• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    THERESSE
    THERESSE --- ---
    tyhle diskuze me tady fakt baví :DD
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    JAHRIDER: neni to tak davno (pred 14dny-3tydny cca), co mi cvanda volal a domluvil se se mnou na necem, o cem ty nemas ani paru... jeste pred pul rokem se moc nestaral o napravu a reseni dluhu - ted tvrdi opak a ja mu tu sanci dam - mas s tim problem? o nasi domluve nevis nic, takze chapu, ze se zas chces zviditelnit... stejne jako z prispevky na wkc a na fb (i kdyz jak rikas nemas s tim nic spolecneho - tak co se furt chlubis?)

    pokud se tak ted nestane, pojedu po nem jak po uzenym a nejen ja... navic on to dobre vi...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    BICA: uklidni se, uz driv jsem to po tobe chtel, nemels zajem.

    zadny fan klub :D sem mate psat jak vas kdo podelal a uz ne to rozebirat po celym nyxu. tak muzes zacit.
    BICA
    BICA --- ---
    Pičus Jahrider, co mi dluží 14500 tu má fankclub? ..spíš než to mě i po té době překvapuje, že kolem sebe má lidi, který mi do očí řekli, že dělá poděly, ale jedou s nim dál.. to sou taky kvítka..

    Každopádně - jakákoli debata tady nemá konkrétní význam. Každej z nás má přístup na nejeden web - pojďme tu sjednotit sílu, sepsat jeho poděli, oslovit i další lidi a pověsit to na weby.. Mám je docela dobře natagovaný, takže to vyskočí na první straně každopádně. Já na něj podal trestní oznámení, teď bychom měli ochránit ostatní.

    Nějaký návrhy kam to sepsat?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    JAHRIDER: porad slibujes, ze uz jsem nepudes a furt te tady vidim ))))
    se pak nediv, ze ti nikdo neveri, vsak nedokazes ani dodrzet slovo o navsteve jednoho roomu ))))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    STUART: presne tak, googluj pyco! )))
    STUART
    STUART --- ---
    JAHRIDER:
    Tyhle údaje jsou veřejně dostupné, může si je najít každý (mně to trvalo cca. 2 minuty), nevidím problém v tom, že jsem je repostnul i sem. Stejným způsobem můžeš zjistit i moje osobní údaje, jestli chceš. Ale tipuju, že internetovej rejpal jako já, je ti absolutně u prdele.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    INDIAN: Ayo woe ;) Hele ja co ted pokazdy videl videa a fotky z tech dnb akci z Millenia z Tabora, tak to prislo naopak v Tabore hodne dobre rozjety!
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MENURAK: tabor je stejnak celej zkazenej a pokud tam 26.8. nebudou minimalne na gramci tocit hovna a delat z nich hrnecky, tak bude uplne jedno kdo tam hral, pac to mistnim opilcum splyne s ostatnima vecirkama

    snad jen à propos d'envy a kdyz vidim ten letacek lakajici na "powerfull sound", "light show", "visualisation" a v neposledni rade "foosballs" s moznosti vypit si pivo v "garden" : kdybych nebyl z tabora a parkrat tam nehral, tak bych si minimalne predstavoval epesni vecirek na zalozeni dekla, pac tam budou lejzry jaxvine s hulucinogenni projekci. bude tam dlooouhej bar za kterym budou samy nadrbany servitky, ktery se budou prsit v dubstepovy agonii, ten bar bude pokracovat az na "garden" a dokonce si budu moct zahrat i "foosball", pac kde jinde nez v envy ho maj, zaano. v neposledni rade vzhledem k uzitymu jazyku budu ocekavat i sirokou zahranicni ucast, tudiz vzhledem k tomu ze je "entry free", budou se moci zucastnit i nemajetne studentky, ponevadz je budou na panaky zvat sami prachaty cizinci. a aby precejenom ten vecirek nevypadal tak decentne a kycovite, vobcas do toho mixnou i kadla gotta a pri zaviracce taky.

    jinymi slovy verim, ze autor letaku v envy jeste nebyl.

    tim nic proti envy / a vzhledem k nulovym zkusenostem se subjekty na jejihz tema se zde diskutuje, nemam samozrejme nic ani proti nim
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SMARIO: ok...i tak po tom vsem co sem od vas cetl a slysel..no budiz. tak at se to hlavne povede.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    AKISAN: Cvanda se snazi zpravit reputaci a ocistit se. Jelikoz ma reputaci, jakou ma, uz si nemuze dovolit error - tentokrat by to byla jeho definitivni "smrt" - vsichni co tam hraji mu to dali jasne najevo, tak jsem sam zvedavy... jako cloveka ho nikdo nezavrhl - ani ja a davam mu sanci dat se dohromady...

    navic chysta jen jednu akci rocne (zongl fest), takze to nejde brat jako comeback...
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    SOLDIK: jakoze Jahrider ( Mars, Universe )? :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    DARTHFADER: ne zahranicni, ale multiplanetarni ))))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: vtipne bude, az bude po akci a nekdo si ve vedlejsim auditku odvazi stezovat. normalne bych mu dal BANAN :D
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    prej:

    Původně odeslal Dzojek Zobrazit příspěvek
    nějakéj zahraniční host na Dram stage?

    jahrider
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SMARIO: ja nechapu ze po tom vsem co sem si o tom cvandovi a jahovi precetl ze jim tam jeste nekdo pujde hrat a pak koukam na line up a stejny ako pred tim temer...takze nechapu nic.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    SMARIO: tohle hlavne nebylo mysleno proti Cvandovi - nashgrowshop stage dela JAH
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    AKISAN: odpovim Ti naprosto presne, protoze jsem se ptal - VIS, KDYZ ON MI NIKDY NIC NEUDELAL...

    jako k Cvandovi uz mam taky jiny pristup (i ja bych mu pomohl, protoze fakt verim, ze je situace jina), coz se ale netyka toho druheho "pana"
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: jako já to nechápu...vubec ale.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: ptam se sam sebe na totez
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam