• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    KARYSLAV: no ty joooo...to mi nedoslo...ajaj :-))
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    DADULKA: tak to je pak pohoda, jen pamatujte na to ze to ted bude asi dost hekticky, protoze vanoce :)
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    KARYSLAV: opravdu nic luxusniho..jen par onosenejch hadru co se neveslo do auta :-))
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    TANTRAMAN: aha no tai proč se ptáš v celním auditku na mezinárodní zásilky :) jsem to nějak si nespojil že evropa..
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KARYSLAV: i kdzy to posilas po evrope ? to se mi nezdá
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    DADULKA: jiste ze existuje, ale zalezi jak moc luxusni je ten obsah co chces posilat, pokud jsou to znackovy luxusni veci z Gucci a kabelka od LV, tak bych doporucil UPS protoze jinak se v tom zacnou prehrabavat celnici... treba napriklad..
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    TANTRAMAN: jeste sem nevazila...je to kamosky zavazadlo s hadrama...tak to posta asi vyhraje no...sem si rikala jesi neexistuje neco lepsiho...diky
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    DADULKA: ceska posta. kolik to ma kilo ?
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    nevite pres co poslat nejlevneji balik z CR do Holandska? diky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    jak to ty kluci v Hong Kongu dělaj...4 věci objednaný separátně na začátku října mi ještě nepřišly...a jedna, objednaná 11 dní zpátky mi přišla dneska
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    JUDAS_PRIEST: Záleží, jestli už je zásilka v ČR. Jestli jo, tak to bude chvilku trvat, ale najdou ti tu zásilku. Případně mi pošli podací číslo a kouknu se ti.
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    Ahoj, ví někdo jak to tam vypadá v pondělí kolem druhé? A když nebudu čekat na ten jejich oznamovací dopis a mam doložit celní hodnotu, když vezmu prostě všechno, nepošlou mě domů že nemam obsah toho dopisu? Oni přece mi na základě sledovacího čísla, nebo jména adresáta musej to skladové číslo najít na místě ne? Díky
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    pěkně mě nasr... s tím umělým oslabením koruny. všechno bude o stokoruny nebo i tisíce dražší. zlatý časy jsou už dávno pryč :(
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    DARKRAZOR: Minulej tejden - Bombičky s inkoustem z Hongkongu za 36€ prošly, soška z Japonska za 140€ neprošla.
    DARKRAZOR
    DARKRAZOR --- ---
    Tak jak to posledni dobou vypada na poste 120. Proclivaj/danej tvrde vsechno nebo obcas neco projde?
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    NAVARA: však to je pořád ta doba neurčitá, není jasný, kdy se to stane, ale jednou určitě :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SKOKY: nebo do chvíle, než to ztratěj :)
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    PRDELOID: to je na dobu neurčitou
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    prosim vas, kdyz jsem poste asi pul roku nazpet posilal zadanku o el. oznameni prichodu zasilek, tak predpokladam, ze to ma nejakou dobu trvani alespon rok. nebo to musim nejak obnovovat?
    PISSKOT
    PISSKOT --- ---
    PRDELOID: no teď už na tom nezáleží, u DHL prostě nemusím platit nic, to je pro mne zásadní....DPH prostě odmítám platit u balíku, který jsem dostal jako dárek. Což u DHL funguje. U pošty bohužel ne... takže to už je lepší to neposílat a prostě si to můžu vzít když letím k přítelkyni do Japonska domů v kufru...což jsme nevěděli. Chybami se člověk učí.... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam