• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINANÁDRAŽNÍ GASTRONOMIE - restaurace, pajzly, hospody, bistra, okénka, stánky
    TESSS
    TESSS --- ---
    LALINA: podebrady, jo? Lazensky mesto, to uz vubec nechapu. Jasne nedele a jeste Listopad to neni zrovna vrchol turisticky sezony, ale zacina to byt normalni :-(

    Jeste jesm zapomnela napsat, ze v nadrazce bylo krasne, ciste slyset hlaseni o vlacich
    LALINA
    LALINA --- ---
    TESSS: ale ošuntělá nádražka s dobrým hermelínem , to zní dost slibně.-)

    mimochodem všimla jsem si, že poslední dobou moje oko se zalíbením kdesi spočine... a ejhle, kde? Jsou to neopravený domy. Je to ted taková zvláštnost, že se mi to začalo líbit... opravdu zvláštní, musela jsem se smát:-))
    jo, za totáče oko marně hledalo něco opravenýho, pěknýho..a tedko zase je to naopak.-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    TESSS: to je tragédie, co? takhle jsem jednou bloudila po Poděbradech... otevřeno měli akorát čínani, Vostuda!!!
    TESSS
    TESSS --- ---
    Pribram

    Usli jsem pres 20km bez jedinne hospody/kramu, takze jsme pocitali s tim, ze v Pribrami nam daji neco k jidlu, bohuzel byla nedele, takze vsude zavreno -WTF?
    Jedina otevrena hospoda byla na nadrazi, hospoda pekna, trosku osuntela, ale v mezich. Pivo Kozel bez vyhrad, pres tyden maji par hotovek, nam dali aspon hermelin, ktery si udajne sami nakladaji, podle me byl lepsi prumer, ale po celym dni bych snedla i slona...
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    Je tu středa, a tedy i další díl seriálu o zrušených nádražkách.

    Jindřichův Hradec: bordel a zase bordel | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/2011/11/02/jindrichuv-hradec/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KEIKIN: chráněná dílna...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NPYRIN: geniální, díky za rozhovor, dávám 10 z deseti. Zaujalo mně toto:

    Já říkám, každý to svoje poslední musí někam donést. - tesat do kamene

    Taky mně zaujalo že hajzliky provozuje charita..hehe.
    LALINA
    LALINA --- ---
    NPYRIN: téda!! super rozhovor!
    dej ho prosím do mýho spešl klubu:-)
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    KEIKIN: Jak jsi mi tuhle říkal, že k tématu nádražního občerstvení přistupujete komplexně, multidimenzionálně a holisticky, rozhodl jsem se podle toho zařídit a pořídit rozhovor s hajzlbábou ze Zábřehu o tamější zrušené nádražce.

    Zábřeh na Moravě: jsme nejlevnější hajzl na trati | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/2011/10/26/zabreh-na-morave/
    MYSHE
    MYSHE --- ---
    na smíchově je to tak na tu malinovku nebo pivko.. párek maj taky dobrej.. ale že by stálo za to, plánovat si podle něj trasu.. to zas ne :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    ALEXANDRASAINT: aha.... mno, nezní to moc lákavě teda:-)) a o víku zavříno, no....
    ALEXANDRASAINT
    ALEXANDRASAINT --- ---
    LALINA: o víkendu zavřeno:/ já když se vracim tak už jedu na hlavák rovnou. ale jako krom toho piva tam nemaj nic snad.:D tatranky, limči... jeden z těch stánků točenou malinu..
    LALINA
    LALINA --- ---
    ALEXANDRASAINT: já snad kvůli tomu pojedu někam ze Smícháče... o dlouhém víkendu... co? mají taky o víkendu nebo jen ve všední den?
    ALEXANDRASAINT
    ALEXANDRASAINT --- ---
    KID_MCHUTT: tak dnes jsem tamtudy zas jela a mají tedy otevřeno od 11:30 já tam jezdím kolem osmé tkž se nedivim že to nebylo otevřený. a jsou hned dva vedle sebe. jeden svijany 11°, druhej staráč .
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALEXANDRASAINT: no nevím, jezdím kolem něj cca jednou měsíčně, většinou kolem šesté ráno a otevřený byl vždycky :) možná je pro ranní dělný lid? :)
    ALEXANDRASAINT
    ALEXANDRASAINT --- ---
    KID_MCHUTT: já jezdím téměř každý pondělí ze smíchova a nikdy jsem ten stánek neviděa otevřenej.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Nevíte někdo jak to má dopadnout s těma bývalýma bufíkama na peronech v Přerově ? Sem se díval, že jedno nástupiště už maji koridorové (bez bufetu) a ten zbytek čeká na rekonstrukci.
    LALINA
    LALINA --- ---
    NPYRIN: jo, takový podnikání v mašince, to chce nadšení a srdce:-)
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    LALINA: Pro ilustraci uvedu i konkrétní příklady, abych dodržel zadání v záhlaví ;o)

    Nádražka I. kategorie: 4/10
    Bufet Otevřeno, Hulín | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/2011/10/19/bufet-otevreno-hulin/

    Nádražka II. kategorie: 8/10
    Bufet Mašinka, Hulín | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/2011/10/20/bufet-masinka-hulin/

    Jinak luxusní stánek je i v Brodku u Přerova, zkusím tam někdy přerušit jízdu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam