• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REK11Kombinované/dálkové studium na VŠ
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SPARKLE: po tom absolvovanym roce jsi studium ukoncila, chapu to spravne? pokud jo, tak ted budes mit na bakalare presne jak pises 4 roky minus jeden vyplejtvanej, takze 3 roky. a pokud nastoupis na 2 skoly zaroven, tak dokud jednu z nich radne nedostudujes, nebudes platit nic. ale vzhledem k tomu, ze mas jen tri roky, tak je asi hodlas dokoncit obe za 3 roky a neprodluzovat. kdyz bys dejme tomu jednu dodelala rychleji, treba za 2,5 roku a druhou za 3, tak ten jeden semestr budes platit za "dalsi" studium a to bejva obvykle par korun, treba 2 tisice nebo podobne.
    SPARKLE
    SPARKLE --- ---
    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak je to s placením na vš.
    Jsem přijata na 2 školy (kombinovaně) a chci nastoupit na obě... 1 rok na vš jsem absolvovala a nedodělala, tudíž mám teď standardní 3roky na to, abych udělala bc., je to tak?
    Když bych nastoupila na dvě vš, tak nic neplatím - platím jen v případě, že bych např. jednu přetahovala o půl roku -> zaplatím ten půlrok, je to tak? Když bych začala studovat 2 školy a jednu třeba za rok pustila a pokračovala jen v té druhé, tak bych něco platila?

    Doufám, že mě nevynesete v zubech, ale nic moc o tom nevím, tak se raději ptám zkušenějších. :)
    DLABAK
    DLABAK --- ---
    EUCHENIE: Chtěl jsem to kdysi (pro sebe) taky, a dozvěděl se od příslušný studijní referentky, že žáci do tý matriky nikudy nahlídnout nemůžou. Že jen přes ní, nebo jiné, podobně loginem obdařené, šťastlivce.
    REK11
    REK11 --- ---
    EUCHENIE: podle me asi jediny zpusob je studijni oddeleni, nic jineho me nenapada
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    pls kde zjistím délku studia, co už jsem vyčerpala, resp. kolik mi zbývá aniž bych musela platit? dvě školy jsem nedodělala, 2 jo, tak nevim.))
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    REK11: supr , děkuji moc....já jen jestli ta myšlenka má nějaký smysl :-)
    REK11
    REK11 --- ---
    BOUCNER: da, individualem, ale o ten se zada v zari
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    víte někdo, jestli se na na čzu dá nacpat druhý a třetí ročník dohromady? Ukončit prostě bakaláře dřív?
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    Až o 10 000 korun si můžete snížit daňový základ, jestliže jste absolvovali zkoušky "ověřující výsledky dalšího vzdělávání". V praxi jde hlavně o zvyšování kvalifikace.

    tyka se tohle i dalkoveho studia na vs? Uplatnujete to nekdo?
    VHATP
    VHATP --- ---
    KUURA: Lesní.
    KUURA
    KUURA --- ---
    Ahoj je tady nekdo kdo studuje dřevařské inženýrství na čzu??? dálkově???
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    CH_IN_A: no vidis, pro me je prednaska po 17 celkem pozehnani;)

    Kazdopadne jsem ted na rodicovske dovolene z full time jobu, na vedlejsak freelance a rodice uz nezivi a nesati - sedivi a plesati
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    ADAMJ: nejepsi je, kdyz te jeste zivi rodice :)
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    Nejlepsi je u skoly bejt na volny noze. Full-time job je dost nanic.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    EDNA_JEDNA: jestli chodis do prace, tak te ceka pekna pakarna. Neznam vetsi vopruz, nez prednasky po 17h - teda za predpokladu, ze jsi ve skole od rana :)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    EDNA_JEDNA: tak jsem byla na studijnim a individualni stud. plan je vicemene o tom, ze si vyberu nejzasadnejsi predmety a pojedu na co nejmin kreditu.
    Ted mam zapsany vsechno a vychazi to na ut-st-ctvrtek celej den, kazdej zhruba od 10 - 20.
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    ADAMJ: Noooohooo, to si v zari hodlam jako cerstva cvut biatch overit;) nejaky tipy od ostrilenejch veteranu?
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    Na kombinovany/dalkovy studium se vybodnete. Full time jde i pri praci :) A pokud jste nestihli prihlasky, nas dekan (CVUT FEL) vypsal doplnujici kolo. Prijimame prihlasky do konce srpna.
    Mimořádný termín přijímacího řízení do bakalářských studijních programů EEM, KME, STM a OES
    http://www.fel.cvut.cz/aktuality/mimoradne-prijeti.html
    GNURET
    GNURET --- ---
    Ahoj / Dobrý den,

    blíží čas odevzdání mojí diplomky a proto bych nyní potřebovala vaši pomoc.
    Moc Vás prosím o vyplnění dotazníku, který naleznete zde:

    Diskriminace zaměstnanců 50+ | Vyplňto.cz - řešení i pro Váš internetový průzkum
    http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/diskriminace-zamestnancu-50/

    Dotazník mohou vyplnit všichni bez rozdílu věku, každý názor mě zajímá a budu za něj ráda!!!
    Nebojte se, dotazník je zcela anonymní a jeho vyplnění zabere max. 5minut. Jeho vyplněním mi velmi pomůžete.


    Přeji krásný den a děkuji Tereza.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---

    pro mimopražské studenty možnost zájezdu a exkurze
    Exkurze do centra PALS | ELI – extreme light infrastructure – european project
    http://www.eli-beams.eu/cs/eli-events/exkurze-do-centra-pals/

    může to být i pražský student, ale nebude možnost hrazení jízdného
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam