• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MUI: Pokud správně popíší obálku s IOSS :( Už mám takhle jednu reklamaci s poštou, bo se mi nechce dávat jim 150Kč za "službu" ke dph ve výši 40Kč, kde už je daň zaplacená…
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Dá se koupit na ebay z amerického bazaru?
    Nevím jestli z nich dostanu to číslo pro ecep.
    Když má Pošta moji plnou moc, tak to budou clít oni, ale když ji odvolám a ecep nezvládnu, tak zásilku nedostanu?
    DPH při nákupu mobilu je asi jisté?
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    Tak dneska dorazil balik kterej podle stitku letel do prahy z Ameriky 26.12. :D nejlepsi je ze prosel celnici bez toho aniz by posta nebo celnici neco chteli a proste se s tim postak zjevil dneska pred barakem s nutnosti doplatit nakou castku… a plnou moc posta ode me nema, vzdycky sem si to jezdil na 120 vyridit osobne :D
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    TOOMIX: a kolik pošťáků se předtím ztratilo po nedoručení balíčku do tvých rukou? (účtenky z betonárky dohledávat nemusíš ;) )
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dneska mám na poštu pochvalu - včera dopoledne odeslán balík do ruky z Mladé Boleslavi a dneska ve 14:30 mi ho doručili domů
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    vita jak poznate, ze Balikovnu provozuje ceska posta? dovezou vam balik pozdeji nez slibili a jinam nez jste objednali :D
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    NAVARA: no oni maj od pulky prosince stopku. ale kdyz fungujou tak z Indonésie před dveře za osm dní i s proclením.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BRKODLAK: To mi teď přehodilo balík na Švýcarksou poštu (asendia) a mám po žížalkách :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    soucitim s vama, zlaty upsko.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    QUIP: Viz muj serial nize. Ted tam lezej i cokolady od babicky
    QUIP
    QUIP --- ---
    FEFERONIE: No jo, ale tohle je zasilka, ke ktere ja ani nic nedokladal a dokladat nebudu. Ta je z AliExpressu a mela projit proclenim v jinem clenskem state EU (poplatky uhrazeny rovnou na AliExpressu). A stejne to mesic lezi na poste.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    QUIP: Stastlivce. Muj obraz lezi na poste od 30.12. O papiry si rekli az minuly tyden po osobni navsteve. Od te doby nic.
    QUIP
    QUIP --- ---
    BORAG: Nic si z toho nedelej, respektive zachovej klid. Ja si v prosinci objednal z ciny balicek knoflikovych baterek za par dolaru. Odeslano 20.12., na letisti v CR to bylo 31.12. posta 120 to ale prevzala az 18.1. kde to bez zmeny lezelo do 3.2. - zahajili celni rizeni, ktere trvalo az do vcera 7.2. - ukonceni celniho rizeni. Ale zatim balicek nemam, to bude asi jeste nejaky tyden trvat.
    BORAG
    BORAG --- ---
    BORAG: takže dalších 5 dní a žádný viditelný posun. Včera jsem tedy poslal e-mail, zda-li mají všechny dokumenty, o které mě již několikrát žádali a já je již několikrát poskytl a prý je vše OK (došla odpověď). Paní mi napsala, že podá na zásilku celní prohlášení. A zatím stále nic. Je to smutné, když zásilka cestuje 8 dní přes půlku planety, a pak kvasí 30 dní na celnici.
    TOM
    TOM --- ---
    Rakušan odvolal politiky a ministerské úředníky z dozorčí rady České pošty. Kritizoval trafiky — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3439198-rakusan-odvolal-politiky-a-ministerske-uredniky-z-dozorci-rady-ceske-posty-kritizoval
    BORAG
    BORAG --- ---
    zrovna byla na ČT24 reportáž (v rámci hlavního zpravodajství) o zpožděních v doručování zásilek. ČP prý ještě nyní doručuje zásilky, které měly dorazit do Vánoc... Ale dost se tam prsili, že za pár týdnů by se to mělo zlepšit (nabírají nové lidi a tak). To se jen člověk diví, že je to nenapadlo udělat s předstihem, než se všechno začalo clít/danit.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEVILL: Jo, dával jsem tam feedback na nemožnost platit kartou při objednání svozu balíku (což byla nesprávná informace na webovkách a měl to dostat tým okolo webovek) - a dostalu se to až k tomu mému, který se tomu divil, bo terminál normálně vozí…
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NAVARA: A čte tam u nich vůbec někdo ta negativní hodnocení balíku?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    FEFERONIE: Váš námět předáváme reportérům pořadu "Černé ovce" k dalšímu zpracování. V případě jeho možného využití Vás kolegové budou v dohledné době kontaktovat a domluvíte si podrobnosti. V opačném případě věříme, že České televizi zachováte svou přízeň.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam