• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINANÁDRAŽNÍ GASTRONOMIE - restaurace, pajzly, hospody, bistra, okénka, stánky
    M4RC
    M4RC --- ---
    ZUZKAOU: ale ne!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    :-(

    Na opravená nádraží chci úřady i ordinace, říká šéf železnic Surý. Obnova bude stát miliardy |
    http://archiv.ihned.cz/...254450-na-opravena-nadrazi-chci-urady-i-ordinace-obnova-bude-stat-miliardy
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ORPA: jasně, natož teď, když tam vlaky nejezdí kvůli dalšímu pokusu to opravit.
    ORPA
    ORPA --- ---
    ZUZKAOU: A co Hanušovice? Pořád mrtvo, počítám...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NPYRIN: Jo!

    Jinak nádražka v Lipové zatím furt funguje, i přes výluku - jezdí tam vlaky z Javorníka. Ale teda hospoda U nádraží v Žulové je zavřená :-( doufám že jen proto, že je mimosezóna a že otevřou alespoń na léto.
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    SAMMAEL: No tohle jsem zrovna nepsal já. Ale bude-li třetí kniha, bude o Sudetech.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    NPYRIN: Do Bruntálu? Ty mosiš bejt tvrdej chlap, já se nedovážil dál, jak do Krnova.
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    Je tady jaro, takže se můžete každý týden zase těšit na nový report. Máte radost?

    Bruntál: WC 5,- Kč, hosté zdarma | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/?p=8529
    GRAETAR
    GRAETAR --- ---
    NPYRIN: Jako cena piva třeba na Kochmance je hodně velkej úlet :D
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    ORPA: Ne, to vypadá, že je to fakt Slepá kolej. Vyspělý jih Čech budeme muset zpracovat do nějakého dalšího dílu knihy.
    ORPA
    ORPA --- ---
    ORPA: Z druhé strany budovy bylo tohle jméno. Teoreticky by mohlo patřit ještě k budce vedle, ale protože otevřeno měl tenhle podnik, spojil jsem si U Slepé koleje s ním.
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    NPYRIN: super, ja to nekde v zubatych chlupech cetl, akorat jsem to pak zpetne nemohl najit, jenom jsem si nestastne pamatoval cenu, dik
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    YARRDESH: Samozřejmě v Kralupech – Rychtář za 12,-
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    ORPA: Moment, ona je zase otevřená? Byl jsem v Krumlově dva týdny zpátky a všichni mi tvrdili, že Slepá kolej nepremáva. Tak jsem šel naproti.
    ORPA
    ORPA --- ---
    Český Krumlov.
    Nádražka U Slepé koleje. Podle chlapíka, který na terase v patře v trenkách věšel košile "se tam dobře bumbá". Nemají lahváče. Pak paní zkoušela nabízet různé petlahve, že stočí pivo do nich, ale nakonec ji napadlo sáhnout po kelímku a bylo, do vlaku dobrý. Piv tam mají na takový místo překvapivě několik, já vzal silný polotmavý s německým názvem.

    LALINA
    LALINA --- ---
    TALAGE: skvělý !!! sociální lubrikant :))))))))
    Ráda slyším, že ačkoli se nádraží rekonstruují, tak mnohdy se nádražce povede uniknout.
    Co myslíte, je to jenom těma smlouvama, nebo mají i lidé, kteřé o takových věcech rozhodují, přeci jenom něco jako sentimentální cítění, něco jako lásku či náklonnost k době, kdy nebylo všechno aseptické, hygienické, dvacetkrát certifikované, oceloskleněné a legolandové?
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    simvas, v ktery nadrazce pul hodiny - hodinu od prahy maji nejlevnejsi 4-5% chlastíček?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    TALAGE: Super, super, super! :-)
    FRDK
    FRDK --- ---
    HYPNOGEN: No tak na ÚAN mám podobné srdeční vzpomínky, první sahá až hluboko do dětství, když jsem co já vím možná v šesti sedmi letech kamsi cestoval sám s dědou a ten nám zkrátil čekání na bus tím, že mě vzal na párek do toho bufáče, tlačili jsme je stojmo u toho stojacího stolu, sotvaže jsem dosáhl.
    Později, v době, kdy jsem navštěvoval střední nedaleko Na Jízdárně, nejednou jsem se po škole stavoval do stále stejně vyhlížející ratejny, tu na olezlý chlebíček, tu na vajíčkový salátek... ;)
    Žádné foto taky nemám a dal bych si líbit, nicméně v paměti zůstane i tak.

    No a bufet na hlaváku byl cajk, ale spíš jsem vždycky zalezl do vedlejší restaurace, která byla taky prudce stylová, sedmdesátková, ovšem tak trochu pro higher class, lezlo se dovnitř skrz předmístnost s šatnou s hrubými závěsy, bylo tam přítmí, dodávalo to pocit jakéhosi soukromí. Nebyl jsem tam teda strašně dlouho, určitě už je léta zavřená, ale nejvíc si pamatuju ten epesní zatočený bar, to bylo něco :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam