• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    Sdílení zkuseností, postupů, rad, a nebo frustrace z komunikace s prislusnymi urady.
  • ŽÁDOST o elektronické oznámení o příchodu zásilek z ciziny - Stáhnout -urychlení procesu doručení zásilky o další kousek. Podepsat, oskenovat a poslat na email sklad.praha120@cpost.cz nebo na adresu na adresu Pošty Praha 120
    Pokud vám pošta vyměřila neoprávněně 180 kč, můžete podat elektronicky stížnost na ČOI ZDE. ČOI zas má ze zákona povinnost se tím zabývat.Podrobnosti viz nástěnka
  • rozbalit záhlaví
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    TOOMIX: a kolik pošťáků se předtím ztratilo po nedoručení balíčku do tvých rukou? (účtenky z betonárky dohledávat nemusíš ;) )
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dneska mám na poštu pochvalu - včera dopoledne odeslán balík do ruky z Mladé Boleslavi a dneska ve 14:30 mi ho doručili domů
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    vita jak poznate, ze Balikovnu provozuje ceska posta? dovezou vam balik pozdeji nez slibili a jinam nez jste objednali :D
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    NAVARA: no oni maj od pulky prosince stopku. ale kdyz fungujou tak z Indonésie před dveře za osm dní i s proclením.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BRKODLAK: To mi teď přehodilo balík na Švýcarksou poštu (asendia) a mám po žížalkách :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    soucitim s vama, zlaty upsko.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    QUIP: Viz muj serial nize. Ted tam lezej i cokolady od babicky
    QUIP
    QUIP --- ---
    FEFERONIE: No jo, ale tohle je zasilka, ke ktere ja ani nic nedokladal a dokladat nebudu. Ta je z AliExpressu a mela projit proclenim v jinem clenskem state EU (poplatky uhrazeny rovnou na AliExpressu). A stejne to mesic lezi na poste.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    QUIP: Stastlivce. Muj obraz lezi na poste od 30.12. O papiry si rekli az minuly tyden po osobni navsteve. Od te doby nic.
    QUIP
    QUIP --- ---
    BORAG: Nic si z toho nedelej, respektive zachovej klid. Ja si v prosinci objednal z ciny balicek knoflikovych baterek za par dolaru. Odeslano 20.12., na letisti v CR to bylo 31.12. posta 120 to ale prevzala az 18.1. kde to bez zmeny lezelo do 3.2. - zahajili celni rizeni, ktere trvalo az do vcera 7.2. - ukonceni celniho rizeni. Ale zatim balicek nemam, to bude asi jeste nejaky tyden trvat.
    BORAG
    BORAG --- ---
    BORAG: takže dalších 5 dní a žádný viditelný posun. Včera jsem tedy poslal e-mail, zda-li mají všechny dokumenty, o které mě již několikrát žádali a já je již několikrát poskytl a prý je vše OK (došla odpověď). Paní mi napsala, že podá na zásilku celní prohlášení. A zatím stále nic. Je to smutné, když zásilka cestuje 8 dní přes půlku planety, a pak kvasí 30 dní na celnici.
    TOM
    TOM --- ---
    Rakušan odvolal politiky a ministerské úředníky z dozorčí rady České pošty. Kritizoval trafiky — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3439198-rakusan-odvolal-politiky-a-ministerske-uredniky-z-dozorci-rady-ceske-posty-kritizoval
    BORAG
    BORAG --- ---
    zrovna byla na ČT24 reportáž (v rámci hlavního zpravodajství) o zpožděních v doručování zásilek. ČP prý ještě nyní doručuje zásilky, které měly dorazit do Vánoc... Ale dost se tam prsili, že za pár týdnů by se to mělo zlepšit (nabírají nové lidi a tak). To se jen člověk diví, že je to nenapadlo udělat s předstihem, než se všechno začalo clít/danit.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEVILL: Jo, dával jsem tam feedback na nemožnost platit kartou při objednání svozu balíku (což byla nesprávná informace na webovkách a měl to dostat tým okolo webovek) - a dostalu se to až k tomu mému, který se tomu divil, bo terminál normálně vozí…
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NAVARA: A čte tam u nich vůbec někdo ta negativní hodnocení balíku?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    FEFERONIE: Váš námět předáváme reportérům pořadu "Černé ovce" k dalšímu zpracování. V případě jeho možného využití Vás kolegové budou v dohledné době kontaktovat a domluvíte si podrobnosti. V opačném případě věříme, že České televizi zachováte svou přízeň.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MAJKA: Stížnost + další v případě, že ti něco nedoveze + negativní hodnocení u toho balíku
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    FEFERONIE: jo!!!!!
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    Jo, vono to sem asi nepatří úplně, co. Se omlouvám, jdu si vylejt srdíčko vedle :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    Tak já dneska s poštou fakt paráda. Pošťák to doručuje na silnici před barák, pak lidem zavolá a až když vidí, že jdou, tak vyleze z auta a jde hledat zdlouhavě zásilku. Já doma batole, že jo, umírám strachy na co se mezitím stihne napíchnout...

    a tak jsem ho dneska poprosila, že se bojím o dítě, a on mě maximálně zjebal, začal na mě ječet, pak se sebral že odjíždí a bude to na poště a nakonec mi to teda zpruzele našel, vrazil mi to, prásk dveřma vší silou a jel. Tak jsem mu ještě napsala SMS, že dneska to už trochu přestřelil a on mi na to odepsal, že příště mi nepoveze nic a dá to rovnou na poštu.

    Tak jsem napsala ofiko stížnost na poštu, ale říkám si, jestli třeba fakt může mi přestat doručovat zásilky? A co jako nadělám.

    No paráda, Česká pošta je prostě neuvěřitelná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam