• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    až bude funkční http://www.zune.net/cs-cze , tak si asi můžem povídat, ne?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    NECROMAN: tak :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MUSTAFA: takze kreditku tam uz mas, ale "Marketplace is not yet available in your country/region", tak to je ferove :)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    MUSTAFA: juu mam na zune kreditku :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    [ Void's Lounge (Android - done, WP7 - pending) ]

    in case you missed it :)

    zacinam makat na wp7 verzii..
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    založil jsem si nový účet, telefon vrátil do ofika a "Marketplace is not yet available in your country/region"
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    No na zune se dá už zalogovat s českým účtem... Ale masterreset telefonu se mi moc nechce, ani pořádně nevím ten login co jsem si založil s nečeským účtem jen proto, aby mi to zatím fungovalo, takže kdyby to stále ještě nešlo, tak bych musel zakládat zase další LiveID...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DIM_: pockame si na nejake oficialni vyjadreni jak postupovat - predpokladam, ze to bude resit asi kazdy aktualni cesky uzivatel - jak si zmenit zemi v Zune, aby mohl nakupovat aplikace.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Placené aplikace z Windows Phone Marketplace konečně i v ČR | mobilenet.cz
    http://mobilenet.cz/clanky/placene-aplikace-z-windows-phone-marketplace-konecne-i-v-cr-7356
    Znamena to, ze uz muzeme mit cesky live id?:O
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: no může to taky bejt pouze přes operátora ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROTTWEILER: no mam ji stazenou, ale jeste jsem ji neprosel - od Petzolda mam dost knih, par dokonce papirovych a vzdy to je zajimave cteni :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    NECROMAN: Díky za tip. Co si myslíš o http://www.charlespetzold.com/phone/ ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: spolu s prichodem Manga se otevre moznost nakupovani aplikaci i v CR a pro to aby to fungovalo predpokladam bude treba mit nastavenou CR jako zemi, kde jsi.

    VIRTUALVOID: dobre, to jsem netusil :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: a to jako umožněj speciálně pro Mango jo? To neudělali za celou dobu s xboxem, tak sem na to moc zvědavej
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: asi takhle - na cesky ucet pujde zaregistrovat ceska kreditka na nakupy, pokud tam budes mit jinou zemi, tak to nepujde - to je asi ten duvod, ktery tam vidim

    VIRTUALVOIDtak v Angry birds zadne zkripty nejsou, pokud vim - mas tam akorat poradny engine kolizi, padani, destrukce predmetu a letu ptaku + mapa predmetu v kazdem levlu. Ve FF mas v kazdem levlu mraky kontextovych rozhovoru a kontextovych animaci - o to prave jde. Mit to staticke, bez animaci a rozhovoru - to muze byt pristi tyden na Marketplace :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: tywe ale sak aj angrybirds su vo vacsine len lua skripty a na wp7 maju nejaku impl. byt tebou tak sa zahram na disassemblera :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ještě k těm live účtum - já nějak nevidim důvod, proč teď vůbec mít českej. Žádný výhody tam nejsou, akorát to komplikuje život
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jen pro predstavu, jak vypada takovy skript pro jeden prumerny level z osmdesati - ten je treba prepsat ci jinak dostat do cilove WP7 aplikace:
    [Lua] Jeden level ve Fish Fillets - Pastebin.com
    http://pastebin.com/U5t8ZskL
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opet si hraju s tim FF1&WP7 - tech LUA skriptu je tam vazne MNOHO - dival jsem se a tam dobre jen mul mega skriptu jednotlivych mistnosti. Pro predstavu manualni prepsani kodu jedne lehke mistnosti, ktery ma 3kB, do C# mi zabralo asi hodinu.

    Mezitim resim i jiny problem - WP7 nezna nic jako mouseover, tak jak treba zobrazovat nazvy levelu, aniz by ho uzivatel musel otevrit? Drive se zobrazili po najeti mysi na kolecko. Dale resim ruzne chyby typu kdyz pustim ve hre song, ten stopnu a pote pustim znova, tak to spadne na nejake chybe :-/

    No nevim, nejlepsi asi bude napsat si nejaky programek pro prevod LUA zdrojaku do C# a kolem toho postavit infrastrukturu. Jinak Mango ma prinest do Marketplace i moznost publikovat aplikaci jako betu a pozvat az 90 betatesteru, tak asi vyuziju teto moznosti, az bude neco na testovani :) Jinak docela nahoda - vyska herniho planu je presne stejna, jako je sirka obrazovky u WP7 mobilu, takze se tam akorat vejde :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam