• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    ITCHYHEAD
    ITCHYHEAD --- ---
    Ahoj, nemate nekdo na prodej knizku Zivotopis Jogina od Paramhansy?
    dik
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    GIOMIKY: btw. i ve Werichove vile jsou nejake lekce.. mozna by stalo za to to blize ten levej brech specifikovat, na pravem moc netusim, nicmene mas tam treba yogame.cz, nebo energy studio.. taky by to priste chtelo napsat jakej druh joginskeho centra mas na mysli.. uzivej dne..
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    GIOMIKY: ted na to koukam, tak nejblizsi mas Barboru Hu - http://www.barborahu-yoga.cz/, nebo Bindu yoga Studio..
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NUDLINEK: TVL KDE ZIJES?
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    NUDLINEK: Jj, taky nejsem příznivec videí , ale zase lepší cvičit než necvičít vůbec. To je můj radikální názor :) + ji k tomu něco řeknu /ukážu

    Díky!
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    GIOMIKY: asi jsem uplne nepochopila kde presne mas na mysli, pac levy breh je spise Smichov, Mala Strana? to uz asi neni uplne Praha 1
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    DAWYT: nejsem uplne priznivcem cviceni podle videi ale kdyz tak aspon neco pres moje-joga.cz je tam par dobrych ucitelu..
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    kde je na jednicce joginsky centrum? optimalne levej breh
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    ahoj, sestřenka se dvěma dětmi by ráda cvičila jogu, nemůže nikam moc chodit tak by to chtěla zkusit podle videa. Máte někdo tipy, ideálně cvičili jste podle toho? Úplně ideálně v češtině :)
    KRISTIII
    KRISTIII --- ---
    Ahoj, v poslední době mi brní při výdržích končetiny, hlavně při hlubokém předklonu. Netuší někdo, co by to mohlo znamenat? Díky.
    VIVA_
    VIVA_ --- ---
    J Ó G A • cesta vedoucí k seberealizaci

    • • WORKSHOPY• •

    • Energetický systém člověka a vědomí - 9.8.2018 (chakry, nadis, jak a proč posouvat energii do vyšších energetických center)

    • Radža joga - 16.8. 2018 jama, nijama, ásana, pranajáma, pratjahara, dhárana, dhjana, samadhi (vysvětlení jak praktikovat radža jógu , někdy též hatha jógu či ashtanga jógu, a jakého typu seberealizace jde skrze tento systém jógy dosáhnout)

    • Bhakti jóga - 30.8. 2018 mantra meditace (stručné vysvětlení principů bhakti jógy a jakého typu duchovní realizace jde skrze bhakti jógu dosáhnout. Karma, reinkarnace, dosažení absolutní Pravdy)

    Rybalka / Rybalkova 55, Praha
    facebook: https://www.facebook.com/events/1734089313343618/
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Ahoj, mate nekdo zkusenosti s jogou kolem Davle? Pripadne Zbraslav? Jsem zacatecnik, potrebuju nejakyho rozumnyho instruktora, nechce se mi jit nekam uplne na blind bez doporuceni. Bydlim nad Davli a po praci se potrebuju vzdycky stavit doma za psama, takze bych potrebovala neco pobliz.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    INCONOID
    INCONOID --- ---
    Godfrey Devereux - Workshop dynamické jógy - Lotus 20.-21.10.2018 :: Centrum Lotus
    https://www.centrumlotus.cz/news/godfrey-devereux-workshop-dynamicke-jogy-lotus-20-21-10-2018/
    TRUHLIK
    TRUHLIK --- ---
    TRUHLIK: V pondeli oper chystame Jamovat - tentokrat jiz v 17:30. Kdo by chtel detaily, tak piste mne nebo Kacche
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    NUDLINEK: FTVS je pokud vím beznadějně plné na roky dopředu :(
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Díky moc
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    JAZZ: FTVS - joga a jogova terapie.. jinak jsem tady rozepisovala pred par lety zkusenosti s FTVS vs. Knaislovymi.. staci vyfiltrovat..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam