v Mělníce | Dogpoint o.s. - depozit pro opuštěné a týrané psy
    http://www.dog-point.cz/minireport-den-vody-v-melnice
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Připomínáme, že dnes od 15:00 se koná benefiční blešák :)

    více info v odkazu :)
    Benefiční blešák a koncert pro Dogpoint | Dogpoint o.s. - depozit pro opuštěné a týrané psy
    http://www.dog-point.cz/beneficni-blesak-koncert-pro-dogpoint
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam