• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    RAINBOF: je to windows mobile, ne windows phone a patri to pak pocitam sem - [ Windows mobile ]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ADAMFC: jasne je v nem WM6 a neni to windows mobile.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    RAINBOF: neni ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: proc? je to windows phone.
    MAGE
    MAGE --- ---
    PETINY: asi spatne vyznelo, jasny ze davat do slozek dle interpret/album/ ale delat si slozku pro to co chci poslouchat treba pri behu, nebo v buse atd. je hloupost a je lepsi si udelat tematickej seznam.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    jeste mi chybi dve veci - naka aplikace, ktera by na live tile zobrazovala graf teplot a srazek, existuje? plus weather na.lockscreenu. a prehravac hudby, kterej se orientuje v normalni souborovy strukture a ne pres id3 tagy.
    PETINY
    PETINY --- ---
    "filtrovat skladby dle slozek je jen pro lidi co maj bordel v mp3, neni v tom zadna vyhoda, lepsi je delat si seznamy"
    unbook
    DIM_
    DIM_ --- ---
    VECTOR: cg transit nebo wmm jizdni rady
    cg transit ale prej na win8 haluzi, tak nevim. ja pouzivam wmm
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    tak uz mam tu lumii.. chci se zeptat ale jestli existuje naka adekvatni aplikace jako nahrada za Pubtran z androidu.
    MAGE
    MAGE --- ---
    PETINY:
    - posouvani skladby: staci drzet zmackle sipky pro dalsi/predchozi skladby
    - filtrovat skladby dle slozek je jen pro lidi co maj bordel v mp3, neni v tom zadna vyhoda, lepsi je delat si seznamy
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PETINY: tak hudbu muzes posouvat i v defaultni aplikaci a prehravani podle slozek, to by se celkem hodilo, ale mam takovy pocit, ze WP se drzi bohuezl jen prehravani podle ID3 tagovanych skupin (autor, album, atd.)
    PETINY
    PETINY --- ---
    NECROMAN: no navíc to mělo asi všechno - ten defaultní přehrávač je k smíchu. Jetaudio má i v základní verzi poměrně dost sofistikovaný nastavení zvuku. Ale hlavně:
    - v režimech filtrování hudby můžeš lézt do složek, ve kterých jsou fyzicky zkopírovaný a přehrávat to z nich.
    - můžeš posouvat skladbu dopředu/dozadu :)
    Já nevim, jsou to fakt takový základní věci, docela mě zaráží, že tam nejsou.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RAINBOF: obavam se, ze v dizkusi o Windows Phone ti s timto neporadime :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mam glofish X650 a behem startu se zasekne. ukaze se logo verze A42 pod tim datum a dal to nic nedela. Slo by to nejak prehrat ?
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: jet audio je equalizer pokud se nepletu....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PETINY: tipuji ze ne. Nebo co to JetAudio vlastne umelo navic proti beznemu prehravaci hudby a bez ceho se neobejdes?
    PETINY
    PETINY --- ---
    čau,
    mám HTC Rio a zajímá mě jedna věc - na androidu jsem poslouchal muziku přes JetAudio. Tenhle telefon má sice nějaký Beats Audio, to ale funguje na principu on/off a je tam spíš pro srandu králíkům. Je nějaká appka jako JetAudio i na tenhle telefon?
    Díky
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Tam bych to cekal, ale on ma 8.
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: ja tam mam logo taky 7.8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam