• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINANÁDRAŽNÍ GASTRONOMIE - restaurace, pajzly, hospody, bistra, okénka, stánky
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    REPORT: „Budu vám to nosit, dokud neřeknete dost.“ Nádražka v Chrastavě si v ničem nezadá s tou dejvickou v její zlaté éře. 10/10, přátelé.

    Chrastava: hody s květákovým granátem | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/?p=8563
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    REPORT: Když přijíždí poslední kovboj a všichni už jsou v Mexiku, za okny vlaky rozrážejí sněhovou vánici, psi pospávají pod nohama a servírka běhá s náručí půllitrů jako Dan Nekonečný s ananasy, svět se alespoň na chvíli zdá být docela fajn místem k životu.

    Rokycany: Už přijíždí poslední kovboj | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/?p=8550
    M4RC
    M4RC --- ---
    ZUZKAOU: ale ne!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    :-(

    Na opravená nádraží chci úřady i ordinace, říká šéf železnic Surý. Obnova bude stát miliardy |
    http://archiv.ihned.cz/...254450-na-opravena-nadrazi-chci-urady-i-ordinace-obnova-bude-stat-miliardy
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ORPA: jasně, natož teď, když tam vlaky nejezdí kvůli dalšímu pokusu to opravit.
    ORPA
    ORPA --- ---
    ZUZKAOU: A co Hanušovice? Pořád mrtvo, počítám...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NPYRIN: Jo!

    Jinak nádražka v Lipové zatím furt funguje, i přes výluku - jezdí tam vlaky z Javorníka. Ale teda hospoda U nádraží v Žulové je zavřená :-( doufám že jen proto, že je mimosezóna a že otevřou alespoń na léto.
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    SAMMAEL: No tohle jsem zrovna nepsal já. Ale bude-li třetí kniha, bude o Sudetech.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    NPYRIN: Do Bruntálu? Ty mosiš bejt tvrdej chlap, já se nedovážil dál, jak do Krnova.
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    Je tady jaro, takže se můžete každý týden zase těšit na nový report. Máte radost?

    Bruntál: WC 5,- Kč, hosté zdarma | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/?p=8529
    GRAETAR
    GRAETAR --- ---
    NPYRIN: Jako cena piva třeba na Kochmance je hodně velkej úlet :D
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    ORPA: Ne, to vypadá, že je to fakt Slepá kolej. Vyspělý jih Čech budeme muset zpracovat do nějakého dalšího dílu knihy.
    ORPA
    ORPA --- ---
    ORPA: Z druhé strany budovy bylo tohle jméno. Teoreticky by mohlo patřit ještě k budce vedle, ale protože otevřeno měl tenhle podnik, spojil jsem si U Slepé koleje s ním.
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    NPYRIN: super, ja to nekde v zubatych chlupech cetl, akorat jsem to pak zpetne nemohl najit, jenom jsem si nestastne pamatoval cenu, dik
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    YARRDESH: Samozřejmě v Kralupech – Rychtář za 12,-
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    ORPA: Moment, ona je zase otevřená? Byl jsem v Krumlově dva týdny zpátky a všichni mi tvrdili, že Slepá kolej nepremáva. Tak jsem šel naproti.
    ORPA
    ORPA --- ---
    Český Krumlov.
    Nádražka U Slepé koleje. Podle chlapíka, který na terase v patře v trenkách věšel košile "se tam dobře bumbá". Nemají lahváče. Pak paní zkoušela nabízet různé petlahve, že stočí pivo do nich, ale nakonec ji napadlo sáhnout po kelímku a bylo, do vlaku dobrý. Piv tam mají na takový místo překvapivě několik, já vzal silný polotmavý s německým názvem.

    LALINA
    LALINA --- ---
    TALAGE: skvělý !!! sociální lubrikant :))))))))
    Ráda slyším, že ačkoli se nádraží rekonstruují, tak mnohdy se nádražce povede uniknout.
    Co myslíte, je to jenom těma smlouvama, nebo mají i lidé, kteřé o takových věcech rozhodují, přeci jenom něco jako sentimentální cítění, něco jako lásku či náklonnost k době, kdy nebylo všechno aseptické, hygienické, dvacetkrát certifikované, oceloskleněné a legolandové?
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    simvas, v ktery nadrazce pul hodiny - hodinu od prahy maji nejlevnejsi 4-5% chlastíček?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    TALAGE: Super, super, super! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam