• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINANÁDRAŽNÍ GASTRONOMIE - restaurace, pajzly, hospody, bistra, okénka, stánky
    LALINA
    LALINA --- ---
    POLAR_BLAZE: fajn, zajdu tam a taky nafotím, at už se tu konečně objeví nějaký vlastnoruční snímky:-))
    POLAR_BLAZE
    POLAR_BLAZE --- ---
    LALINA: maji:)docela i dobrej, takovej standard...jinak ale doporucuju celkove, obzvlaste ted zahradka pod kvetoucimi kastany nebo sezeni na perone:)
    LALINA
    LALINA --- ---
    VDFLAT: tyjo, na kole? normálním kole?

    já se tam občas míhám, na Hradčanské, tak myslím, že do programu zařadím i návštěvu nádražky. Nevíte, jestli tam mají i nakládaný hermelín?
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    LALINA: Tak dejvická nádražka je legendární. I když po rekonstrukci před pár lety už nemá takovou atmosféru jako kdysi. Jednou jsem si tam povídal u dlouhýho stolu s kamarádkou a najednou po něm mezi náma projel člověk na kole.
    LALINA
    LALINA --- ---
    tohle vypadá dost dobře:

    Restaurace Dejvické nádraží
    http://www.nadrazka.cz/index.php
    LALINA
    LALINA --- ---
    miluju, když mi lidi jako ty říkají, co bych měla dělat.-) taky ti teda něco poradím: přestan se na mě fixovat a zkus někde pochytit aspon trochu humoru. Nebudeš pak tolik .... mno. nic.:-)

    tak a ted pěkně k tématu. tečka.
    NOIK
    NOIK --- ---
    LALINA: no myslim že by se tady nějaká debata rozjela i bez tvých sociologických experimentů...asi by si měla zůstat u kreativních workshopů v ďábličáku....čau!
    NOIK
    NOIK --- ---
    jehehe tak ono to bylo domluvený jóóóó????? hehweehe
    LALINA
    LALINA --- ---
    hehe..ale zatím nic moc. žádné ody a pábitelská poezie, žádné plaměnné obhajovy nádražních plivnaců se nekoná, co?
    akorát mě berou lidi vážně a ještě mě po těch internetech roznesou.... dneska si člověk musí dávat pozor, ani úplně otevřenou ironii a přeháňku někteří neodhalí.
    A mě to ani neba...
    radši si tady budeme zpívat do noty, jak nám zobák narostl a když se tady objeví opravdický fejkovec, tak ho vřele přivítám do diskuse.....ale sama si na něj hrát nebudu.... šmytec, Keikine:-]
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BILYHAVRAN: také přeji hezký večír, nejlépe strávený v nějakým pajzliku....heh
    BILYHAVRAN
    BILYHAVRAN --- ---
    KEIKIN: krčím rameny a mizím ... hezký večer přeju ;-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BILYHAVRAN: to je domluvené, aby se rozproudila debata, je třeba zaujmout krajní postoj a vkládat argumenty, které tento postoj podporují. Pochopit opačný názor může býr přínosné ;-]
    BILYHAVRAN
    BILYHAVRAN --- ---
    KEIKIN: "nóbl doupata" pro Pitry, Kočky, Krejčíře a jiný kulichy mají myslím všude - těm se zase vyhejbám já ... fakt sem si o Lalině nemyslel že má zrovna tenhle žebříček hospodskejch hodnot
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LALINA: zahraniční turisti náhodou ocení autenticitu. Slušný člověk může shodou okolností i v takové nádražce skončit.:-)
    BILYHAVRAN
    BILYHAVRAN --- ---
    LALINA: :-((
    BILYHAVRAN
    BILYHAVRAN --- ---
    LALINA: tak to "co ani nezná internety" si teda posrala .... a řádně ... má milovaná ...
    NOIK
    NOIK --- ---
    a už je to tady:)
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    lala je asi prd klasik :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    KEIKIN: pche, pěkná identita teda...pekná vizitka pro zhraniční návštěvníky a turisty, hamba!
    To aby se slušný člověk styděl, za takovou identitu. Budu moc ráda, když tuhle zaprděnou umakartovou identitu, ty vředy na krásné tváři naší země ten úžasnej pan Fejk smete do propadliště dějin!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam