• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAIX
    HAIX --- ---
    Možná kdyby jste nemuseli mít v telefonech každou insider sračku a používali ho jako normální lidi tak se vám takový kraviny nestávají. Jsem na WP už čtyři roky a furt dobrý. Občas mi to tady připadá jak v ústavu. Ale třeba to pěstujete jako sport v lize tragickejch uživatelů. V tom případě dobrý. Baví mě to sledovat.
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    STARE_CASY: Neuvěřitelný, že po 4 letech používání jsem se dozvěděl jak na to :D
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    KEJML: 735, děje se to. Zmínka o tom nejspíš nebude, protože ta situace je poměrně specifická. Musíš zapnout OHM, přejít na stránku, vypnout OHM a "kliknout" na odkaz. Jenže já obvykle zapnu OHM, přejdu, ještě v OHM kliknu na odkaz a až potom OHM vypnu a tehdy se to neděje :) Reportuj, seš objevitel!
    KEJML
    KEJML --- ---
    Teď ještě koukám, ze mi něco ukouslo porci datovýho tarifu. Tak jsem otevřel nastavení a ono podcastavací aplikace. Přitom mám zakázaný streamováni a synchronizaci zaplou jdn na wifi :/ achjo, fakt počkám na anniversary update a pak nejspíš sbohem Microsofte...
    CRASSUS
    CRASSUS --- ---
    KEJML: Můžu potvrdit, úplně stejná reakce. Lumia 950 XL
    KEJML
    KEJML --- ---
    KEJML
    KEJML --- ---
    NECROMAN: To mně nedělá. Vypínám buď podržením win tlačítka, klikem do černé plochy a nebo se to vypne samo po několika sekundách nečinnosti
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KEJML: kliknu na Sledované, a one hand se mi po načtení stránky automaticky vypne. Taky fajn funkce...
    KEJML
    KEJML --- ---
    Všiml jsem si teď bugu v Edgi, při použití toho one hand modu, ale zase o tom nikde na webu nevidím ani zmínku. Ty telefony snad nikdo nepoužívá :)

    Situace: jsem typicky na Nyxu, v nějaké diskuzi. Chci do sledovaných, ale menu nahoře je mimo můj dosah, tak podržím Windows tlačítko a zapnu tím ten one hand mode a kliknu nahoře v menu na sledované. One hand mode vypnu a kliknu na na nějakou diskuzi v dolní části obrazovky. Neotevře se ale to, na co klikám, ale něco o půlku displaye vejš. Přesněji se otevře ta diskuze, kterou bych měl pod prstem, kdybych one hand mode nevypnul. Nechcete to někdo taky zkusit, ať vím, že nejsem jediný? Dělá to všude na webu, nejen na Nyxu, pokud kliknu na odkaz v jednoručním módu a pak chci kliknout na normální odkaz...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    RENDALF: svobodná volba. Ještě u 8 byly win telefony skoro povinný (MS ti jinej nekoupil). Teď už je to volný.

    Resp. to je obecný pravidlo. Nevim, jak je to přímo u těch šéfů týhle divize
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    TOOMIX: ad 3 - podrž prst na tom volání, rozbalí se nabídka, vyber podrobnosti. Pak tam máš např. Pepek Vyskoč, 7.3., 13:33, Odchozí, Trvání: 07:34
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    3 věci, které neustále reportuju:

    1) možnost nastavit jiné vyzvánení pro druhou sim
    2) zobrazení firmy vyplněné u kontaktu, když mi dotyčný volá
    3) historie hovorů - to je snad špatný vtip, v kolik hodin jsem s někým volal před 14 dny nemám šanci zjistit...
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    me by zajimalo, jaky telefony/OS pouzivaj sefici z MS z divize mobilnich zarizeni... podle me musej mit neco jinyho nez Win OS, nebo to maj jen jako sluzebak a soukromy tel maj jinej, jinak si to nedokazu vysvetlit
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    TOOMIX: Já používám jen Here mapy, občas se ani nechytne pozice... nemám na to čas a náladu, tak to řeším stále vypnout, zapnout :(
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DAN_F: Lumia 920
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    S navigací mám taky problém. Cca 3 měsíce zpátky to dělalo u všech aplikací, co používají GPS, teď to dělá jen Sygic - jedu a najednou, po ujetí 10-80km, se ztratí signál, pomůže jenom restart aplikace, někdy je potřeba ten restart udělat 2x. Po dalších 10-80km se to stane znovu. Naposledy jsem ale zkoušel Here mapy na posledním insider buildu, a na 300km vše OK
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    CMLKA: Model?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KEJML: hmm se obavam, ze desitky nemam a mit nebudu, protoze pro muj telefon nejsou
    KEJML
    KEJML --- ---
    CMLKA: Ve Storu je ještě jeden oficiální Instagram, který býval taky beta, ale už tu fázi opustil a běhá mi jak má (na desítkách). Navíc v poslední aktualizaci dostal průhlednou dlaždici, bez toho modrého pozadí.
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    HAWLIS: Mě ten telefon dělá úplně to stejné až na padání hovoru. Občas mě druhá strana vůbec neslyší, já ano... Jako bonus mi pořád padá navigace. Nemá to žádnou logiku, někdy po 5 vteřinách jindy po několika hodinách. Neví někdo co s tím? U těch hovorů, je blbý, že je to náhodný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam