• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINANÁDRAŽNÍ GASTRONOMIE - restaurace, pajzly, hospody, bistra, okénka, stánky
    PEEP
    PEEP --- ---
    KEIKIN: pokud vim, tak chteji zbourat nadrazi a postavit rychlostni kolej - ale co cert nechtel tak na te koleji by byla maximalni rychlost 80km/h coz mi pripada jako kokotina bourat takovou peknou historickou budovu kvuli osumdesatce...
    LALINA
    LALINA --- ---
    napadlo mě díky labradorovi, jestli nevíte třebas o nějaké nádražkové poezii.... to by mohlo bejt docela zajímací...
    LABRADOR
    LABRADOR --- ---
    KEIKIN: Arnošt Goldflam? ;o))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRUSKAWIEC: ja treba tu kauzu neznam, o co jde? ;)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAHODAK: o jakou kauzu se jedná ?
    TRUSKAWIEC
    TRUSKAWIEC --- ---
    nejlepsi nadrazka vubec je v Usti nad Orlici, bohuzel to tam jde z kopce kvuli zname kauze, a likvidace tam pokracuje tim, ze je otevreno jen do 16.30.....ale Serak tam je super, a nakladany hermelin sem si dal jeste i druhy :)
    OKENA
    OKENA --- ---
    ANUTA: Litoměřická je dobrá :) tam se zatavil čas ! Zrovna minulou sobotu jsem si tam dávala pívo!
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KEIKIN: Fantova budova se teprve bude rekonstruovat.
    „S rekonstrukcí Fantovy budovy začneme letos. Chceme ji ale ušít na míru nájemci, který obsadí její větší část,“ říká mluvčí Grandi Stazioni Martin Hamšík. V secesním domě by tak mohly být kanceláře, restaurace i menší hotel. Hotovo podle smlouvy s Českými drahami musí být do konce roku 2013. Vylepší se jak vnitřek, tak vnější fasáda budovy.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ANUTA: v Hradci je Relay, Mr.Baker a taková malá samoobsluha, zaboha si nevzpomenu na název. Nevim, kam by to tu nacpali ;)
    LALINA
    LALINA --- ---
    ANUTA: notosnadne!!!
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    TWORBO: noé jsem upřímně zvědav co zbyde z Fantovky po rekonstrukci. Nebo už je po ?
    TESSS
    TESSS --- ---
    TWORBO: taky si myslim!
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    ANUTA: to nevim, ale nadrazky by melo chranit unesco jako kultirni dedictvi
    ANUTA
    ANUTA --- ---
    Povídala mi kamarádka nedávno nad limčou v litoměřický nádražce, že slyšela cosi o úmyslu sjednotit nádražní hospody pod nějakého provozovatele řetězců - aby měly dráhy jednodušší kontakt s šéfem řetězce a ne s šéfem nádražky na každém nádraží. Povídala něco o výběrovém řízení, které vyhrálo kfc tušim? .. rozhodli se pro obdobné řešení pro trafiky a to zrovna pro dle mne předražený relay.... s tim, že první výsledky tohoto už můžeme rozpoznat na rekonstruovaných nádražích - na Hlavním, viděla jsem to myslím i v Hradci a buhví kde všude.. Podobný postup se plánuje s nádražkami kdy každá zrekonstruovaná půjde zřetězit. Zhůvěřilost, pokud je to pravda..
    Nevíte někdo jak moc se má člověk bát že je to pravda??
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NPYRIN: no jste slavní, možná že se ti zdá, že se to tady dubluje, ale věř mi, že tento klub je pojat více komplexněji a multidimenzionálněji. K tématu přistupujeme i holisticky.
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    Díky za odkaz, netušil jsem, že jsme tak slavní. Jinak bych rád dodal, že nádražní rubrika na vágus.cz je otevřená všem a může v ní publikovat každý, kdo dodá text a fotky.

    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Na velkých a frekventovaných nádražích by asi měla být možnost kulturního občerstvení, ale na menších nádražích nechť klidně zůstane hospůdka kvalifikovaná slovy mého někdejšího šéfa: "Pajzl s povolením chcát na zeď" :-)
    HANZI23
    HANZI23 --- ---
    no v bráníku přeci..
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    LALINA: Jo, na normálním kole, prej se vsadil, že těch x sraženejch stolů přejede a spadne až na konci. Obojí splnil, radost z výhry jsem tehdy zdokumentoval:

    LALINA
    LALINA --- ---
    POLAR_BLAZE: fajn, zajdu tam a taky nafotím, at už se tu konečně objeví nějaký vlastnoruční snímky:-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam