• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    Organizace Dogpoint vznikla se záměrem vybudovat depozitum pro opuštěné a týrané psy. Naším cílem je fungující komplexní centrum pro péči o psy, které bude poskytovat špičkový přístup nejen ke zvířatům, ale i k lidem.Stále se snažíme vzdělávat a posouvat naše možnosti.
    Čím více odpovědí na problematiku, nejen opuštěných psů, získáváme, tím více otázek vyvstává.


    OFICIÁLNÍ WEB
    FACEBOOK

    Č.Ú. pro finanční pomoc : 2500155876/2010 (transparentní účet)
    pokud chcete přispět na určitého pejska, či určitou věc, připište to prosím do poznámky. děkujeme
    rozbalit záhlaví
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    HYSTERIA: to kecas.. ona to sama priznala, ze to preto nezvlada. takze toto voci nej vobec nie je fer. prikraslujete veci - that's all.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    GUBKA: Hele tohle co jsme tam psali jsme psali na základě informací od majitelky. Proc se pro ni shanel novy domov se zeptej primo byvale majitelky, urcite ti rada osvetli, ze to nebylo z duvodu, ze by byla necistotna v byte. Stejne tak se muzes optat i novych majitelu jak je na tom.
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    GUBKA: no vidiš, podle mě byl důvod neschopnost se adekvátně o psa postarat, z čehož vycházela i nečistotnost. Máš jistě pravdu, že taková informace je do začátku důležitá, proč tam není uvedena nevím.

    A jak by bylo krásné popisovat psy a jejich pány pravými jmény.
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    HNDZCK: napr. http://www.dog-point.cz/endzi v byte cistotna nebola, to bol dovod, preco sa pre nu zhanal novy domov. podla mna dost podstatna informacia. rovnako ako ta u falca.
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    GUBKA: jaká je ta další nepravdivá informace?


    Falco je prostě starej, dost možná dementní, pes, kterej prostě má svý mouchy, jako je sraní pod sebe a zdánlivě bezdůvodný štěkání. Že kousnul jednoho nebo dva lidi z tý hromady, co chodili na brigády a zkusil, jestli ten prcek bude pískat jako hračka, v tom provozu, kterej kolem něj byl, neni uplně bezvýznamný, ale i nikterak podstatný.
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    HELCIK: a myslis, ze bude v pohode aj v neznamom prostredi?
    HELCIK
    HELCIK --- ---
    Falco je opravdu hodný pes, jen párkrát se nám stalo, že držkoval, ale to už je dávno pryč, samozřejmě dá najevo, když si hlídá hračku a nechce se o ní dělit, ale to je uplně normální, ano není bez chyby, ale jen díky tomu čím si prošel. Momentálně je naprosto zlatý, nekonfliktní, skvělý - naprosto mu věřím.
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    SUFFOCATE: to urcite ;)
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    GUBKA: Falca jsem už neviděla přes půl roku, jak tu psala ID HYSTERIA, že už s žádnými lidmi a psy problém nemá, to může být klidně pravda. Moje zkušennost je z léta a za tu dobu se mohlo hodně změnit.
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    SUFFOCATE: myslis, ze je zbytocna? ten, kto by si ho chcel zobrat, by urcite mal vediet, aky v skutocnosti je. ja si hodneho psa predstavujem trochu inak. neni to prva nepravdiva informacia, ktoru tu vidim. smutne..
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    TERRORIST: také nesouhlasím. nechci tady rozjíždět zbytečnou debatu, ale mého psa falco napadl, aniž by na něj můj pes štěkal či něco podobného. Neustále po mém psovi šel, nehledě na to, že mě Falco dvakrát kousnul. A ne, nic ošklivého jsem mu nedělala. ;)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    a nikdo na něj neštěkal, prostě před nim zdrhali.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    TERRORIST: pěkný kecy prosimtě. můj pes je schopnej hrát si i s bulmastifem když na to přijde, ale falco po něm jednou vyjel a pak z něj prostě měl strach, tečka.
    STHENO
    STHENO --- ---
    nuz, podla jeho vyjadrenia v poste by som vam asi mala posielat odkazy na tesco zradlo akcie za skvelych 90 korun 15 kilovy pytel, aby to bolo v cajku....
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Tady nám řádí nějaký mínuskoví šotci :)
    STHENO
    STHENO --- ---
    ZMATEX: mozes mi vysvetlit to minusko, prosim?
    STHENO
    STHENO --- ---
    Viem, ze krmite granclami Husse, ale mozno sa zide: http://www.bazar.cz/xad5900278-kvalitni-kanadske-granule-pro-psy-acana-vyprodej.aspx

    pride mi to fajn cena za 18 kg pytel.
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    Typický...velkej pes, malý šmějdi se ho bojej a štěkaj jak blbcí a proto musí bejt zlej?:Dto je vážně k smíchu:D
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    HYSTERIA: jo jo, a mou pro něj neznámou, jen hezky přivítal a pak ji nechal bejt...
    DLOUHA_POTVORA: víš co, stejně je to o tom, kdo ho u sebe bude mít...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: tak bobky mít mohli viď. Ale je to už dobrého půlroku, co Falco ignoruje všechny psy i ty malé.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    HYSTERIA: hele sorry, ale že je hodný na lidi i NA PSY, to bych teda fakt neřekla. vim, že několik menších psů některejch dobrovolníků, včetně toho mýho, z něj mělo pěkný bobky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam