• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANNADOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Kelly je na zkoušku v domácím prostředí, abychom zjistili, zda naše práce s ní vede k lepšímu. Zatím se chovala na své poměry velmi slušně, tudíž dostala výsostné právo si jít na chvilku do postele pro pomazlení a pozornost. Zítra po tréninku na Rychetách pojede odpočívat zpět do svého výběhu.

    A kdo by chtěl, nechť pro Kelyšovou hlasuje:) Jde to 5x za sebou každou hoďku:)
    útulková Kelly | Nejpes 2012 | Hobby | Blesk.cz
    http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/profil/8643/utulkova-kelly/
    INXS
    INXS --- ---
    berete granule z alberta? sousedi mi ted donesli 3kg že to jejich psi nežerou, albert quality
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    HYSTERIA: 11. tak sup sup at je kelly v prvni desitce
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Tykev, neboli Tyky z Limuz dnes po 4 měsících našla domov! Bude bydlet v Plzni v jedné domácnosti se dvěma kočíčími kamarády :) Přejeme mnoho štěstí v novém životě:)

    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZNAJ: tak už krásné patnácté místo :) jen tak dál :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HYSTERIA: no tak jasne, Falcous by byla pro me taky jasna volba, ale je fakt, ze tomu udelat nejakou libivejsi fotku je trochu slozitejsi:)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MATHEA: váhali jsme jestli tam dát Falca, nebo Kellyšovou. Kelly zvítězila, je o něco fotogeničtější :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Se teda prizna, ze jedinej, kvuli komu sem ochotna klikat v takhle dementni soutezi, je fakt ta Kellysova:D
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    HYSTERIA: jj, klikam kazdou hodinu petkrat, to musime dohnat:)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZNAJ: koukam že první místo pro Prahu má už teď nějakých 2200 hlasů. Máme co dohánět :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZNAJ: jde to 5x za sebou, každou hodinu. Kdo by chtěl pomoci Kellyně vyhrát:)
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    tak hlasovani pro kelly, to je jasny:)
    útulková Kelly | Nejpes 2012 | Hobby | Blesk.cz
    http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/profil/8643/utulkova-kelly/
    OKENA
    OKENA --- ---
    HYSTERIA: Musím říct, že na první den naprosto bez problému. Ona by šla vážně i s každym:)

    BOTINKA: Už se těšim na venčení, psů se opravdu nebojí :) Má odvahu, na to, že vypadá jak když neumí do pěti počítat!
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Nový domov dnes našla Máša:) Bude bydlet v Praze ve Vršovicích a zvětší tak nyxáckou partu, která má osvojeného pejska z Dogpointu :)
    Díky moc za Mášu :)
    JANITA
    JANITA --- ---
    HYSTERIA: já ho žeru!!!!! jsem ráda, že se má dobře.. z videa sálá největší pohoda. ještě aby páníčkové zvládli dobře výchovu, tuším, že Bagú bude trochu vystrkovat růžky :))
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Nečetla jsem celou diskuzi, ale ad kůň versus pes. Jsem majitelkou koně a zároveň bšo. Pes je u koní od malička a dává si pozor, stejně tak jako si na něj dává pozor můj kůň.
    Nicméně.. můj kůň je jeden z těch, který má za sebou zřejmě nějakou špatnou zkušenost. Nevím co se stalo, bylo to nejspíš někde v jeho minulosti, ale v době kdy jsem ho koupila, po psech blízko jeho zadních nohou bez milosti pálil (a mířil). Sám mi v počátcích tvrdě vypálil po štěněti (následovalo tvrdé upozornění, že takhle fakt ne - protože psa viděl, nelekl se, ale prostě po něm šel.).. pak se několikrát nohou jen ohnal, teď už mého i ostatní psy ve stáji respektuje a nechává je. Ke kamarádky slepé čubě se chová poměrně hezky, dává na ní pozor a když se k němu zatoulá, jen k ní čuchne a ona ví, že má jít na druhou stranu.

    Chování některých pejskařů na vyjížďkách je ale fakt na pěst. Koní je v okolí spousta, takže se dá počítat s tím, že prostě a procházce se psem v terénu nějakého koně potkáte. Vrcholem mých zážitků bylo štěně retrívra, které volně běhalo po lese, asi z padesáti metrů se na nás vrhlo a ňafalo koni po ocase. Jeho panička měla na vodítku dalšího psa a k tomu malé dítě, štěně na přivolání nepřišlo (docela logicky) ale vzhledem k druhému psovi a dítěti si ho paní nemohla odchytit. Bezvýchodná situace, protože já točila koně hlavou k psovi a bylo mi jasné, že jakmile se otočím zadkem, tak bude po štěněti. I jsem to volala na paní, ať si psa chytne, odvolá, něco, že kůň po psech jde a že jediné co můžu je točit ho pořád hlavou ke štěněti, ale že jakmile se otočím a půjdu pryč, tak že když mi štěně vběhne do zadku, je to konečná. Paní i odpověděla ať se teda otočím, no, že ona si štěně neodchytne. Musím říct, že když jsem slyšela odpověď, málem jsem spadla z koně. štěně jsem fakt na svědomí mít nechtěla..
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Bagú nemá evidentně sebemenší problém s adaptací na nové prostředí. Hned nám noví majitelé poslali video:)

    Bagů - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=FYvm4463WJU
    WAMI
    WAMI --- ---
    HYBNERKA: ke smrti psa došlo tak, že ho kůň v sebeobraně nakopl a trefil se do hlavy...

    je to smutný, ale je to košer... ten kůň taky bojoval o život...


    ZMYJKA: tak přiznávám, že naštěstí (3x ťuk ťuk) jsem ještě nezažila, že by nepomohlo zklidnění... jsem docela ráda.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    WAMI: Tak klínovat se bez zklidnění psů ani nedá, klínuje se právě až v případě, kdy pes ani nehybného soupeře nepustí - a že sem to už dvakrát viděla. V jednom případě teda u středoasiata, abych nekřivdila pitům, v jednom u pita, zakouslýho do druhýho pita - oba psi byli zalehnutí svejma majitelema, oba bez pohybu, ale ten zakouslej držel druhýho za krk a ten se začínal dusit, takže po pěti minutách došlo na dřevenej klín mezi zadní zuby.
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    WAMI: ja si o nich tedy taky myslim,ze jsou nevypocitavy z lehynka,.-)..a taky k nim tak pristupuju..ale,to,ze to dojde az ke smrti psa vypovida o necem jinem..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam