• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REK11Kombinované/dálkové studium na VŠ
    Pro nyxáky, kteří studují dálkově vysokou školu. Často už nám dávno není náct, ale snažíme si prohánět závity mozkové .-)))

    Všechna OT budu po jednom upozornění mazat.

    Prudit si choďte do nějaké vlastní místnosti.

    Je to diskuze! Ne žádnej klub, který má za úkol terorizovat nebo buzerovat přispívající, to je základní pravidlo! Kdo ho poruší, má smůlu...
    rozbalit záhlaví
    SPARKLE
    SPARKLE --- ---
    POZITRON: děkuju ti moc za odpověď! nakonec jsem došla k prozření a rozhodla jsem se, takže to nebudu hrotit. :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SPARKLE: po tom absolvovanym roce jsi studium ukoncila, chapu to spravne? pokud jo, tak ted budes mit na bakalare presne jak pises 4 roky minus jeden vyplejtvanej, takze 3 roky. a pokud nastoupis na 2 skoly zaroven, tak dokud jednu z nich radne nedostudujes, nebudes platit nic. ale vzhledem k tomu, ze mas jen tri roky, tak je asi hodlas dokoncit obe za 3 roky a neprodluzovat. kdyz bys dejme tomu jednu dodelala rychleji, treba za 2,5 roku a druhou za 3, tak ten jeden semestr budes platit za "dalsi" studium a to bejva obvykle par korun, treba 2 tisice nebo podobne.
    SPARKLE
    SPARKLE --- ---
    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak je to s placením na vš.
    Jsem přijata na 2 školy (kombinovaně) a chci nastoupit na obě... 1 rok na vš jsem absolvovala a nedodělala, tudíž mám teď standardní 3roky na to, abych udělala bc., je to tak?
    Když bych nastoupila na dvě vš, tak nic neplatím - platím jen v případě, že bych např. jednu přetahovala o půl roku -> zaplatím ten půlrok, je to tak? Když bych začala studovat 2 školy a jednu třeba za rok pustila a pokračovala jen v té druhé, tak bych něco platila?

    Doufám, že mě nevynesete v zubech, ale nic moc o tom nevím, tak se raději ptám zkušenějších. :)
    DLABAK
    DLABAK --- ---
    EUCHENIE: Chtěl jsem to kdysi (pro sebe) taky, a dozvěděl se od příslušný studijní referentky, že žáci do tý matriky nikudy nahlídnout nemůžou. Že jen přes ní, nebo jiné, podobně loginem obdařené, šťastlivce.
    REK11
    REK11 --- ---
    EUCHENIE: podle me asi jediny zpusob je studijni oddeleni, nic jineho me nenapada
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    pls kde zjistím délku studia, co už jsem vyčerpala, resp. kolik mi zbývá aniž bych musela platit? dvě školy jsem nedodělala, 2 jo, tak nevim.))
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    REK11: supr , děkuji moc....já jen jestli ta myšlenka má nějaký smysl :-)
    REK11
    REK11 --- ---
    BOUCNER: da, individualem, ale o ten se zada v zari
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    víte někdo, jestli se na na čzu dá nacpat druhý a třetí ročník dohromady? Ukončit prostě bakaláře dřív?
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    Až o 10 000 korun si můžete snížit daňový základ, jestliže jste absolvovali zkoušky "ověřující výsledky dalšího vzdělávání". V praxi jde hlavně o zvyšování kvalifikace.

    tyka se tohle i dalkoveho studia na vs? Uplatnujete to nekdo?
    VHATP
    VHATP --- ---
    KUURA: Lesní.
    KUURA
    KUURA --- ---
    Ahoj je tady nekdo kdo studuje dřevařské inženýrství na čzu??? dálkově???
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    CH_IN_A: no vidis, pro me je prednaska po 17 celkem pozehnani;)

    Kazdopadne jsem ted na rodicovske dovolene z full time jobu, na vedlejsak freelance a rodice uz nezivi a nesati - sedivi a plesati
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    ADAMJ: nejepsi je, kdyz te jeste zivi rodice :)
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    Nejlepsi je u skoly bejt na volny noze. Full-time job je dost nanic.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    EDNA_JEDNA: jestli chodis do prace, tak te ceka pekna pakarna. Neznam vetsi vopruz, nez prednasky po 17h - teda za predpokladu, ze jsi ve skole od rana :)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    EDNA_JEDNA: tak jsem byla na studijnim a individualni stud. plan je vicemene o tom, ze si vyberu nejzasadnejsi predmety a pojedu na co nejmin kreditu.
    Ted mam zapsany vsechno a vychazi to na ut-st-ctvrtek celej den, kazdej zhruba od 10 - 20.
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    ADAMJ: Noooohooo, to si v zari hodlam jako cerstva cvut biatch overit;) nejaky tipy od ostrilenejch veteranu?
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    Na kombinovany/dalkovy studium se vybodnete. Full time jde i pri praci :) A pokud jste nestihli prihlasky, nas dekan (CVUT FEL) vypsal doplnujici kolo. Prijimame prihlasky do konce srpna.
    Mimořádný termín přijímacího řízení do bakalářských studijních programů EEM, KME, STM a OES
    http://www.fel.cvut.cz/aktuality/mimoradne-prijeti.html
    GNURET
    GNURET --- ---
    Ahoj / Dobrý den,

    blíží čas odevzdání mojí diplomky a proto bych nyní potřebovala vaši pomoc.
    Moc Vás prosím o vyplnění dotazníku, který naleznete zde:

    Diskriminace zaměstnanců 50+ | Vyplňto.cz - řešení i pro Váš internetový průzkum
    http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/diskriminace-zamestnancu-50/

    Dotazník mohou vyplnit všichni bez rozdílu věku, každý názor mě zajímá a budu za něj ráda!!!
    Nebojte se, dotazník je zcela anonymní a jeho vyplnění zabere max. 5minut. Jeho vyplněním mi velmi pomůžete.


    Přeji krásný den a děkuji Tereza.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---

    pro mimopražské studenty možnost zájezdu a exkurze
    Exkurze do centra PALS | ELI – extreme light infrastructure – european project
    http://www.eli-beams.eu/cs/eli-events/exkurze-do-centra-pals/

    může to být i pražský student, ale nebude možnost hrazení jízdného
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam