• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    Organizace Dogpoint vznikla se záměrem vybudovat depozitum pro opuštěné a týrané psy. Naším cílem je fungující komplexní centrum pro péči o psy, které bude poskytovat špičkový přístup nejen ke zvířatům, ale i k lidem.Stále se snažíme vzdělávat a posouvat naše možnosti.
    Čím více odpovědí na problematiku, nejen opuštěných psů, získáváme, tím více otázek vyvstává.


    OFICIÁLNÍ WEB
    FACEBOOK

    Č.Ú. pro finanční pomoc : 2500155876/2010 (transparentní účet)
    pokud chcete přispět na určitého pejska, či určitou věc, připište to prosím do poznámky. děkujeme
    rozbalit záhlaví
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MAIKA: zvaz jestli to maso zezacatku aspon nesparit, rychly prechod na barf muzou provazet sracky.. kor u starsiho psa, ktery muze mit traveni citlivejsi a byl pravdepodobne cely zivot na granulich
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    HUHEEJ: ök, diky moc vsem, predpripravim to a ukazu o a jak, a pak ukazu foto spokojenyho psa doufam :)
    HUHEEJ
    HUHEEJ --- ---
    MAIKA: presne. maso napytlikovany v mrazaku a k tomu cerstva zelenina v lednici (tak to delam ja,ale mrazena taky vadit nebude) .)
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    HUHEEJ: takže stací udelat misticky po xy gramech a namixovat a šup s tim do mrazaku, a pak jen vesele rozmrazovat :)
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    HYSTERIA: obe vitezky a jedine ucastnice maji u me hrnicky s kelly! :)
    HUHEEJ
    HUHEEJ --- ---
    MAIKA: to by urcite musel a ani ne tak maso jako zeleninu.pes ji pak lepe vyuzije(stravi) .ale neni to nic casove narocneho.moje priprava jidla pro psa trva do 5minut.no a nebo ty granule namacet...moc dalsich moznosti uz nebude
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: no on nejni na naxxu ale, max mu to prekopiruju :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    BTW jsem našla přímo BARF pro staré psy...
    Zdravá výživa pro starého nebo nemocného psa - Simon Swanie - Knihy od Grada Publishing, a.s.
    http://www.grada.cz/zdrava-vyziva-pro-stareho-nebo-nemocneho-psa_5667/kniha/katalog/
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    ZRK: mně to krmný maso nepřijde nijak hrozný, lola šla na barf asi po měsíci, co sem jí měla doma.ale teda záleží na značce že jo, třeba vetamix mi přijde jako docela humus, mletý maso kupuju od axy a je dobrý. u malýho psa neni ani takovej problém krmit masem normálně od řezníka, když toho nesní kilo denně.)
    ZRK
    ZRK --- ---
    PETRA_CHATEAU: přecijen je lepší si namixovat všechno sám, ať víš, co tam je;) A mixér není zas taková investice...
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MAIKA: krmný maso se dá koupit rovnou mletý

    tady je spousta dobrejch informací
    Úvod
    http://www.manwe.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=6
    ZRK
    ZRK --- ---
    MAIKA: no pokud pejsek nemá zuby, tak ano...ale to není zas takový problém, ne;)
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    HUHEEJ: no tojsem mu navrhovla, ale musel by to vsechno mlejt v mixeru, bo tak ne ....
    HUHEEJ
    HUHEEJ --- ---
    MAIKA: at si kamarad precte neco o BARFu.
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    RODWY: granule nebačští, nema zuby .... takže tvaroh a maso??? to mi moc nejde dohromady ...
    RODWY
    RODWY --- ---
    MAIKA: to chce cas!kor u starsiho psa neni moc dobry stridat stravu...dobre funguje tvaroh.)nejlip nemichat nic s granulema..
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    HYSTERIA: A MÁ TEDA ZZKUSIT TO HOVEZI A VEPROVY TREBA S REJŽÍ, ZAMRAZIT je caps ... a pak to ddavat pomalu? nebo jak, on je off, ale slibila jsem ze se optam .... je to fakt starej pejsek, ale ma se k svetu, jen ta kuže na na nem planda
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Děkujeme oboum dámám, které se dostavily na dnešní trénink s Kelly! Jmenovitě tedy Pavle a Ireně, díky moc holky! Na fotky a report z dnešního cvičení s Kellyšovou si počkejte, až budou fotky a videa od všech dnešních fotografů - bude to stát za to! :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MAIKA: já bych u takovýhohle psa raději s přibíráním pomalu... pomalu, ale jistě... :) neprat to do něj hned :)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MAIKA: imho mlete hovezi/veprove, kde je hodne tuku a pak az se bude lepsit samozrejme pohyb, at nema kulicku misto psa ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam