• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    SKRU: zkusenost mam podobnou, jak vsichni ostatni... jen ze vsechno neni tak, jak to vypada na prvni pohled..
    WASONE
    WASONE --- ---
    SOLDIK: Takže když už se toho někdo chytl, tak to byl Jah po tom co se rozjela nějaká nesmyslná diskuze na WKC kids foru. Čvandu bych do toho netahal.
    WASONE
    WASONE --- ---
    Já Necra z Ovy osobně znám a je to můj dobrý kámoš. Ani mě nenapadlo, že by tam mohl hrát někdo jiný než on. Takže se z toho dělá trochu moc kauza...
    KYN
    KYN --- ---
    SOLDIK: to se mi právě vůbec nechce :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KYN: tak si to tam procti :)
    PTT
    PTT --- ---
    KYN: to druhe...
    KYN
    KYN --- ---
    SOLDIK: já tomu uplně nerozumim. to, že je to Necro z US bylo někde napsaný? Nebo si to pár lidí domyslelo a dělá se z toho kauza?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Cvanda + Jah to udelali zase

    frydecky Necro na party, americky Necro na plakatech

    9. Music & Juggling Festival 2011 - Strana 3 - WKC
    http://www.wkc.cz/showthread.php?t=16681&page=3
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    PAPA_REJNOK: kez by mel soucit se vsema a fakt odesel :D
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    CARTMANETWORK23: "nejsilnější stránkou je však soucit s dancefloorem"

    soucit s dancefloorem znamena, ze kdyz se dancefloor naplni lidma, tak Jahrider s nima ma takovej soucit, ze odejde, aby je netrapil?
    SKRU
    SKRU --- ---
    DEATHKA: nechapu, muzes to nejak preformulovat? jakoze s nim mas lepsi zkusenost, nez ostatni, nebo ze se tvoji moralce prici, ze se pred nim lidi navzajem varujou a jemu nadavaj? nebo oboji?
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    IJACZEK: jako taky s nim mam vlastni zkusenost..ale tyhle zaruceny pravdy, co se sirej vice ci mene pravidelne po internetech, sou jeste horsi:)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    DEATHKA: aha, každopádně diky za osvětlení .))
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    IJACZEK: no...ten dopis je udajne starej nekolik let...predtim delal jen produkcniho..ted vlastni jinej klub.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    DEATHKA: aha .) filtr mlčel, tak sem do pastnul .)
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    to je spis old topic,
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    -----------------
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SUBTITLES017: no jako beze srandy...pouzivat pojem underground ve spojeni s umenim nebo s hudbou uz je x let dost mimo a mě to snad ani neprijde vtipny)))
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    AKISAN: pokud teda neni brany underground tak, jako ze je jedno kolik lidi to posloucha, hlavne aby se u toho valeli v bahne..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam