• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      MUDFUK
      MUDFUK --- ---
      SOLDIK: jak už psal akisan - právě že ten snad nikdy nikde ani oficialně nehrál, možná tak pro kámoše na chatě :-))
      KYN
      KYN --- ---
      SOLDIK: už ten nick lecos napovídá. chybí tam už jen nějaký "W". slibuju, že já ho nikdy nikam nepozvu :))
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      SOLDIK: tak to že je to nemocnej stalkej už víme..ale jakejpak stop když snad asi ani nehraje)))
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      DJ Ondraczech aka ID ONDRAZCECH23 a jeho nove ID ANULUS

      jsem pro, aby si tady tento clovek uz nezahral na zadne akci. je to chorobny lhar a zlodej! podelal uz tolik kolegu djs na vinylech vcetne me, ze jediny adekvatni trest za jeho skutky je stop v contestech a jeho hrani vubec.
      nikoho nenavadim, je to na kazdem z vas, ale jestli ma byt uplatnena nejaka fair play, trest za ty jeho osery by mel byt.

      SMARIO
      SMARIO --- ---
      ja mam za to, ze povolene neni vubec nic - akorat do peti rostlin je to "pouze" prestupek a ne trestny cin...
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      MIGUELX: pochybuju ze zrovna jahmamrd pestuje to povolene mnozstvi, ups ze :)
      MIGUELX
      MIGUELX --- ---
      REPA: tím chceš říct že třeba na groweru je cca 30 000 kreténů????Ups....
      APOKAKODEX
      APOKAKODEX --- ---
      REPA: nevim jak to ted funguje ale pěstovat můžeš, ne? //sry ot//
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      REPA: cekal jsem, kdo si toho jako prvni vsimne :))))
      REPA
      REPA --- ---
      KYN: hlavne jenom kreten se muze chlubit na internetu tim ze pestuje:)
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      VON_GILOTINE: Taky sem nad im přemejšlela, šílená představa :D museli bejt kluci dobrý moulové dát mu občanky :D a ještě poslouchat školu pěstování, když stejně za rok zas přijdou :D
      každopádně z vize chcípám :D :D :D
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      ADZI: a já supermodel))
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      KYN: cant wait)))
      KYN
      KYN --- ---
      (btw. měl jim spíš poděkovat, podle mě mu chtěli - i když nevědomky - pomoct)
      KYN
      KYN --- ---
      mně se zas líbí, jak se jahrider na internetu rád chlubí svou impuzivní bitkařskou náturou. už se těšim, až pustí slibovanou "ránu" akirovi :)
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      nejdriv jsem si rikal co to muselo bejt za desetilety pera ze mu poslusne odevzdali obcanky (nebo uz lezeli spoutany na zemi? fuck knows) aby si z nich highlander opsal adresy, ale pak mi doslo, ze obcanky se prece dostavaj az v patnacti. nedava mi to smysl. proc by tam vubec zustavali atd atd .. prilis mnoho otazniku...ale ta vize jahydry jak se riti se svym spinavym dredstvem skrze lany kukurice a vresti, lamentuje a hrozi je dost strasidelna..
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      SOLDIK: legendary!!
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      tož včera jsem chytl na poli čorkaře. v prvotní nasranosti jsem se neudržel a dal jednomu direkt. pak jsem si opsal adresy z občanek a dnes máme spicha. můj plán je následující: pokecám s nima, vysvětlim jim jak se pěstuje, ukážu jak se hnojí atd a budou mě tam chodit 2x týdně to zalejvat a hlídat, aby se něco naučili a zároveň aby si ´odsloužili´ ty svinstva.
      pokud tam něco ještě zmizí, odserou to. tak jsem zvědavej jak to celé dopadne.

      LOL tomu se neda ani verit
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      SOLDIK: konecne vse vyjasneno. o lukase, ktereho znam z kempu nejde. jde o jineho lukase, znameho podelavace z hodonina, ktery si prostor kempu pronajal a je na nej podano pochopitelne i trestni oznameni tad
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---

      sry soldas sem na cestach ... telefon nelinkuje .)
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      KYN: Přesně.. Tohle je jedna věc - Jah a spousta dalších promotérů jsou v tomhle hrozně naivní.. taky jsem pár lidem naletěla, ale už mají u mě dveře zavřený..
      KYN
      KYN --- ---
      U Jahridera bude jeden z velkejch problémů to, že se při vidině možnosti (spolu)pořádání mejdanu spojí uplně s kymkoliv. A pak se hrozně diví, že ho ty lidi, který vůbec nezná (jak by taky moh, když kočuje snad po všech CZ vesnicích) občas poserou.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam