• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORKMAZ: No vzfyt. O tom to prave je, budes vedet, ze nezazvonil.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TRAGED: Cha...kam se hrabe technologie... prostě přestanou zvonit úplně
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CES2019 - zbran na Ceskou postu :-)

    Hned několik firem vymýšlí a vyrábí chytré zvonky. Některé jsou bezdrátové, jiné drátové a princip je takový, že když někdo u vás zazvoní, tak vy se to dozvíte, i když doma nejste. Na mobil přijde upozornění včetně obrázku z kamery. S dotyčným si pak můžete popovídat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KID_MCHUTT: a dokonce mu kurýr přiveze jiný balíček :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NAVARA: na facku, obzvlášť, když je člověk doma...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KID_MCHUTT: mne tam ani nestaví - jedou z depa přímo na ukládací poštu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CROCJIRKA: pošli je s tím do prdele a napiš obchodníkovi, že zboží nedorazilo, ať to reklamuje, ty s tím neuděláš nic. Já tam na ty debily řval kvůli tomu samému taky, nakonec jsem poslal do prdele a objednal to znova, nepřevzal a napsal stížnost, se kterou si někdo vytřel prdel.

    Mimochodem, balík, na který čekám, se ani nepokusili doručit, bude na poště. Před dům přijelo auto, stálo tam cca 30 vteřin, nikdo ani nevystoupil a zase odjelo. Má ten zmrd smůlu, že je to celé na kameře.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Bohužel máš smůlu, platit musíš tak jako tak ;)
    CROCJIRKA
    CROCJIRKA --- ---
    Ahoj lidičky, není zde někdo kdo my se vyznal v úřednickém šimlu? jde o to, že jsem si objednal věc z Číny za 3 dolary... a hádejte kde to skončilo... pošta 120(celníci) ale na tuto částku se nevztahuje ani clo ani DPH.. fakturu klidně doložím, ale jde o to,.že po mě budou chtít 103Kč.... a tato částka mi přijde protiprávní... protože službu uložení na celní poště jsem nechtěl využít já, ale Český stát.. tudíž by poplatky měli jít za státem ne? PS: doopravdy mi nejde o to kilo.. ale o princip..
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KID_MCHUTT: občas mám pocit, že je právě v té spalovně
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    AXTHEB: občas mám ten pocit :) ale je tam balíkové depo
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KID_MCHUTT: Z pošty rovnou do spalovny? :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TOOMIX: tak doufám, že ji zase nestopí v Malešicích...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KID_MCHUTT: jojo, prosla pres 120 a je neznamo kde
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    mě by zajímalo, co je kombinace:
    26.12.2018 Zásilka v přepravě.
    26.12.2018 Výstup z vyměňovací pošty.
    22.12.2018 Převzetí zásilky vyměňovací poštou.

    chápu to dobře, že zásilka přišla na 120 a odešla bez toho, aby ji zadrželi? A pokud ano, kde sakra může být, že to přes Prahu trvá...?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Voni nestíhaj ani rakosníci přímo u zdroje. Třeba u gearbestu jsem čekal na odeslání zboží přes měsíc. A pokud to půjde ještě přes pseoudostát typu Belgie, kde nemají ani eletriku, tak třeba příští Vánoce se dočkám
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POZITRON: no ještě aby mne zastihl, když to nezastižení odklikl 2km od mého bydliště :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NAVARA: tenhle je od 23.10. v Cechach. navic pote, co jsem pred par dny videla v televizi rozhovor s tim kokotem reditelem CP, beru ten vyblitek o kamionech s rezervou. myslel sis treba, ze kdyz jsi cely den doma, cekas na balicek a presto najdes ve schrance listek, ze te nezastihli, ze to je vina posty? vubec. :) adresati neotviraj, neda se na ne dozvonit, pritom jsou doma, proste neotviraj schvalne a pak si stezujou. :)
    [ POZITRON @ Posta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek? ]
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POZITRON: vyděržaj pianer!

    Upozornění – zásilky z Číny - 2018 - Česká pošta
    https://www.ceskaposta.cz/-/upozorneni-zasilky-z-ciny
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    myslite, ze je jeste sance na balicek z ciny, co je v rukach cesky posty od 23.10.? nebo to uz moc dlouho? treba v prubehu ledna by to jeste mohlo prijit? jestli uz ho muzu brat jako ztracenej nebo ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam