• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CRAZY_IVAN: To mam rad tyhle sarkastickoradobychytry komenty, ktery jsou ale mimo.
    Chceme tu flejmovat? Asi jo...
    iPhone 4S je v prodeji od rijna 2011 a stoji 14 tisic.
    920 je v prodeji od rijna 2012 a stoji 10 tisic.

    Jednoducha matematika (kterou jsem kvuli tobe a za tebe udelal) ... iPhone ztrati mesicne na hodnote 50Kc, Lumia ztrati na hodnote kazdej mesic 625Kc. Presneji to znamena, ze Lumia ztraci hodnotu 12.5x rychleji nez iPhone.
    Navic by u spotrebni elektroniky u podobny "analyzy" mela bejt nejaka vaha oprena o delku pobytu na trhu, ktera by ale jen mluvila jeste vic ve prospech iPhonu (mozna plus lomena poctem novejsich modelu, coz by ted byla remiza).

    Takze vlastne ano, pokud pockam rok, koupim iPhone levneji o 600. Lumii o 7500...
    Omg
    Jsem fanboy WP, ale nejsem slepej fanboy.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DIM_: když vyjde novej iphone, tak starej iphone na ceně taky klesne...

    a když počkáš rok, tak ho pořídíš ještě levněji :))
    a když dva roky, tak úplně nejlevněji :)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ADAMFC: Vysoka no.
    920 za 10k
    iPhone5 za 15k
    HTC One za 15k
    925 za 15k

    Sice vsechno vlajkovy lode, ale nevim no.. Vime jak ceny Nokii padaj. Si budu za 5 mesicu trhat vlasy, ze jsem vyhodil 5k. U iPhonu vis, ze se ti cekani nevyplati. HTC One bez komentare.. Android by nemel mit nic jako "vlajkovy lode":)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: spatna nebo jak?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ADAMFC: Ta cena...
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    potvfrzuji, ze to funguje a dekuji Ivanovi .-)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    prý se nezobrazuje obrázek - tak pro ty co nevědí:
    zmačkni a drž volume down a power button na 10-12 sekund
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    FURRYK: zkus soft reset


    FURRYK
    FURRYK --- ---
    tak me dneska rano 920 zamrzla a kdyz se vypla, tak nejde nahodit (mel jsem ji pres noc na nabijecce, rano koukam, proc mi nezvonil budik, tam zamrzle okno s budikem a telefon nereagoval na zadne tlacitko ani dotyk ) .... ma nekdo podobnou zkusenost? nejaka rada co s tim?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: ze bych se poprvy v zivote nechal urvat na nokii?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pekny kousek!
    Nokia Lumia 925 review | The Verge
    http://www.theverge.com/2013/6/13/4422176/nokia-lumia-925-review
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MAGE: jo, to je dost mozny, ze se stane :))
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    VECTOR: jo, je to naprosto normalni
    MAGE
    MAGE --- ---
    VECTOR: to je bohužel jeden z jevů indukčního nabíjení. Nevím zrovna jak u Qi, ale obecně jsem četl že ztráta je až 50%. Vůbec bych se tak nedivil kdyby to EU v budoucnu zakázala jak obyčejné žárovky =)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdo mate bezdratovou nabijecku - taky vam telefon pri nabijeni tak hrozne topi?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VECTOR: jojo, otec si ty dvě nabíječky taky vychvaluje :)

    to restartování... zkus aktualizovat všechny aplikace a zkus jestli na telefon nejsou systémové aktualizace
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    CRAZY_IVAN: zahrivani s restartovanim nesouvisi u me, asi spis jen ten telefon moc pevne drzim :)

    jinak bezdratovy dobijeni je super, na druhou stranu si rikam, ze bych ho chtel mit vsude - v praci, u postele, na psacim stole, a silim z toho ze to nejde z financniho hlediska :D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VECTOR: jsem to tu ještě psal to s tim fatboyem :) CRAZY_IVAN

    zahřívání akorát když pařim nějakou hru, ale nikdy tak, aby se mi z toho restartnul telefon... občas se mi restartoval, když jsem ho měl novej - po jedný tý aktualizaci firmware už to bylo ok

    otci taky blbla a to měl novou z O2 nedávno - např. foťák mu vůbec nešel a blbnul a taky se mu semtam restartovala - pomohlo aktualizovat aplikace přes marketplace, pak šlo vše ok - evidentně tam nějaká aplikace dělala problémy
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Tak uz mam i tu bezdratovou nabijecku - konkretne Fatboy, ale dost me zklamala. Je to vlastne jen obal na tu zakladni Nokia nabijecku, navic nabijeni funguje jen z te "ploche" strany, takze nabijecku mate na stole tvrdym nahoru a mekkym dolu.
    Ale chci se zeptat - mate nekdo s lumii 920 zkusenosti, ze se az moc zahriva?

    ja kdyz neco delam dyl nebo hraju, tak fakt topi. a mam ji tri dny a zatu dobu se mi dvakrat samovolne, nez jakekoli priciny, restartovala. (nastesti restart u wp8 trva asi tretinu casu co u androida :), lec trapi me to
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vysel update Windows Phone Toolkitu, kdo ho pouzivate:
    The Windows Phone Toolkit - Home
    http://phone.codeplex.com/
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MAGE: No jako myslim že neni :) Ale na iOS jsem to taky nikdy nepotřeboval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam