• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    CROME
    CROME --- ---
    me spis prijde divny, ze takovej clovek jeste chodi po svete a pise na fejcbuk, jakto ze nezije v kanalu s ostatnima krysama se strachem, ze kdyz vyleze nekdo mu tu palici ukopne?
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    SMARIO: Takový drobný, že to ještě řešíte :)))
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    GORA32: radsi nekdy sednem na obed - to je na dlouho - MOC DLOUHO...

    uz jsem napsal dotycnemu, u ktereho mel 2x vetsi sekeru nez u mne (puvodni cifra byla 120k) - snad bude mit jeste silu....
    GORA32
    GORA32 --- ---
    SMARIO: povidej, to by me zajimalo ... nam dluzi taky ... pres rok
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    SAYUZ: kamo to je nic proti tomu, co dluzi jinde...
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    SMARIO: Kdyby mi dlužil takový prachy, tak mu asi podpálim barák! OMG to snad není možný a ještě si někdo pochvaluje, jaký nedostal bonusy...
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    AKISAN: no to je o tom, ze ostatni reknou "ale ja s nim problem nemam, mi prachy dal" - uz nikdo neresi, ze platit zacal, az kdyz mel ostudu a sel jsem ven s tim, co delal bezne... dyt se diky tomu i cela byvala cyberfire crew rozpadla... jebat...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SMARIO: tak je to frajer ne? tobě dluží 70K a jinde rozdává příjemný bonusy)))
    GENERIXX: asi ses mu líbila a pudy byly silnejší než money))
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    W_2: uz ani nemam naladu rozepisovat vsechny ojeby - kazdopadne dodnes mi dluzi 70k
    W_2
    W_2 --- ---
    nevim, jaký máte zkušenosti s Čvandou, nicméně já osobně dvě a obě absolutně ok, profesionálně odvedená práce, peníze přesně podle domluvy (dokonce na té druhé byl full house a přidal nám příjemný bonus)...

    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2099433805184.2107046.1225578874&type=1
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    BICA: Mno pro většinu lidí je to asi pure vojebávač, ale za sebe můžu říct, že jsem zažila i pár akcí kdy to dopadlo přesně jak bylo domluveno a vše bylo v cajku... Pak taky pár kde to v cajku nebylo vůbec... Každýmu se něco někdy posere, ale pak je to o tom přístupu a ten jak vidno Jah mnohdy zvolí fakt špatnej... Pravda, že jsem s ním nikdy žádný velký peníze ani organizační záležitosti neřešila. Jen djský věci a menší akce..
    BICA
    BICA --- ---
    GENERIXX: vidim jeden podstatnej rozdíl - mistr Jah je čistokrevná šméčka, ne smutnej naivní kluk, co mu nevychazej akce - to si neplest!
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    nechci vedet kolik takovych excesu nam uniklo ... dle meho nespocet:)
    STERIGMA
    STERIGMA --- ---
    PIERDUS: to je debil .. to je debil !
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    jahaha :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    epic!
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    PIERDUS: prosim, rekni ze je to "fake" :) prosiiiim :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PIERDUS: on je vážně chudák...možná by bylo lepší už ho nechat bejt a neřešit ho, pač je mi ho fakt upřímně líto, chudák.
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    sem ted nahodou narazil na FB na totok:
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MUDFUK: nevadi, vsak ja si ho (je) vychytam brzo osobne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam