• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    AGGU
    AGGU --- ---
    ROMANICAK: Windows Maps, jako obvykle. Včetně navigace. Včetně hlasu. A jestli má chlapec problémy s nabíjením, ať si zkontroluje ampéry na nabíječce.
    Spíš to vypadá na trolling.
    Jediný vážný problém, který mám s WMaps je ten, že zatím umožňuje jen 300 favorites. Už je to nahlášené ve feedbacku, tak uvidíme.
    Koupě 950XL bych počkal. Do doby oznámení W10 na ARMu nebo až klesne pod 10k.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Protoze se trosku bojim... :-)
    Lumia 950 XL - use as a sat nav - Microsoft Community
    https://answers.microsoft.com/.../lumia-950-xl-use-as-a-sat-nav/1f947708-644a-41b3-b99d-c1939cbb2932
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Dotaz mimo moje rozcilovani ze vcera: Kdyz bych kupoval 950XL, jaky tam budou mapy, resp. navigace?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    AGGU:
    "Informace jsou neustále dostupné na answers..." - prosimte najdi mi tam thread, kde MS vysvetluje jak a kde zrovna migrace probiha, co se stalo s obrazky, jak a kdy to napravi a kde aspon nekoho z nich napadlo se userum omluvit. Dobra, to posledni se muze vynechat, to uz byc chtel asi moc.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    AGGU:
    Ale ano, ztraci. Ono to totiz migruje nejakou buhvi jak starou zalohu a ne aktualni data. Uz jsem objevil dve telefonni cisla, ktery jsem si ukladal cca pred tydnem a pred mesicem a ani jedno jsem najednou nemel. A pro nekoho jsou obrazky prkotina a pro nekoho ne. Ja tam mam tolik kontaktu (a ne vsem volam casto), ze mi hodne pomaha toho cloveka pri fulltext vyhledani nahrubo rychle rozpoznat podle fotky. A navic, s nekterejma fotkama jsem si dal sakra praci, to te pak fakt nastve, ze to nejakej pablb podela a jeste to nekomunikuje rozumne, vlastne skoro vubec.
    AGGU
    AGGU --- ---
    Co je to "pohořel"? ;) Stává se to všem. Googlu, Applu i mně. MS migraci users dat takového rozsahu nedělá každý rok.
    Informace jsou neustále dostupné na answers...
    Fotka u kontaktu? Prkotina zajisté ;) Kontakty se při migraci neztrácí.
    JNK
    JNK --- ---
    AGGU: Zrovna tady si myslim, ze MS naprosto pohorel. Nula informaci, pri kontaktu se supportem jen kuse.

    Problem trva radu tydnu a nikdo nevi zda bude odstranen. Byt to nejaka prkotina tak nereknu. Ale zrovna kontakt obrazky jsou jedna z tech dulezitejsich polozek na mobilu.

    Nehlede na to, jak rozbite je znovu pridavani.
    JNK
    JNK --- ---
    ROMANICAK: Ta vtipna vec je, ze nekde obrazky jedou, jinde ne. (Treba v people na w10 desktopu byly dost dlouho. A faktem, ze uz je to nekolik tydnu, pochybuju, ze bude nejaky restore.
    AGGU
    AGGU --- ---
    "Cekam tu odbornou radu nekoho kdo vidi do toho co se kolem prechodu na Outlook.com deje."
    Právě sis odpověděl, takže nemusíš čekat.
    "ja musim pracovat a ne si hrat." Přitom se rozčiluješ kvůli nějakým fotkám u kontaktů.
    Outlook.com users will reportedly migrate to Office 365 later this year | Windows Central
    http://www.windowscentral.com/outlookcom-users-will-reportedly-migrate-office-365-later-year
    Proces migrace se evidentně zdržel. Stává se. Pokud patříš mezi výraznou (zjevně hlasitou) menšinu, která má ještě "starý účet", na outlook.com můžeš migraci "popohnat".
    Take it easy ;)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Clanek starej, ale co uz, proste chvili pockam a kdyz se obrazky neobjevi, prastim s tim. Nebo mozna budu zkouset obnovu ze zalohy, jenze to zas prijdu o tisic dalsich veci a budu 14 dni nastavovat vsechno aby to chodilo jak ma...Ach jo...
    Oprava nefunkční synchronizace kontaktů a mizejících obrázků v Outlook.com | WindowsCentrum.cz - Návody a nastavení telefonů Lumia a počítačů s Windows
    http://www.mylumia.cz/...a-nefunkcni-synchronizace-kontaktu-a-mizejicich-obrazku-v-Outlookcom-A_3248
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    AGGU:
    Tvl neser me jeste ty.

    1. Nemam zadnej novej build, protoze novejsi nez mam NENI (Lumia 1520). Pokud se teda nechci zapojit do nejakyho testovaciho rezimu, coz nechci, ja musim pracovat a ne si hrat.

    2. Cekam tu odbornou radu nekoho kdo vidi do toho co se kolem prechodu na Outlook.com deje. Coz ty evidentne nejsi.
    AGGU
    AGGU --- ---
    Samozřejmě že to JE rukama. Ale nedej se ;) Co tu čekáš za "odborné rady" když se (nejen ty) vyjadřuješ stylem "nejde se mi přihlásit, protože MS posral snad vsechno na co sahl, mam velkou chut je poslat do ..."? ;)
    A přitom řešit 8.1... Když nemáš aktuální build, asi víš proč ho nemáš a seš na to připravenej.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    AGGU:
    Napred jsem si rikal, ze tu nema smysl rozjizdet flame, ale kdyz mi nekdo napise ze je to rukama, tak se jen tak nedam. Bud jsi uplne blbej a nepoznas rozdil mezi "me se to nestalo" a "nikomu se to nestalo" a nebo jsi troll, kterymu nejde humor. Vyber si.
    AGGU
    AGGU --- ---
    Za posledních cca 10 let, ještě od dob hotmailu, se mi ani 1 (slovy jednou) nestal žádný problém se synchronizací (cca 900 kontaktů). Včetně fotek ke kontaktům. Je úplně jedno, jak se to jmenuje. Asi to bude rukama ;) Nic vám nebrání zařvat Heil Alphabet, poklonit se, koupit si Samsung a užívat si "nejlepšího ekosystému zdarma".
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SATOO:
    Tak asi uplne nej na tom je, ze se prestalo jit prihlasit na Hotmail account, kterej mam jako hlavni account v telefonu. Predpokladam, ze tim padem prestane fungovat i to ostatni, jako je backup, obnoveni uz udelanejch backupu, buh vi jestli bude fungovat store, kalendar (ulozeny udalosti)....

    Vzhledem k tomu, ze MS posral snad vsechno na co sahl, mam velkou chut je poslat do <|> a prejit na Android. Uz jsen ze vzteku.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SATOO:
    Jakoze si mam pridavat znova vsech cca 300+ fotek? Koho muzu zabit?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    8.1 , Lumia 1520
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Zmizely mi fotky vsech kontaktu i kdyz v telefonu v asresari contact photos je furt mam. Stalo se to nekomu?

    Surfuju a hledam po webu, ale reseni nikde.
    VIK
    VIK --- ---
    VECTOR: To už je nějakej ten měsíc. Fonty jsou trochu menší, takže hůř čitelný. Taky z toho nejsem nadšený.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam