• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Lumia 950XL /W10
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ma nekdo takovy problemy se Skype jako ja? ted se napriklad zacala po sekunde prenosu ztmavovat kamera, protejsek me vidi jak cernocha v tunelu. Poslednich par updates nefunguje prepnuti kamery na zadni - "camera is used by another application".
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: Už jsem to vyřešil, máme pro Mapy.cz ve Storu private flight, kde chybí balíky pro Windows Phone 8.1, a můj účet je zařazený do tohoto flightu, proto mi Store nedokázal najít package pro můj Windows 10 Mobile. Nic se tak neděje :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ANGELFREE: obecne mam s Aliexpress dobrou zkušenosti. Telefon jsem tam nekupoval i když o tom hodně uvažuju. Nicméně L950 zatim drží, tak dokud žije, tak s tím počkám.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    HAWLIS: a zkoušel to někdo, je to v poho? :) Zamýšlím se nad refreshem telefonu, zvažoval jsem android, ale nejsem si schopen vybrat %-/ a s Windows jsem celkově spokojen
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    NECROMAN: onehdy jsem na své Lumii 735 stahoval mapu Finska a seklo se to na 100% a nechtělo se to dostáhnout, tak jsem je dal smazat, že to zkusím znova a nešla ani smazat. Pomohlo pouze Mapy.cz odinstalovat, nainstalovat znovu a pak se mapy podařilo stáhnout a uložit.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: https://1drv.ms/i/s!AqWSoaKCwR7KicExE-uvZE1LU7_wNw

    Ještě mám v šuplíku dva telefony s W10, tak jestli ti to k něčemu bude, můžu je zkusit taky :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Takže instalace na druhém zařízení bez problému a na tom, kde se načítal jen splashscreen, to naběhlo po odpojení od internetu / vypnutí WiFi.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Nene, jen splash, ale bude to možná jen nějaká device specific chyba. Doma mám ještě dvě testovací zařízení, tak když si večer vzpomenu, zkusím to na nich.
    AGGU
    AGGU --- ---
    NECROMAN: ano, reinstal minulý týden.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Na testovacím telefonu s buildem 15063.138 se nainstalovaly – akorát teda nenaběhnou a zůstávají viset na splashcreenu :)
    AGGU
    AGGU --- ---
    NECROMAN: WM10, L650, funguje bez problému.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    NECROMAN: Nezlob se, ale fakt to nebudu zkoušet odinstalovávat. Ten telefon pořád používám a aplikaci taky často.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, kdo máte telefon s Windows 10 Mobile, funguje vám na něm instalace Mapy.cz appky?
    Na mých pár testovacích zařízeních to všude failuje se stejnou chybou.
    Zajímavé, že na telefou s Windows Phone 8.1 to funguje... asi zas Microsoft něco podělal.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Microsoft slams the last nail into Windows Mobile's coffin: "Plans change" - MSPoweruser
    https://mspoweruser.com/microsoft-slams-last-nail-windows-mobiles-coffin-plans-change/
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    CERMINEK: A ještě by taky pro to musel existovat nějaký relevantní trh :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    CERMINEK: Nechce se ti rozvést to, čím že android oproti windows tolik štve? Čistě ze zvědavosti
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    CERMINEK: Ony zajímavý aplikace i byly (a jsou), ale zabíjel to Store, kde se nedaly najít. Spoustu aplikací jsem našel jen díky stránkám jako allaboutwindowsphone nebo windowscentral (i když ten je teď už dost o ničem).
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VDFLAT: nebo by stačilo, aby vývojáři nebyli ovce a marketeri nebyli nymand, pak by se dělali i aplikace pro WP...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    nedávno jsem tu dával info, že se dají L950 sehnat v číně (aliexpress) kolem $200 viz HAWLIS
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam