• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    NUDLINEK: Jj, taky nejsem příznivec videí , ale zase lepší cvičit než necvičít vůbec. To je můj radikální názor :) + ji k tomu něco řeknu /ukážu

    Díky!
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    GIOMIKY: asi jsem uplne nepochopila kde presne mas na mysli, pac levy breh je spise Smichov, Mala Strana? to uz asi neni uplne Praha 1
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    DAWYT: nejsem uplne priznivcem cviceni podle videi ale kdyz tak aspon neco pres moje-joga.cz je tam par dobrych ucitelu..
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    kde je na jednicce joginsky centrum? optimalne levej breh
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    ahoj, sestřenka se dvěma dětmi by ráda cvičila jogu, nemůže nikam moc chodit tak by to chtěla zkusit podle videa. Máte někdo tipy, ideálně cvičili jste podle toho? Úplně ideálně v češtině :)
    KRISTIII
    KRISTIII --- ---
    Ahoj, v poslední době mi brní při výdržích končetiny, hlavně při hlubokém předklonu. Netuší někdo, co by to mohlo znamenat? Díky.
    VIVA_
    VIVA_ --- ---
    J Ó G A • cesta vedoucí k seberealizaci

    • • WORKSHOPY• •

    • Energetický systém člověka a vědomí - 9.8.2018 (chakry, nadis, jak a proč posouvat energii do vyšších energetických center)

    • Radža joga - 16.8. 2018 jama, nijama, ásana, pranajáma, pratjahara, dhárana, dhjana, samadhi (vysvětlení jak praktikovat radža jógu , někdy též hatha jógu či ashtanga jógu, a jakého typu seberealizace jde skrze tento systém jógy dosáhnout)

    • Bhakti jóga - 30.8. 2018 mantra meditace (stručné vysvětlení principů bhakti jógy a jakého typu duchovní realizace jde skrze bhakti jógu dosáhnout. Karma, reinkarnace, dosažení absolutní Pravdy)

    Rybalka / Rybalkova 55, Praha
    facebook: https://www.facebook.com/events/1734089313343618/
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Ahoj, mate nekdo zkusenosti s jogou kolem Davle? Pripadne Zbraslav? Jsem zacatecnik, potrebuju nejakyho rozumnyho instruktora, nechce se mi jit nekam uplne na blind bez doporuceni. Bydlim nad Davli a po praci se potrebuju vzdycky stavit doma za psama, takze bych potrebovala neco pobliz.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    INCONOID
    INCONOID --- ---
    Godfrey Devereux - Workshop dynamické jógy - Lotus 20.-21.10.2018 :: Centrum Lotus
    https://www.centrumlotus.cz/news/godfrey-devereux-workshop-dynamicke-jogy-lotus-20-21-10-2018/
    TRUHLIK
    TRUHLIK --- ---
    TRUHLIK: V pondeli oper chystame Jamovat - tentokrat jiz v 17:30. Kdo by chtel detaily, tak piste mne nebo Kacche
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    NUDLINEK: FTVS je pokud vím beznadějně plné na roky dopředu :(
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Díky moc
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    JAZZ: FTVS - joga a jogova terapie.. jinak jsem tady rozepisovala pred par lety zkusenosti s FTVS vs. Knaislovymi.. staci vyfiltrovat..
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Ahoj, máte prosím doporučení na dobrou školu pro instruktory jógy? Děkuji
    KAACHA
    KAACHA --- ---
    TRUHLIK: ja mozna vezmu bazi jednu ale moc lidi nemam z akra. 18:00 je super
    TRUHLIK
    TRUHLIK --- ---
    KAACHA: 18:00, ok? Jinak supr, reknu jeste par kamaradum z acra, je za tebe ok? Pridate se nekdo?
    KAACHA
    KAACHA --- ---
    TRUHLIK: perfekt! Ja hlasuju pro Letnou a pondeli vecer bych mela zvladat od 21.5. :) muzeme dat zkusebni termin tento kolem 17:00?
    TRUHLIK
    TRUHLIK --- ---
    KAACHA: Ja delam. Jam by se mi libil, hlavne vetsi skupinu at mame s kym cvicit. Letna, stromovka ideal, nejaky idealne pevny den v tydnu - preferuju pondeli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam