• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORIMRift
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOCH: gratulace stastlivce :)
    KOCH
    KOCH --- ---
    tak to asi bude checkovat vic veci nez ip jako build systemu nebo vlastnika systemu mozna nevim jak je to delany ...

    dneska sem plnil btw puzzle ve stilmooru (ano, jiz jsem 50 ... po 15 dnech od koupe originalu) a jsem prvnim hrdym vlastnikem http://rift.zam.com/en/item/B7D7CCCB07018999AB8F0668C801/Vagabond%27s-Sword-of-the-Tenacious ktery padl se sacku ;]]
    FANAE
    FANAE --- ---
    Opravdu dneska spamuji trochu min, super!
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    mne se objevil i po reinstallu windows mimochodem
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOCH: Jj presne tak.
    KOCH
    KOCH --- ---
    ja sem vzal originalku a ze to pujdu ukazat kamosovi domu na nadupanej comp pac ho taky prestalo wowko bavit a chce zkusit neco novyho tak sem to k nemu dotah instaloval, zapnul, prihlasil a coin lock ... mam dojem ze to je nejakej emergency block pri nahly zmene ip nebo neco podobnyho aby ti nekdo nemoh vycorovat veci atd
    KOKES
    KOKES --- ---
    dostal jsem ho taky, dunno why
    FANAE
    FANAE --- ---
    Konecne pri coin locku nejde psat do general channelu - snad bude min gold selleru
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOKES: Klidek, uz sme domergovali :) Padla kosa na kamen, uz sme zpet v Pillgrims a je nam dobre :) Jen leveluj, potrebujem patyho na runy :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    koukám, že mergujete jak vzteklí, na to jak často to hraju, asi zůstanu guildless:-)
    FANAE
    FANAE --- ---
    WILLIK: Gz:)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    50
    FANAE
    FANAE --- ---
    VESNACH: Jo, no o updatech nemluvim, warriory uz pekne nerfnuli:) Ja treba hrala warriora, kterej me v pvp naprosto ukrutne nebavil, protoze nachargujes healera, das mu jednu ranu, prileti na tebe 10 CC a chcipnes:)
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    FANAE: jezis marja zalezi proste na skillu, to me toci tyhle reci :) od jednoho ctu, ze de hlavne o vybalancovani postav, ktery muze bejt s kazdym updejtem zcela prekopany, coz je normalni a od druhyho zas, ze rerollnul wara z roguny.. a ty mi tady budes povidat, ze hrat za plechovku neni pohodlny.
    FANAE
    FANAE --- ---
    VESNACH: Ja teda nevim co ctes, ale ja od obou, ze zalezi proste na skillu, vsechny classy jsou v Riftu OP:) Ja teda hraju clerica a dvouma ranama me rozseka vsechno, ale to neni o classe:P
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    CORIM: dik, to se mozna bude hodit do budoucna. zatim sem tak low level, ze mi bohate staci pocit, ze to zabijeni potvor trochu odsejpa :) ten paragon zatim slusnej
    CORIM
    CORIM --- ---
    LENNOX: BTW DPS meter - je to sice klasicky aplikace co bezis na pozadi - ale funguje dobre:

    RIFT Combat Parser - RiftJunkies.com - An Official Rift: Planes of Telara Fansite
    http://www.riftjunkies.com/combat-parser/
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    CORIM: poucne, diky
    CORIM
    CORIM --- ---
    LENNOX:

    Warrior Guides - RiftJunkies.com - An Official Rift: Planes of Telara Fansite
    http://www.riftjunkies.com/rift-junkie-guides/soul-and-calling-guides/warrior-guides/
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KOCH: a jak mas rozhozeny bodiky, hlavne champion? nejak mi to s tim paragonem nejde dohromady, skoro na vsechno musi mit dve zbrane, kdezto champ jede na obourucni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam