• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      W_2: uz ani nemam naladu rozepisovat vsechny ojeby - kazdopadne dodnes mi dluzi 70k
      W_2
      W_2 --- ---
      nevim, jaký máte zkušenosti s Čvandou, nicméně já osobně dvě a obě absolutně ok, profesionálně odvedená práce, peníze přesně podle domluvy (dokonce na té druhé byl full house a přidal nám příjemný bonus)...

      http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2099433805184.2107046.1225578874&type=1
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      BICA: Mno pro většinu lidí je to asi pure vojebávač, ale za sebe můžu říct, že jsem zažila i pár akcí kdy to dopadlo přesně jak bylo domluveno a vše bylo v cajku... Pak taky pár kde to v cajku nebylo vůbec... Každýmu se něco někdy posere, ale pak je to o tom přístupu a ten jak vidno Jah mnohdy zvolí fakt špatnej... Pravda, že jsem s ním nikdy žádný velký peníze ani organizační záležitosti neřešila. Jen djský věci a menší akce..
      BICA
      BICA --- ---
      GENERIXX: vidim jeden podstatnej rozdíl - mistr Jah je čistokrevná šméčka, ne smutnej naivní kluk, co mu nevychazej akce - to si neplest!
      PIERDUS
      PIERDUS --- ---
      nechci vedet kolik takovych excesu nam uniklo ... dle meho nespocet:)
      STERIGMA
      STERIGMA --- ---
      PIERDUS: to je debil .. to je debil !
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      jahaha :D
      L4MA
      L4MA --- ---
      epic!
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      PIERDUS: prosim, rekni ze je to "fake" :) prosiiiim :D
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      PIERDUS: on je vážně chudák...možná by bylo lepší už ho nechat bejt a neřešit ho, pač je mi ho fakt upřímně líto, chudák.
      PIERDUS
      PIERDUS --- ---
      sem ted nahodou narazil na FB na totok:
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      MUDFUK: nevadi, vsak ja si ho (je) vychytam brzo osobne.
      MUDFUK
      MUDFUK --- ---
      SOLDIK: jak už psal akisan - právě že ten snad nikdy nikde ani oficialně nehrál, možná tak pro kámoše na chatě :-))
      RASTAMIRA
      RASTAMIRA --- ---
      ARNAL:a kur.....tos nemohl byt rychlejsi,jo vlastne i Chuck Norris na jaha nestaci :DD
      ARNAL
      ARNAL --- ---
      Hlasim vyskyt Jaha v Olomouci i s jeho pritelem 30.09. Novy majitel klubu:] uvidime jaka bude jeho prvni zkusenost?
      KYN
      KYN --- ---
      SOLDIK: už ten nick lecos napovídá. chybí tam už jen nějaký "W". slibuju, že já ho nikdy nikam nepozvu :))
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ja mu slibil, ze pokud se semnou do patku nevyrovna, nastane nasledujici a on se neracil ani odpovedet..
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      AKISAN: tak aspon prevence :)
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      SOLDIK: tak to že je to nemocnej stalkej už víme..ale jakejpak stop když snad asi ani nehraje)))
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      DJ Ondraczech aka ID ONDRAZCECH23 a jeho nove ID ANULUS

      jsem pro, aby si tady tento clovek uz nezahral na zadne akci. je to chorobny lhar a zlodej! podelal uz tolik kolegu djs na vinylech vcetne me, ze jediny adekvatni trest za jeho skutky je stop v contestech a jeho hrani vubec.
      nikoho nenavadim, je to na kazdem z vas, ale jestli ma byt uplatnena nejaka fair play, trest za ty jeho osery by mel byt.

      SMARIO
      SMARIO --- ---
      ja mam za to, ze povolene neni vubec nic - akorat do peti rostlin je to "pouze" prestupek a ne trestny cin...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam