• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SKUTRJOHNY: Na jare mi prisla z USA LP deska a ano, bezelo to velmi podobne, mel jsem ji doma az vice nez mesic po vydani.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EMIS: To jsou Malešice, tam je to vždycky pomalý. Jediný, co tam jde rychle, je hromadný podání, ale jinak je to rychlost vpravdě ledovcová.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    EMIS: týden je naprosto normální čas, nemají KPI tak na to moc nepospíchají, nechcou se spotit
    EMIS
    EMIS --- ---
    Ahoj, musel jsem objedat pres postu, prijde mi ze pres 120 to proslo, ale jinak uz dlouho nic.
    Je to normalni, ze doprava k dodaci poste trva tak dlouho?

    posledni update:
    11.10.2020 Přeprava zásilky k dodací poště.
    11.10.2020 Zásilka vypravena z třídícího centra. 22200 SPU Praha 022
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    PISKVOR: Sazecska je moc blizko k metru, tam bude prece smelina s pozemkama
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jen o 20km dál koukám

    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    PISKVOR: ale stavi tam 183 :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Druhé třídy dokonce, teď na tu mapu koukám, že I/2 začíná až v Říčanech, mea culpa.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DOBYTEK: Jestlis někdy byl za Průmyslovou, jistě víš, že to tam funguje velmi podobně. Kilometry a kilometry brownfieldů, postapokalyptická pustina mezi městským okruhem a silnicí I. třídy.
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    PISKVOR: haha, to jsou fakt vtipalci, ale zase taky to mohli soupnout na letiste, kde bez auta nechodis kilometry, protoze tam nic nejezdi
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Upřímně řečeno, netuším, proč ne do Sazečský, tam by na to kapacita byla...ale to je asi taky nějaké poštové špecifikum.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: Velmi poštovní. Měli jste to moc ve městě, to se vám zatrhne: v pustině budem!

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Vyměňovací pošta Praha 120 bude sídlit na nové adrese. Začátkem roku se stěhuje z ulice Plzeňská 290/139 na adresu: K Hrušovu 293, Praha 10 – Štěrboholy. A to spolu s Detašovaným oddělením 23 celní – poštovní styk Celního úřadu Praha – Ruzyně
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SKUTRJOHNY: USPS v jaro/léto tři měsíce žádná míra
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    SKUTRJOHNY: nechával jsem minulé úterý posílat FedExem a dorazilo v pondělí, ikdyž psali až tuhle středu. US-mail + Česká pošta šla posledně (v červenci) cca měsíc a ještě jsem si to musel vyzvednout na 120 =/
    GOR
    GOR --- ---
    SKUTRJOHNY: Hele, jestli te to uklidni - firemni dopisy nam chodily do Polska 2-3 dny. Ted je to spis 7-8, podle trackingu se to na dlouho vali na Ruzyni nebo na Okeciu. Ale vzhledem k tomu, ze je to intra-EU a jen dokumenty, neni duvod valeni na celnici, takze to spis ceka na volny letadlo...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    RATTKIN: Aha, to mi nějak uniklo, ale klidně bych tomu věřil... :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NEVILL: ne to byl jinej průser. bylo to kolem Vánoc, ten rok co začala pošta 120 řešit čínské zásilky pro další země, prý.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Desítky nedoručených zásilek České pošty se válely na zemi - tn.cz
    https://tn.nova.cz/clanek/desitky-nedorucenych-zasilek-ceske-posty-se-valely-na-zemi.html

    Nebylo to tohle?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    E2E4: řešili jsme to tady. na googlu nemůžu nic najít.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam