• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    NYA
    NYA --- ---
    díky za odpovědi.
    to pití chápu tak, že tělo dostane informaci o stavu odpadů, tedy nějakou zpětnou vazbu vlastně, co může ještě vylepšit - funguje to takhle?
    horní cesty dýchací to tedy má desinfikovat podobně jako sůl a tím že je to fyziologická friendly vlastní tekutina, tak je to lepší než voda se solí? fakt?
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    NYA: jo, pokud ledviny normálně pracujou a člk nejí nějaký ekly a chemky, nevidim v tom problém. určitě je to příjemnější než sůl, nehledě na to, že člk nemusí řešit teplotu..je to akorát;) max. když je ucpáno, stihne trochu vychladnout, ale to se dá zas v poho vydržet.
    TADEAS: tyjo odpařenou do nosu, tak to by byl mazec asi:) co se týče uriny, preferuji raw;)
    KAREN
    KAREN --- ---
    NYA: dava to smysl! interne jsem to praktikovala kratce a pomohlo mi to s akutnim problemem, ale necitila jsem se uplne... komfortne, nejak jsem si to asi nedozpracovala.) kazdopadne treba aplikace na kozni problemy je prakticky, luxusni reseni.)
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    NYA: Jo, ta urina je dobrá.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    NYA: nevim jak do nosu /co kdyby se to jeste prvne odparilo, hm?,)/ ale piti kazdy rano treba smysl dava, vylecil jsem si tim alergie na potraviny.

    jinak souhlas s lakshmanou, vzdycky me prolejvani bolelo jen pri nespravnym obsahu soli.
    NYA
    NYA --- ---
    jeežkovy zraky :))
    ahoj
    povězte, nevychází to z indické tradice, kde je moč čistější než voda ? dává to smysl i v našich podmínkách?
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    DAWYT: aha, sorry, vidim, žes zkoušel s malou dávkou :-)
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    SLAUGHTER: nepali :)
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    ...nebo prolivat urinou, to by pálit nemělo :-)...
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    DAWYT: jasně, to je samozřejmě ideal...já normálně převařim a sůl použiju, která je. Základ je, že je to dezinfekce. Možná dáváš soli moc? Nejlíp je koncentrace jako fyziologický roztok...
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    DAWYT: Obsah soli musí být správný, ne co nejmenší. Jako ve fýzáku. Jinak to bude pálit a nebudeš to chtít dělat.

    V kántráči maj nějakou francouzskou ultrahyperpřírodní sůl.

    DAWYT
    DAWYT --- ---
    HONZAL: To se v praze špatně shání. Párkrát jsem to zkusil s menší dávkou soli ale z toho mě neuvěřitelně pálil nos, nejsem dostatečně "pure" :) Ale nechávám odstát, ještě jsem experimentoval s tím, že jsem dal křištál do nádoby s vodou, ale radši to už nechávám jen odstát.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    DAWYT: řekl bych, že obecně se preferuje "pure nature" a nějaký vědecký podklad tam neni. Stejně tak je lepší voda z pramene, než z vodovodu (ta obsahuje chlor)
    BJETUSH
    BJETUSH --- ---
    Hola, mam z nějakýho toho slevovýho serveru dva poukazy na hatha jogu do domu jogy na vinohradech, koupila jsem asi za 120,-, normální cena jedný lekce je 190,-, prodám za 100,- popř. na domluvě. Problém je, že jde využít pouze pondělky do 23.12., což se obávám, že já nezvládnu využít, takže kdyby měl někdo zájem...
    KLUZAU
    KLUZAU --- ---
    DAWYT: dneska jsem slysel dalsi duvod - obecne u ocistovacich technik - kdyz je delas moc casto, telo si na to zvykne a pak se prestane starat samo.
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    LAKSHMANA: Ano, vím, tuhle jsem to s tou utěrkou fakt přehnal:) Btw. jak ses ptal na ten alkohol, tak při tantrickém obřadu 5M je tou nedílná součást.
    KLUZAU
    KLUZAU --- ---
    DAWYT. prý někdo takhle na čas ztratil čuch .)
    KLUZAU
    KLUZAU --- ---
    DAWYT: poškození sliznice a těch různých citlivých věcí v dutinách
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    DAWYT: Hm, to konkrétně nevím. Nicméně je obecně známo, že s ničím, co se dává do nosu, se to nemá přehánět. To by ti, Davide, už v rámci tématu ale mělo být jasné. ;-)
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    LAKSHMANA: KLUZAU: Ok, díky. Proč se to nemá přehánět (moc soli v organismu?) a ten jod nesmí obsahovat z jakého důvodu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam