• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    LILY: joo, tak přece jen trapas ,-)
    LILY
    LILY --- ---
    DARJEEL: ále, žádný trapas, maximálně až když zjistíš, že sis to blbě přečetl ty. :))
    Viz: [ STQ @ JÓGA ]
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    LILY: no ty sis hlavně to co psal STQ blbě přečetla, to je pak hroznej trapas, ještě když se k tomu přidá parníčkový král co si tu furt přehrává nějaký scénáře ,)
    LILY
    LILY --- ---
    STQ: tak zase fyzikální zákony člověk úplně neošálí.
    Já bych klidně věřila i tomu, že tvé tvrzení je správné, a k tomu že bude plovat i v případech nadměrného množství vyloučeného tuku.
    STQ
    STQ --- ---
    LILY: nikoliv, pak by byl chybny vyrok, ze za plovouci stolici muze prebytek tuku :))
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    LILY: to máš pravdu Lily
    LILY
    LILY --- ---
    DARJEEL: pak by ovšem výrok, že stolice má plovat, byl chybný.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    LILY, SLAUGHTER: no a to naolejováno právě může být to "špatně" strávené... nadbytek tuků ve stravě jogina se mi osobně příliš nepozdává...
    URZA
    URZA --- ---
    LOMILOMI: dcery, ne zeny :)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    AIM_FREEMAN:
    LOMILOMI: díky za odkazy
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    LILY: a tak se spláchl mýtus o plovoucí stolici...
    KAREN
    KAREN --- ---
    LILY: mozna to tak bude, ja jsem zaznamenala parnicky prakticky vzdycky, kdyz jsem snedla maso (paradoxne?)...
    LILY
    LILY --- ---
    SLAUGHTER: taky jsem si říkala, že k poctivému parníčku stačí mít řádně naolejováno, páč tuk má menší hustotu, tudíž plove na vodě.
    STQ
    STQ --- ---
    IKARIE: v pracce na 40, klidne i s praskem
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    mam jeden trosku praktictejsi dotaz - cim cistite takovou tu obycejnou podlozku na jogu z (pravdepodobne) PVC. skladovala jsem ji v komore, ktera je v nasem pidibyte hned u kuchyne a necim nacuchla. normalne to citit ani moc neni, ale v teple (na hot joze) se vzdy ty pachy zacinaji uvolnovat, coz neni nic prijemneho. vzdy ji vetram, ted jsem ji nechala i vymrznout, ale moc se to nelepsi.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    BOSSORKA: můžeš mrknout na pdfko toho iyengara
    BKS_Iyengar_The_Illustrated_Light_on_Yoga.PDF | Ulož.to
    http://ulozto.cz/xAgQgs4/bks-iyengar-the-illustrated-light-on-yoga-pdf
    B.K.S. Iyengar Yoga The Path to Holistic Health.pdf | Ulož.to
    http://ulozto.cz/xD3eWWd/b-k-s-iyengar-yoga-the-path-to-holistic-health-pdf
    yoga for beginners nikde nemam
    KAREN
    KAREN --- ---
    BOSSORKA: ja zatim byla 2x, taky jsou tam vsichni pokrocily, tak proste "opisuju" a mnohdy nestiham pod sebe skladat vsechny ty serepeticky.)) jinak chodivam na uterni "kecaci krouzek", ale tak cvicim si v tichosti svoje a uvidime, kam se to bude posouvat. tak se tam treba nekdy potkame, mozna otestuju ruzny skupinky nebo budu nahrazovat v jiny dny.)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    KAREN: jj byly tam jen ženský, asi kolem 12ti nas tam bylo, akorát jsou to teda pokročilý, což teda byla celkem sranda, pže jsem moc nevěděla co a jak, ale pomáhaly mi, a to bylo hezký :-), míň hezký už bylo zjištění o mé nepružnosti (čekala bych lepší uroven u sebe po dvou letech pilates :-D). jinak budu chodit ve středu od března.
    KAREN
    KAREN --- ---
    BOSSORKA: a ta pondelni lekce je jen pro zensky? kolik vas tam byva?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam