• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REK11Kombinované/dálkové studium na VŠ
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Zdravím, studoval někdo někde dálkově, nazvu to obecně, daně a účetnictví? Nejde mi o konkrétní zaměření, ale jen přemýšlím, že bych při zaměstnání začal studovat
    REK11
    REK11 --- ---
    KLARISA: šla jsi na Unicorn? Tedy doufám, že jsi žena...
    CORDELL
    CORDELL --- ---
    ZZGERO: prave tak to pusobi, jelikoz ten Unicorn, jako punc ze je to placeny :)
    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    CORDELL: nemuzu srovnat, v Plzni sem nestudoval, ale muzu srovnat s FELem. UCL je urcite tezka skola a programovat te tam fakt naucej (nebo se sam vyhodis). Uspenost v obotu IT+ICT - nic moc, zhruba pod 10% lidi, co se na to prihlasi tenhle obor dodela. Skola nezverejnuje vysledky jednotlivych oboru, ale zverejnuje prumer - takova trosku manipulace se statistikou - pokud se clovek prihlasi na IT a v prubehu studia prejde na ECO obor (cista ekonomie) a ECO dodela, tak se to nebere jako fail, ale jako uspech, protoze to prece dodelal, ze... :)

    znam jednoho kluka, co ma z ty Plzne magistra a programovat rozhodne neumi... :D

    Osobne bych UCL doporucil, ale je to tezka skola - rozhodne to neni tak, ze to je soukroma a ze to daj kazdymu...jak to na hodne soukromych vysokych skolach v CR chodi - UJAK, Bankovni institut atd..
    CORDELL
    CORDELL --- ---
    ZZGERO: Jaka je to kvalita, takoveho studia? vs treba skola zde

    Fakulta aplikovaných věd Západočeské univerzity – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/...Fakulta_aplikovan%C3%BDch_v%C4%9Bd_Z%C3%A1pado%C4%8Desk%C3%A9_univerzity

    Pokud nekdo chce ciste umet poradne programovat.

    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    KLARISA: na UC jsem ted v srpnu dodelal ten jejich obor ICT - kombi - coz je v podstate to same, co to IT (rozdil 3 predmety). Kazdopadne znam celou partu lidi, co to IT tam studuji. co chces vedet? klidne SZ
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KLARISA: bejvávalo :)
    KLARISA
    KLARISA --- ---
    Nestudujete někdo na Unicorn kombinovaně Informační technologie?
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    HEAD4: Kdyz jsem chtela dalkove studovat ja (2014), tvarili se, ze obor oteviraj zpravidla jednou za 2 roky, ale imo ty obory tam dalkove studovat lze jen ciste teoreticky.
    Zatim jsem dalkovyho absolventa FBMI nepotkala.
    HEAD4
    HEAD4 --- ---
    Přihlásil jsem se na FBMI na Kladno obor Biomedicínská informatika - kombi.
    Byl jsem jen jeden ze čtyř a tak se zatím obor neotevřel. Aby se otevřel, bude se muset přihlásit cca 20 lidí ve druhém kole v září.
    Poraďte, kde bych mohl sehnat minimálně 16 spolustudentů na obor se zaměřením biologie - fyzika ?
    :)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    POZITRON: no dnem zápisu platíš, ikdybys neudělala jedinou zkoušku :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KETHAMINA: minulej tejden, ale splatnost je až v březnu, asi kdyby mi nevyšlo zkouškový a rozmyslela bych si to. :) asi jo, asi když je to první nmgr., tak máš zas ty tři roky. myslela jsem, že si děláš k mgr. další mgr.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    POZITRON: mě zatím nikdo nic nenapsal. Já mám jenom Bc. a zaplacený celý nadstandartně dlouhý studium. takže doufám,že nic nepřijde a mám 3 roky na Mgr. zdarma :) uvidíme. Do června nic není jistý :) Kdy ti to přišlo?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KETHAMINA: tak co, vymerili ti neco? ja musim zaplatit dle predpokladu jen tech 2 500 rocne, protoze jsem nenazrana a chci dalsi titul, i kdyz uz jeden mam, takze mam radost, ze usetrim.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KETHAMINA: Nevim jak na ukacku, ale na hnojarne se uspesnym absolvovanim ty hrichy z minulosti mazou, takze za delsi nebudu platit nic, budu platit jen za dalsi a to jsou drobaky (cca 3000 za rok). Mozna ze uk to ma taky, tezko rict...
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    POZITRON: jak to nakonec je?
    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    ahoj, je tady nekdo kdo studovatl dalkove/kombinovane Unicorn College ? Mel bych par dotazu. Kdyztak posta. diky!
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    dobre, pokusim se teda jeste vic polopaticky...

    1) mam zdarne ukoncene mgr. studium oboru A (absolvovala jsem ho zdarne)
    2) krom toho jsem 1 semestr chodila na obor B a studium ukoncila (nedostudovala)
    3) dale jsem 6 semestru chodila na obor C, kde jsem studium opet ukoncila (nedostudovala)

    dle bodu 2) a 3) se se mnou tahne celkem 7 (6+1) semestru neuspesnych studii.

    narok na studium zdarma ma student na nmgr. oboru, ktery trva 4 semestry, 4+2, cili celkem 6. ja jsem vyplejtvala 7 (zdarne absolvovane studium z bodu 1) se nepocita) -> 1 semestr jsem jiz v minusu -> jakmile nastoupim kamkoli na nmgr. studium, uz nemam narok studovat zdarma ani jeden semestr -> budu platit poplatek za delsi studium.

    uz je to ted jasny, nebo to mam zkusit jeste nakreslit treba? :)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    POZITRON: eh, tak se zeptej na danym studijnim, ted uz vubec nechapu, co mas na mysli.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    EDNA_JEDNA: eh? "logicky zatim jen za dalsi" asi tezko, kdyz jsem uz ted 1 semestr v minusu (na nmgr. mas zdarma narok na 6 semestru studia a 7-6=1). asi jsem to napsala malo srozumitelne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam