• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINANÁDRAŽNÍ GASTRONOMIE - restaurace, pajzly, hospody, bistra, okénka, stánky
    LALINA
    LALINA --- ---
    KEIKIN: tak koukám, že role už jsou rozdělený, já jako mám bejt ta načančaná dámička, pipka, co se ofrnuje nad zaplivanýma pajzlama a Keiki ten kladas, co ocenuje krásy koloritu zaplivaných reliktů minulosti...

    tak nevím:-) původně to byl jen kámen hozený do vody, aby rozčeřil diskusi, ale nediskutuje nikdo, jenom Noik nezapomenul mít osobní poznámku, to se dalo čekat:-)
    Kde je vás víc, z toho mého fankubu, co? ;-)))

    Myslím, že advokátku antiseptických restaurací dělat nemůžu...bylo by to pro mě příliš namáhavé.
    Kdyby se tu objevil nějaký zdatný a hlavně bytostně přesvědčený fejkovec, ráda bych mu svůj post přenechala.-)

    Taky mě totiž taky chytá kouzlo pajzlů.. ale musí mít spirit... musí mít styl... ne jen taková vulgární špinavá "nachcávka" , jak tu někdo tohle slovo krásně použil. Tu můžu pozorovat se zaujetím a nadšením entomologa, ale nezúčastnuji se toho:-))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KEIKIN: navíc do Plzně to je jenom 33km ;)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    TOOMIX: Roumíš za ty prachy tam můžeš i bydlet. Koupíš 2-3 bečky, rozliješ pár panáků a seš na svých.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KEIKIN: kdyby to byl Staňkov u Třeboně, tak by to bylo i lákavý, vzhledem k turistický oblasti ;) Ale jinak cena to je vskutku příjemná ;)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Co říkáte na pronájem nádražky za 3600 Kč měsíčně ?

    České dráhy, a.s. | Detail nabídky
    http://www.nemovitosti.ceskedrahy.cz/Detail.aspx?bukrs=1000&nabidka=NB000079
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    NOIK: to je asi olomoucke specifikum, protoze podobne je to i na autobusovem nadrazi
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NOIK: a to se vyplati :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KONOPASLIK: jj ono člověk i v těch nádražkách poznává kolorit místního kraje, kolikrát si pokecáš z místním štamgastem líp než ze starostou.
    MASOO
    MASOO --- ---
    NOIK: ovsem to je uzasne!
    NOIK
    NOIK --- ---
    mimochodem ta pizzerie na olomouckým nádraží jak jí tady někdo zmiňoval má jedno skvělý specifikum...nejsou tam záchody takže návštěvník této krásné nekuřácké restaurace musí chodit na nádražní hajzly a pokaždý tam zaplatit:)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Taky jsem příznivcem zaplivaných pajzlů - musí u toho být přiměřeně koloritní obsluha, nejlépe staršího typu. Netrvám na nutně špatném pivu, rád si na nádražkách ochutnám místní pivo (kde taky jinde by se člověk měl seznámit s různými místními patoky, než právě na při čekání na vlak někde v tramtárii)... Do luxus nóbl restauračky si zajdu, když mám na ní chuť, ale určitě ji nebudu vyhledávat na nádru.
    NOIK
    NOIK --- ---
    KEIKIN: to je dobře že jste na to dva protože jakmile se lála rozhohní nedá se zastavit:)

    ..za první republiky byly nádražky luxusní (a taky to nebylo všude ale jen na velkých nádražích) proto že po železnici cestovala většina lidí co někam cestovala...teď se tratě ruší, staré nádraží bourají a stavějí se banální sračky typu mladá boleslav, čd mají desítky nebo spíš možná stovky nádraží kterých by se nejradši hned zbavily takže se pohlížet po starých dobrých časech první republiky asi není úplně na místě
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NOIK: no pozor, my sme na to dva. Je dobré když je více názorů, podivej se na anketu, není to tak jednoznačné. Mně se třeba líbí genius loci těch smradlavých, prokouřených a zaplivaných prostor, ale v okamžiku kdy má člověk hlad a chce se najíst (a není kolem jiná alternativa) tak bych raději přivítal nějakou Pohlreich kuchyni. Dnešní stav je výsledkem porevolučního úpadku, za první republiky byly nádražky luxusní.
    NOIK
    NOIK --- ---
    přijde mi trochu absurdní že klub s takovým pěkným tématem vede někdo kdo má takovýdle názory [ LALINA @ NÁDRAŽNÍ GASTRONOMIE - restaurace, hospody, bistra, okénka, stánky. - a to kolem ]

    ..fejkův návrh je další ukázkou jak vymazat poslední stopy autenticity jednoho fenoménu a mít všechno čisté, voňavé, přehledné, flexibilní a tak dále aby se ti spořádání cestující necítili ohroženě viď lálo:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Nebo chlápek s uzenejma rybama a u průvodčího samovar


    Trans-Siberian Railway. June 2005. - a set on Flickr
    http://www.flickr.com/photos/chetgordon/sets/72157594334755206/with/273380084/
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    TOOMIX: To by mohla byt primo ta nadrazka s pizzou co tam maji. http://www.porto-olomouc.cz/index.html

    Zatim jsem tam mel jen nekolikrat polevku a pivko, ale kazdopadne jedna z nejsolidnejsich nadraznich restauraci.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SAMMAEL: babka s pirožkama a domácím borčšem ve velké termosce ;-)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    ZUZKAOU: Jo, to souhlas, tam se přestupuje z vlaku na bus a zpět. Ale narváno tam taky moc nemají. Pohyboval jsme se tam docela často a v té kavárničce nebylo nikdy víc jak pět lidí u pultíku a tři u stolečků.
    Ale právě na menších nádražích by se uživil nějaký stánek s dobrejma bagetama, párkama a pivem. Nebo aspoň ten blbej automat na peroně.

    TOOMIX: Hezký! Pizzu sice nejim, ale tohle je výbornej nápad.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LALINA: řikal že takhle jednou jel s otcem, a hodinu před Olomoucí jeho otec vzal telefon, zavolal, a v čas příjezdu na nástupišti čekal týpek s pizzou :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    TOOMIX: týýýýjo !!!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam