• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    WICKPICK: Ne že by mě jakýkoliv jejich telefon zajímal, ale tak nevyvíjí se to moc dobře.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ELHO_CID: hungry shark evolution neni exkluzivka
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    WICKPICK: Ja tefka snažím arcane quest 3, je to supr fantasy rpg tahovka s hezkou grafikou. Nejsou tam takový ty debilni cekacky a mikrotransakce nejsou třeba :) ikdyz dost uvazuju ze jim tu 100 za další hrdiny a obsah poslu, je to fakt dobrá hra
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Slušných her jsou tam stovky. Takové ty populární jako Lara Croft Go, Monument Valley nebo Asphalt 8 jsou k dispozici. Z W10M exkluzivních her mě nejvíc pobavili Hexlines a Hungry Shark Evo.
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    btw je ve storu nejaka hra kterou byste doporucili jako highlight pro windows phone?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    WICKPICK: Moje 640XL mi to za dva měsíce udělala jednou (zdánlivě bezdůvodný restart) ale může to být kdeco v HW, nějaký watchdog nebo brownout... Taky bych doporučil factory reset, protože když to odneseš do servisu, dost možná s tím ani nic jiného neudělají.
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    lenovo pulling the plug...
    Lenovo a Windows 10 Mobile? Čínský výrobce má jasno
    http://smartmania.cz/lenovo-zadny-smartphone-windows-nechysta-neveri-budouci-podporu-microsoftu/
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    TOOMIX: myslel jsem ze me tam poslete :-)
    ja jsem v microsoft cloudu novej, poradite mi kam se v online MS uctu podivat, abych si zkontroloval co vsechno se mi synchronizuje a co me tudiz ceka po tom resetu?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WICKPICK: factory reset bude asi jediná volba ;)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    Ahoj. po aktualizaci 640XL na WIN10 a prihozeni/odebrani par nepodstatnych aplikaci se mi telefon samovolne restartuje nekolikrat behem jedne hodiny.... takhle treba celej den a pak treba vecer zas vpohode.
    Nema nekdo chytrou radu na co si dat pozor a co zkontrolovat? snazim se oddalit hard reset ackoliv bude stejne neodvratny :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Na jednu stranu je me vas hrozne lito, na druhou stranu jsem si tim uz prosel a vim ze na druhe strane to neni o moc lepsi. :D

    Chytre telefony jsou na ustupu a 8.1 byla pouze ta roztomila 20 let stara slecna co ti rozproudi krev i ve 40 :D
    Ted mame tablety se zabudovanym telefonem a fotakem :D
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    NECROMAN: Jelikož Pokémon Go už nefunguje ani na rootnutých androidech, tak spousta mých známých si ho nezahraje ani tak.
    BOPA
    BOPA --- ---
    NECROMAN: Spise jsem to myslel tak, jesti ti fakt chybí... ;) mne teda ani naznakem nechybí
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BOPA: :)
    Windows Phone subreddit freaking out over Pokémon Go | Digital Trends
    http://www.digitaltrends.com/gaming/pokemon-go-windows-phone-subreddit/
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    BOPA: Škoda že 950 je co do zpracování a designu tak hrozný telefon, koukám že jich tu asi bude pár na prodej :) Každopádně kdybyste někdo měl přebytečnou zachovalou 1520, asi bychom se domluvili :)
    BOPA
    BOPA --- ---
    NECROMAN: teď jen přemýšlím, jak moc vážně jsi myslel toho Pokemona ?? :-))))))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BOPA: vidim to podobne. A navic k tomu vsemu - zadny Pokemon Go!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BOPA: už jsem rezignoval a měsíc se tetelím blahem s Redmi 3 Pro. Lumii 640DS jsem si ale nechal na pokusy, nějak se mi pro Win 10 Mobile programuje líp, než pro Android
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    BOPA: s tim garminem je to chyba aplikace. Ale to je pořád ta samá písnička - prostě na tu platformu lidi serou a MS s tim nic moc nedělá.
    BOPA
    BOPA --- ---
    BOPA: Můj milý Microsofte
    Byl jsme několik let - vlastně od prvopočátku mobilního systému - nejen přítelem, ale i zastáncem, propagátorem a náborářem systému pro mobilní telefony, o kterém jsme byl přesvědčen, že má velkou budoucnost a jeho kvality jsem vynášel do nebes a pěl chvalozpěvy...
    A pak jsme koupil 950XL s WIN10... a tím se začalo všechno srát a otáčet k protipólu... Dnes už jsem po 3/4 roce nasranej jako snad nikdy... Ještě ani jednou jsem za toho 3/4 roku nebyl s mobilním systémem fakt spokojenej - ale vždy jsem to nějak omlouval, čekal na rychlé zlepšení... Bojím se, že pohár mé trpělivosti přetekl...

    Další jobovka s fotkama u kontaktu..... (je to sice blbost, ale těch kontaktů s fotkama jsme ta měl falt hodně a některé fotky už nemám, nemám ani data a ai náladu a čas to zase ládovat k několika stovkám kontaktů)

    po 10 dnech jsem zapnul NTB, pustím aplikaci lidé a mám obrovskou radost, že vidím původní fotky u kontaktů.... Radost byla jen na chvilku - jen co se sesynchronizoval s LIVE - všechno je zase nenávratně v PIxx .
    KUA - jsme fakt tak nasranej, že už mi teď bude asi stačit malinko, fakt jen malinko, a 950XL poletí z domu nadzvukou rychlostí i s celým WIN10 pro mobily...

    Ráno se vzbudím, musím zadat PIN SIM - telefon se jaksi rozhodl restartovat - netuše proč - žádná aktualizace neproběhla. Někdy, když je na nabíječce a nabíječku odpojím - telefon se sekne, nejde spustit - pomůže jen restart

    BT s hodinkama Garmin funguje jak se mu chce, 30x ne, pak z ničeho nic 1x ano, synchronizace se povede 1x z 20 pokusů, avizace hovoru, mailu apod mi přijde 1x za měsíc...

    a abych měl slušnej foťák za takové prachy, tak no to jim fakt sere bílej tesák....

    UFFF - ale ulevilo se mi :-))))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam