• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REK11Kombinované/dálkové studium na VŠ
    Pro nyxáky, kteří studují dálkově vysokou školu. Často už nám dávno není náct, ale snažíme si prohánět závity mozkové .-)))

    Všechna OT budu po jednom upozornění mazat.

    Prudit si choďte do nějaké vlastní místnosti.

    Je to diskuze! Ne žádnej klub, který má za úkol terorizovat nebo buzerovat přispívající, to je základní pravidlo! Kdo ho poruší, má smůlu...
    rozbalit záhlaví
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    REK11: mám spolužáky, kteří už od prváku šetřili, protože věděli, že minimálně rok přetáhnou:)))
    REK11
    REK11 --- ---
    NINE_OF_NINE: nene,ale to čeká mě,jeslti mi neuznají roky studia,což mi ted hrozí a já s hruzou čekám,co bude dal :-(
    REK11
    REK11 --- ---
    TYKVE: kombinovaneho studia se to puvodně dotykat nemělo,tak snad ne
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    REK11: Jo takhle, ja spatne pochopil zadani. Myslel jsem ze jde o prekroceni delky studia. Pak mas samozrejme pravdu.
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    REK11: no, ona nám to vláda za chvíli zpoplatní všem, ne?:)))
    REK11
    REK11 --- ---
    TYKVE: nene ptala jsi se na ukončené studium :-)) tak na to odpovídám.To o čem ty mluvíš není další ale paralelní neboli souběžné studium a tam je to taky trochu jinak
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    REK11: no, já tomu nerozumím, myslela jsem, že za další "paralelní studium" se neplatí - pokud ho ovšem studuju "úspěšně". ale když si jakože odstuduju svých 5-6 let magisterského studia - na které mám nárok, tak pak už mám smůlu. pokud to tak není, tak tím lééépee.
    REK11
    REK11 --- ---
    NINE_OF_NINE: a vy to mate dost podobne,protoze to neni poplatek za prekroceni doby studia,ale za DALSI studium a to vy mate stejne,dle lege artis
    http://www.uhk.cz/cs-cz/o-univerzite/uredni-deska/povinne-zverejnovane-informace/Documents/17%20-%20zm%C4%9Bna%20rektorsk%C3%A9ho%20v%C3%BDnosu%202%20z%20roku%202010%20(poplatky%20spojen%C3%A9%20se%20studiem).pdf

    takze bych vazila slova byt tebou :-))
    REK11
    REK11 --- ---
    NINE_OF_NINE: tak to zas nesouhlasím já ČZU v Praze - tak u nas je za prekroceni doby studia 12000 za semestr a 2900 za dalsi studium-s tim,ze to jsou maxima .-))
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    REK11: No s tou malou castkou bych vazil slova. Napr. na UHK ( www.uhk.cz ) je to 14 750 - 41 300 Kc za semestr. Vetsinou plati ze nizsi jsou u mensich univerzit a naopak.
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    REK11: aha, tak to je docela dobrý:)
    REK11
    REK11 --- ---
    TYKVE: je to bráno jako další studium ne jako překročení doby studia,někde se platí něco směšného,jinde vůbec-tedy pokud mluvíme o státní škole
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    ahoj, nevíte, jak to dneska je? když vystuduju magisterský pětiletý, a pak se ještě přihlásím někam na bakaláře, tak platím? nebo se to bere jako jinej "program" a mám na to nárok.
    HELMETGIRL
    HELMETGIRL --- ---
    Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenost s magisterským studiem na FSV-UK, katedra Sociologie, ideálně obor Veřejná a soc. politika? Zajímala by mě hlavně náročnost a byrokratické záležitosti.
    REK11
    REK11 --- ---
    HANELA:
    ad nechci rejpat: Já jsem zas alergická, když někdo jde rejpat a použije tyhle dvě slova, takže kdybys nechtěla, tak nerejpeš, což teď vlastně děláš a chceš:-o a to mi teda vadí u všech, nejen u vysokoškoláků. Pokud máš problém s pravopisem, tak adresuj a nejlepe do pošty a neotravuj s tím tady.

    Jinak neprud nebo bude zle. Navíc je to OT, takže příště bez milosti mažu
    HANELA
    HANELA --- ---
    nechci rejpat, ale narazila jsem tady několikrát na hrubku...mi místo my.
    jsem na tyhle chyby dost alergická, hlavně u vysokoškoláků :-(((((
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CMLKA: a nebo to CŽV jde použít ještě jedním způsobem - mě vyrazili po čtvrťáku kvůli jedné neudělané zkoušce ze třeťáku, tak jsem si v tom následujícím roce tu zkoušku dodělala na CŽV, dala novou přihlášku a protože en-block ročníky u nás uznávat šlo (narozdíl od samostatných předmětů, které se uznávaly jen za 2 a lepší), tak jsem požádala o uznání a nastoupila zase hezky do čtvrťáku (zkombinovaného s páťákem, protože ze čtvrťáku jsem měla taky skoro všechno hotové...)
    REK11
    REK11 --- ---
    CMLKA: ano ve sve podstate je to tak :-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CHIMERA: za zajmeno "ty" si dosad "clovek" nebylo to mysleno osobne, ostatne vim, ze jsi holka...
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    CMLKA no to se netýká mě, já ty lidi učím :))
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CHIMERA: jo aha...takze vlastne jakoby platis za to, ze si neudelal prijimacky...nebo jinak jsi ve skole vlastne nad ramec studentu, takze logicky za tebe asi ani stat nic neplati...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam